Kurie oká. Čo na ne zaberie?

murinka
16. mar 2010

ahojte tetky.velmi dlho sa mi opakuju kurie oka.pomocou naplasti sa ich zbavim ale asi len na tyzden-dva.vytvaraju sa mi zospodu na chodildlach.nemate najaky ,,babsky,, recept?uz som zufala ☹

jajusa01
8. mar 2014

@murinka .ja som sa ich zbavila len nedavno.davala som si na to duofilm.kazdy vecer capkala a niekedy wj rano kedy ma napadlo.nacap si na oko asi 3 dni koza zbledne, odlup ju a zase opakuj.ja som si po case s noznickami vydlabovala ale nie do krvi. A zase nacapkala a tak opakovala.az nakoniec som vybrala aj tie korienky s noznicami.nebolelo.mala som na nohe pod malickom asi 5. A pri nechte na nohe.a su prec.urcire duofilm.

silvapokorna
14. mar 2014

nám sa doma osvedčili náplasti Cosmos Na Kurie oká. Ak nevadí, dáma aj link http://naplasticosmos.sk/Produkty/na-kurie-oka....
vždy stačia tak 3-4 náplasti a otravné oko na nohe sa začne odlupovať. ešte pomáha namáčať poriadne v teplej vode. držím palčeky. je to otrava. tie náplasti sú fajn, že aj zmierna tlak v topánke.

majka2682
15. mar 2014

nám sa najviac osvedčilo KOLODIUM FORTE-roztok, ktorý si kvapnete na kurie oko a vrchna vrstva zbledne a odlupi sa, pár dnií podľa potreby opakujete - po pár opakovaniach sa kurie oko strati. Roztok dostanete v lekárni a stoji cca 8eur. Určite odporúčam... Nič také účinné som doteraz nevidela

suzanas
22. máj 2014

Baby, ja mám jedno, najprv ma nebolelo, dávala som si naplaste a raz sa mi odlupilo, a odvtedy bolí. Nevyšlo celé, tak znovu dávam naplaste, ale akosi už nezaberajú. Mám to dosť vystupene a hrozne to bolí pri chôdzi. Na noc som skúsila aj cesnak v octe, dosť to štípalo/pálilo. Ja mám jedno asi mesiac, ale už ho mám plné zuby...ako dokážete žiť s viacerými po nohách? Vás nebolia?

pedikuraiva
26. okt 2014

áno propolis tiež nie je zlý, ale pozor! Pri zlej aplikácii dokáže aj veľmi ublížiť

heily
27. okt 2014

dobrá pedikérka Ti KO odstráni.

2805
5. apr 2015

diki cicusky za radu cmuk

artep1982
11. apr 2015

Ahojte, aktuálne Vám môžem poradiť, syn mal kurie oko od jesene, skúšali sme všelijaké vodičky, banánové šupky, náplaste a nič. Nakoniec mi poradili CITROVITAL je to výťažok z grepových jadier. Kvapkali sme od 25.3.2015 a dnes vypadlo úplne. Ostala len jamka, Každý večer sme močili v poriadne slanej vode a potom sme nakvapkali niekoľko kvapiek na miesto. Som rada, že takouto v podstate nebolestnou cestou sme sa toho zbavili. Dúfam, že už nikdy sa nám nevráti a tiež tieto zázračné kvapky pomôžu aj Vám. Dajte potom vedieť. Držím palce.

ellasofia
9. jún 2015

Ahoj,
je dôležité si dať chodidlá skontrolovať pedikérke, či sa skutočne jedná o kurie oká alebo o bradavice. Kurie oko pedikérka môže odstrániť a bradavica patrí na kožné.
www.pedikurasupova.sk

ellasofia
21. júl 2015

pekný deň,
nie sú to náhodou bradavice na nohách?najlepšie je ísť na pedikúru si to dať skontrolovať, ak sú to kurie oká, odstráni ich priamo pedikérka, ak bradavice, tak vás pošle na kožné 🙂
www.pedikurasupova.sk

matta308
21. júl 2015

@murinka nechce sa mi vsetko citat, mozno niekto poradil aj toto...ja som s kurimi okami na nohe bojovala rok...a jediny osvedceny recept je: nalepit si na kurie oka Duct-Tape(dak paska)...previazat nejakym obvazom/prelepit leukoplastom...a musi!!!! to tam vydrzat 6 dni! nekompromisne! (ked das dole skor,nepomoze, odskusane).. po 6 dnoch zlepis, nohu rozmocis v horucom kupeli..a opatrne prejdes pemzou nech odstranis zvysky rozmocenej koze... uvidis ci pomoze na prvy krat,ak nie,po cca tyzdni opakuj... ja som toto urobila 1x a z nohy mi zmizlo asi 20-30 malych kurich ok...🙂 a co je krasne, zabera aj na bradavice 🙂 na ruke som jednu mala,spravila som toto, a do tyzdna od odlepenia uschla a odpadla 🙂

matta308
21. júl 2015

@murinka az teraz pozeram ze to je pekne stary prispevok 😀 tak sorry..ale mozno niekomu inemu pomozem 🙂

ellasofia
26. nov 2015

ahoj, treba najskôr zistiť či je to bradavica alebo kurie oko, ak to bude kurie oko pomôže určite pedikérka a ak bradavica, tak klienta pošle na kožné. Určite by som to neriešila sama doma.
www.pedikurasupova.sk

sima1234567891011
6. dec 2015

@barcins699
Ahoj,mám 11 rokov, tiež som sa strašne bála ... ale jak mi to vypalili tak nebolelo a teraz sa mi to hoji ... Tak ti to odporučam... 😉

koralin
12. okt 2016

Ahojte, kurie oka som mala a aj mám 4. Nedokážem sa ich zbaviť ani lekárske krémy a náplaste mi nepomohli. 😵Skúšam šupku od banana ale ešte neviem cI funguje. ProsíM ak viete ako kurieho oka zbaviť poprosím O Radu

sima1234567891011
12. okt 2016

Ahoj,odporučam vypaliť nebolí to a zbaviš sa ich