Kvapky MMS a vaše skúsenosti s nimi

kuratko
15. feb 2012

"Upozornenie Modrý koník tímu: Obsah tejto diskusie je vnímaný ako kontroverzný. Uverejnené informácie nenahrádzajú návštevu skúseného odborníka (lekára, právnika a pod.), preto pri čítaní príspevkov odporúčame nezabúdať na overovanie informácií a na názory odborníkov. Ďakujeme za porozumenie."

Ahojte baby, zakladam tuto temu, aby sme sa mohli podelit so svojimi skusenostami s tymito kvapkami. precitala som si o nich a zaujalo ma to, trpim totiz uz roky psoriazou. podla toho co som o kvapkach zistila, tak je to hotovy zazrak, preto sa mi tomu tazko veri. vraj lieci v podstate vsetky choroby. ( bolesti kĺbov a svalov
detoxikácia
prevencia rakoviny, doplnok pre pacientov s rakovinou
astma
AIDS
cukrovka
skleróza multiplex
veľmi rýchle pôsobenie na celkovú imunitu a vitalitu tela
zneškodnenie všetkých patogénov, vírusy, baktérie, plesne, kvasinky a rôzne iní škodlivé mikroorganizmy
účinná detoxikácia od ťažkých kovov
odkyslenie organizmu
infekcia kože (akné, zranenia, genitálie)
psoriáza
zjemňuje pleť
suchoty
herpes (opar)
hepatitída (zápal pečene)
ťažkosti v ústnej dutine (opar, rôzne infekcie)
žalúdok (vredy, helicobacter pyroli)
črevné infekcie (zápaly, nadúvanie)
pečeň (produkcia cukrov, hladina krvného cukru)
poruchy produkcie hormónov
oslabená imunita
srdce (pomáha pri záchvatoch angíny pectoris, normalizuje rytmus srdca)
septum defectus, srdečné choroby
vysoký krvný tlak, zúženie ciev
choroby obličiek, obličkové kamene
astma, pľúcne choroby
práca svalov, šport
namiesto antibiotík:je účinnejší a bez bočného negatívneho pôsobenia,nepoškodzuje črevnú mikroflóru,obnovuje ju a pomáha užitočným baktériam
nespavosť, poruchy spánku
skúškové obdobia
zvýšenie fyzickej sily
depresie, poruchy pamäte
alzheimerová choroba
únava, doplnenie energetických zásob
zvýšenie bunečného metabolizmu
chrípka a ďalšie parazitálne infekcie
súčasť kozmetiky (ako prevencia)
proti vráskam
znižuje tvorbu kŕčových žíl
zápal pľúc
zápal slepého čreva
zápal močových ciest
zlepšuje krvný obeh
reumatické zápaly
odstraňuje lupiny
malária )

budem rada ked napise niekto, kto ma s nimi skusenost. dakujem 🙂

lenocka80
19. nov 2012

@cholitko ja som kupila tu http://www.webareal.sk/mms-kvapky Chystam sa napisat aj svoju skusenost, len nejako nestiham 🙂 Ale v skratke...mojmu synovi zachranili usi pred operaciou...mal ist prepichovat bubienky, mal tam sopliky v uskach...nijako sa uz nedali vraj odstranit, tak sme nasadili mmsky a na predoperacnom zistili, ze nieje co operovat 😉 Drzte sa baby, pa

cholitko
19. nov 2012

@lenocka80 ďakujem, prosím ta, ešte jedna otázka- nespominas si za aký čas ti ich dodali?

lenocka80
19. nov 2012

zalezi, kedy im pridu peniaze, ale myslim, ze do tyzdna som ich mala.

zuzka_w
18. dec 2012

ja uzivam MMS cez 3 mesiace denne, postupne som na 2 x 6 kvapkach denne a citim sa vyborne 😉 Najmenej rok som studovala vsetky mozne dostupne zdroje, hlavne anglicke odborne stranky, takze kym som sa na to dala, mala som naozaj nastudovaneho vela materialu, je na kazdeho zvazeni ako sa rozhodne, ale mna MMS presvedcilo. Aplikujem si ho podla potreby aj na tvar ak sa mi robia suche svrbive cervene flaky, ktore som doteraz vzdy musela natierat jedine korikoidmi, lebo nic ine nepomahalo a teraz mi staci raz za tyzden aplikovat riedene MMS ... takze za seba mozem povedat, ze je to vyborna vec 🙂

awalancha3
23. dec 2012

@pakesko ...demagogia...absolutna demagogia........... a biznis... zase len biznis.......zneuzivanie dovercivych ludi..

