Váš názor na chemtrails

denisocka
10. nov 2011

"Upozornenie Modrý koník tímu: Obsah tejto diskusie je vnímaný ako kontroverzný. Uverejnené informácie nenahrádzajú návštevu skúseného odborníka (lekára, právnika a pod.), preto pri čítaní príspevkov odporúčame nezabúdať na overovanie informácií a na názory odborníkov. Ďakujeme za porozumenie."

Chemtrails jsou neobvykle houževnaté letecké kondenzační čáry s dopadem na počasí a zdraví těch, kteří jsou vystaveni chemtrailsovému spadu. Byly pozorovány v mnoha zemích a v průběhu celého dne a noci, ačkoliv chemtrailsový postřik obvykle začíná brzo ráno a zeslabuje k večeru. Letadla zapletená v tomto fenoménu jsou civilní a vojenská letadla, přičemž posledně zmiňované jsou identifikovatelné v oblastech a směrech, které jsou jinak pro civilní lety zakázány.

Jak bylo zdůrazněno v květnovém Newsletter č. 31 Stanem a Holly Deyo, existují ohledně vysvětlení fenoménu chemtrails tři hlavní teorie:

modifikace počasí
hromadné očkování
kontrola populace

zvyšok članku tu : http://tajomstva.org/chemtrails/chemtrails-potl...

http://dolezite.sk/CHEMTRAILS_na_Prime.html
http://zoltanhruska.blog.sme.sk/c/193898/Chemtr...

chcela by som si o tom tu s niekym popisat,čo dalej ... našla som aj tzv.Orgonity na čistenie tela od tazkych kovov,,mate s týmto nejake skusensoti

alebo nazor na tento chemicky "utok" ?

orgonit http://www.orgonit.sk/

dali4
10. nov 2011

@denisocka ... Deni, ved to je to, že čo dalej 😕 ... dá sa vôbec niečo robit? Okrem toho že môžme šírit tieto informácie aby si čo najviac ludí uvedomilo že to nieje sranda ...

denisocka
autor
10. nov 2011

alebo nakupiť plynove masky 😕

dali4
10. nov 2011

Jeden velký orgonit mám doma no možno nás ochráni iba od elektrosmogu atd... ak by to malo mat vplyv aj na chemtrails, trebalo by aby to mali všeci ludia v okolí

dali4
10. nov 2011

@denisocka to nepomôže, lebo musíme aj jest a to svinstvo je aj v jedle, vo vode ... cez kožu sa vstrebáva

dali4
10. nov 2011

Ked je chrípková epidemia alebo ked všeci naokolo sú prechladnutí, tečie z nosa škrábe v hrdle... všimli ste si že pred tým bola vačšia frekvencia lietadiel ktoré vypúštajú tieto jedy ?

zobaka
10. nov 2011

a vlastne za akým ucelom sa to deje?

dali4
10. nov 2011

@zobaka denisocka dala linky, nakukni.

denisocka
autor
11. nov 2011

moc nikoho to nezaujima,každy radšej riesi problemy tych inych a malichernosti ako zamysliet sa nad tym,ake svinstvo sa deje okolo nas .

dali4
11. nov 2011

@denisocka bohužial dnešné mamičky budú radšej napchávat seba a svoje deti liekmi, antibiotikami a umelými akože vitamínmi (dalšie jedy), lebo pani doktorka povedala ... než aby sa zaujímali o to PREČO sme chorí !

dali4
12. nov 2011

Ludia, vás to fakt nezaujíma ?

ikarkulka
12. nov 2011

zrovna nedávno jsme se o tom bavili s kamarádem...
existuje spoustu verzí, proč se to děje... že nás chtějí chránit před žhavými paprsky slunce, když je vrstva ozonu nízká; že tak chtějí zamaskovat přesuny různých letounů, o kterých nechtějí, aby se vědělo... a tak dále, a tak dále.

ale co s tím, to fakt netuším. na světě je tolik věcí, které je potřeba změnit, a je tolik jedů, které se bez povšimnutí vypouští do vody a do ovzduší... 😒 jsem k tomu dost skeptická, že by se to dalo změnit. i když mě to samozřejmě štve.

marianka79
12. nov 2011

@dali4 no tak total ma to zaujíma lebo som práve s patkom soplavá nedávame si žiadne "vitamíny" ale riešim to alernatívnou medicínou

marianka79
12. nov 2011

@dali4 a zrovna prednedávnom mi suseda ukazovala orgonit tušim si aj ja zadovážim jeden ale mám aj gaštany ktoré tiež vytahujú z tela škodliviny len už sú suché treba nové len vonku je všetko vyzbierané už 😒

marianka79
12. nov 2011

a ja že čo to vidím na tej oblohe to bolo prednedávnom také divné čiary dve vedla seba a dost vysoko tie lietadlá boli ešte som sa čudovala prečo idú vedla seba povačšine sa lietadlá križujú a idú v určitom časovom odstupe hm divné mi to bolo 😒

denisocka
autor
12. nov 2011

ja som dnes videla lietadlo,ktor pustalo ozajsku rychlomiznucu čiaru,tak som sa potešila 🙂 dnes zatial obloha bez chemtrails

dali4
12. nov 2011

Treba aspon oboznamovat ludí, lebo na počudovanie o tom vie málo kto ... Ak by o tom vedeli všeci verím že by sa niečo riešilo ... Lebo zatial aj ked vedia, neveria ... alebo majú strach tak sa o tom nechcú bavit. 😒

marianka79
12. nov 2011

@dali4 alebo si povedia čo my s tým porobíme ? ☹ ale je pravda čo?ako?tomu zabránit hmm?

@denisocka takže nemiznúca čiara je tá hrozba 😒

marianka79
12. nov 2011

@denisocka tie lietadlá chodia aj po tme? lebo večer tiež vídam vela lietadiel ale dovolenkári to zrejme nie sú

dali4
12. nov 2011

Chodia aj v noci tieto lietadlá. Horšie je to že to sú normálne civilné dopravné lietadlá... ideš na dovolenku, letíš a ani netušíš že práškuješ ludí čo sú pod tebou ☹

dali4
12. nov 2011

Nie každé má tento chemický náklad ... samozrejme.

marianka79
12. nov 2011

@dali4 hej čítala som dnes článok kde sa mechanik čudoval prečo tam má lietadlo nádrže navyše potom jeden z vyššie postavených ludí povedal že je to neškodné a on že ked je to neškodné prečo to nepovie aj všetkým ludom ten zostal v pomykove ale odpovedal že to nie je potreba 😅

marianka79
12. nov 2011

ale tieto čiary sú tu už dávno 😕

marianka79
12. nov 2011

a prečo to dovolujú??? ved to dýchame všetci ☹

dali4
12. nov 2011

kto ... prečo to dovoluje?

dali4
12. nov 2011

O to predsa ide, abysme to dýchali všeci

marianka79
14. nov 2011

včera večer čiara jak hrom na nebi 😒