awalancha3
23. dec 2012

..kupte si zazracne kvapky na chudnutie, kupte si zazracnu masticku na zvacsovanie poprsia, kupte si zazracnu masticku a vodicku na rast vlasov..... kupte si kvapky na vyliecenie cohokolvek.......zas a znovu to iste v nekonecnych obmenach, zazraky na pockanie pre lenivych ludi, ktorym sa nechce zdravo stravovat.....

nanyka
26. dec 2012

@awalancha3 ja som sa stravovala odjakživa dobre, zdravý životný štýl je pre mňa veľmi dôležitý, o tom to nie je...

awalancha3
26. dec 2012

......
@nanyka ...fantasticke na to m je to, ze ma nikto nenuti si to kupovat....... ako aj to, ze teba nikto nenuti si to nekupovat.. . moj nazor je zhrozenie... proste zhrozenie nad tym, ako chemia vladne svetu, nie, ze neumyselne ju dostavame do tela.....ale aj umyselne, v takejto podobe.....Nemam pravo niekomu nieco zakazovat ani prikazovat, kazdy si plati istu cenu za svoju hlupost, alebo jemne povedane za nerozvaznost..... skor ci neskor......

slavka35
27. dec 2012

@igiana ahoj,počula som, že vedci už liek na rakovinu vynašli ešte v 70tych rokoch, ale ho nedali do obehu z dôvodu a to, že sa veľmi zvýši populácia a skrachuju farmaceuticke firmy, ktoré vyrábajú oficiálne lieky na rakovinu a tento liek je na baze sody bikarbony, čo na to povieš? môžeš veriť overeným metódam a zamietnuť neoverene?

slavka35
27. dec 2012

@awalancha3 ahoj, aky biznis, ved 10 ml stoji okolo 10eur, na tom sa dá zbohatnuť?

awalancha3
27. dec 2012

prosim ta, napisala som, co som potrebovala napisat... dalej rozvijat to nebudem.......normalne si kvapkej, vybieluj si vutornosti a na nejake kriticke hlasy neber ohlad...tym vec povazujem z mojej strany za vyriesenu, tj. toto je moja posledna reakcia v tejto teme.

igiana
27. dec 2012

@slavka35 pises, ze si to pocula. Taketo "overene" informacie sa siria velmi rychlo a hlavne take "super tajne". V dnesnej dobe ta namoce kto chce na co chce, staci mu len dobre ovladat marketing, psychologiu atd.

slavka35
29. dec 2012

@igiana kto vie, kde je vlastne pravda

lovelina
3. jan 2013

@lenocka80 ahoj lenocka80, chcem sa ta opytat, ako si to mms davala malemu aby ti to vypil s dzusom alebo s vodou?

lenocka80
4. jan 2013

@lovelina ahoj, ja som mu to kvapkala do usiek a do nosa, nepil to. Jednu aktivovanu kvapku.

lovelina
4. jan 2013

@lenocka80 dakujem pekne 🙂

melinda1312
18. jan 2013

ja užívam mms od 23 decembra a výsledky sa dostavili asi tak týždeň dozadu.. a to som neverila už ničomu. Aby som to upresnila.. už od 15 rokov sa liečim na vaginálne problémy + alergie a problémy s pleťou... v novembri mi gynekológ oznámil, že budem musieť podstúpiť operáciu krčka maternice a ísť na ožarovanie.. vtedy som sa dozvedela o mms. prvá z našej rodiny som to začala brať ja.. týždeň dozadu som bola na vyšetreniach a zistilo sa že už niet čo operovať, alergia zmizla, a čo sa týka mojich nekonečných problémov so zubami.. tie sa skončili... pleť mám ako batoľa, akné na dekolte a chrbáte nieje .. začal to užívať aj otec.. trpí psoriázou po celom tele... a poviem vám, že psoriáza mu už nieje skoro vidieť a to ju mal skoro po celom tele... aby som nezabudla po užívaní mi zmizla aj hrčka na prsníku... mms je zázrak a nech si hovorí kto chce čo chce... ja na tie kvapky nedám dopustiť... známi v mojom okolí to začali brať a zatiaľ som nepočula od nich ani jedno negatívum...

janamel
20. jan 2013

@melinda1312 ahoj. a na akej stranke si to objednavala? dakujem

melinda1312
22. jan 2013

@janamel ahoj.. objednavala som ich na tejto stranke http://www.webareal.sk/mms-kvapky

luxel
28. jan 2013

My to užívame celá rodina už tri roky podľa potreby a vytiahlo nás to už z jedenej kaše. Taký najväčší úspech bolo zbavenie sa pľúcnych chlamýdii, ktoré sme mali celá rodina a ktoré nám spôsobili už mnoho komplikácii. Dalej to boli vnútorné plesne ako následok množstva ATB proti chlamydiam, atd. My to ale neužívame s kyselinou citronovou, aktivujeme to inač. Tá kys. citronová je dost dráždivá na žalúdok a samozrejme prekysľuje. Teraz vymysleli ešte lepší spôsob a to formu nazvanú CDS, postup sa dá nájsť na youtube . Je to už čistý kysličník chloričitý izolovaný z mms, bez kyseliny citronovej a je to omnoho účinnejšie. Na youtobe je aj video, ktoré má dve časti, so skúsenosti ľudí s jeho užívaním.

https://www.youtube.com/watch?v=uXRI6xHU60c


https://www.youtube.com/watch?v=Kc6fEJU2efU

A ešte osobne poznám dvoch lekárov, ktorí to sami odporučajú svojim pacientom, ak im nevedia pomôcť farmaceit.liekmi.

zuzitka
29. jan 2013

@luxel a ako dlho ste to užívali??? aké množstvo?

ja to chcem na zlateho stafylokoka ... mám ho na koži 😒
že ako dlho to mám užívať ....

luxel
30. jan 2013

@zuzitka môžeš to aplikovať priamo na kožu,na tie stafylokokové ložiška. Užívanie je veľmi indivuduálne. Ak vydržíš mesiac tak to bude paráda. Ale stafylokok by mohol snáď aj za dva týždne. Len on sa často ukrýva v nosných dutinách a tam sa dá zničiť iba výplachmi, striekaním. Na to sme použťívali - GSE(grapefruitový výťažok).

reikina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ssiska
31. jan 2013

@reikina kam chodite, potrebovala by som pre moju krstnu ma rakovinu, viem ze aj v nemecku maju uspechy liecenim prirodnymi preparatmi, ale financne je to narocne

reikina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ssiska
31. jan 2013

@reikina dakujem ti, my sme z BA, takze do KE by to bolo daleko, ale mozno maju aj blizsie pobocky,poprosim ta o cislo, a mozem vediet, ci tvojej sefke pomohli?

lubikass
1. feb 2013

po pol roku čítania na nete všetkých za a proti som sa rozhodla, že mms vyskúšam. posledný rok som brala každý mesiac nejaké antibiotiká, furt som bola chorá - angíny, zápaly priedušiek, ženské zápaly....... imunita-oslabená nedostatkom spánku pri malých dvojčatách... mala som pocit, že nežijem, len prežívam... nič sa mi nechcelo, stále unavená, zaspatá.. tak som si ich objednala, hoci som sa bála, či mi nepoškodia a veľmi som tomu neverila... Takže placebo efekt vylučujem...Po pár dňoch moja energia do života neskutočne stúpla.. už nemusím piť veľa kávy, aby som vôbec fungovala... Ochoreli sme celá rodina. Sebe a mojim synom som ich začala dávať. Mne sa staršiemu synovi prešla angína so strašnými bolesťami hrdla a horúčkami za hod... Drobcom chrípka taktiež za hod. Manžel a svokra to nechceli brať, už týžden sa z angíny nemôžu dostať, ležia v posteli s horúčkami a bolesťami... A viete si predstaviť zapálené hrdlo, kedy každý jeden glg je katastrofa? Tak po 2 kloktaniach bolesti ustúpili - aj u mna, aj syna..... Takže ja som za...

lubikass
1. feb 2013

@reikina všade píšu, že 99% rakovinárom bude max. zle... z dôvodu, že telo sa zbavuje agresívnych patogénov.. a hlavne tým, čo berú chemoterapiu... však sa nadopujú čistým svinstvom..to že tým ľudom je strašne zle po chemo, je normálne... tak si myslím, že šéfka by nemala prestať ich brať...Zase o tých diagnostikách... robil to aj môj švagor. Na jednej strane to funguje, oni ťa zdiagnostikujú, ale tak, aby si kupovala čo najviac "liečivých" preparátov od nich. A tie nie sú nejako lacné.. takže čistý biznis, niečo podobné herbalifu. On už s tým prestal, lebo ho nebavilo oblbovať ľudí..

lubikass
1. feb 2013

@luxel jediné, čo mi vadí pri používaní tých kvapiek je, že večer ma neskutočne pálila záha...najprv som myslela,že som si podráždila žalúdok, tak som kvapky na pár vysadila a dnes som si dala práškový vit. C (tiež riadne kyslý) a tiež ma hned začala páliť.. až teraz, ked som si prečítala tvoj príspevok, tak mi došlo, že je to z tej kyseliny na aktiváciu kvapiek... čítala som aj o tom CDS, ale sa mi to zdalo nejaké zložité.. A DMSO ste už používali? Dnes mi to došlo, objednala som si to, lebo mám problém so zapáleným ďasnom a som sa dočítala, že vtedy treba MMS + DMSO. dík za odpoveď...

reikina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz