Kvapky MMS a vaše skúsenosti s nimi

kuratko
15. feb 2012

"Upozornenie Modrý koník tímu: Obsah tejto diskusie je vnímaný ako kontroverzný. Uverejnené informácie nenahrádzajú návštevu skúseného odborníka (lekára, právnika a pod.), preto pri čítaní príspevkov odporúčame nezabúdať na overovanie informácií a na názory odborníkov. Ďakujeme za porozumenie."

Ahojte baby, zakladam tuto temu, aby sme sa mohli podelit so svojimi skusenostami s tymito kvapkami. precitala som si o nich a zaujalo ma to, trpim totiz uz roky psoriazou. podla toho co som o kvapkach zistila, tak je to hotovy zazrak, preto sa mi tomu tazko veri. vraj lieci v podstate vsetky choroby. ( bolesti kĺbov a svalov
detoxikácia
prevencia rakoviny, doplnok pre pacientov s rakovinou
astma
AIDS
cukrovka
skleróza multiplex
veľmi rýchle pôsobenie na celkovú imunitu a vitalitu tela
zneškodnenie všetkých patogénov, vírusy, baktérie, plesne, kvasinky a rôzne iní škodlivé mikroorganizmy
účinná detoxikácia od ťažkých kovov
odkyslenie organizmu
infekcia kože (akné, zranenia, genitálie)
psoriáza
zjemňuje pleť
suchoty
herpes (opar)
hepatitída (zápal pečene)
ťažkosti v ústnej dutine (opar, rôzne infekcie)
žalúdok (vredy, helicobacter pyroli)
črevné infekcie (zápaly, nadúvanie)
pečeň (produkcia cukrov, hladina krvného cukru)
poruchy produkcie hormónov
oslabená imunita
srdce (pomáha pri záchvatoch angíny pectoris, normalizuje rytmus srdca)
septum defectus, srdečné choroby
vysoký krvný tlak, zúženie ciev
choroby obličiek, obličkové kamene
astma, pľúcne choroby
práca svalov, šport
namiesto antibiotík:je účinnejší a bez bočného negatívneho pôsobenia,nepoškodzuje črevnú mikroflóru,obnovuje ju a pomáha užitočným baktériam
nespavosť, poruchy spánku
skúškové obdobia
zvýšenie fyzickej sily
depresie, poruchy pamäte
alzheimerová choroba
únava, doplnenie energetických zásob
zvýšenie bunečného metabolizmu
chrípka a ďalšie parazitálne infekcie
súčasť kozmetiky (ako prevencia)
proti vráskam
znižuje tvorbu kŕčových žíl
zápal pľúc
zápal slepého čreva
zápal močových ciest
zlepšuje krvný obeh
reumatické zápaly
odstraňuje lupiny
malária )

budem rada ked napise niekto, kto ma s nimi skusenost. dakujem 🙂

lubikass
3. feb 2013

@reikina jasnačka, bylinky ešte nikomu nepoškodili... ja som len tak na margo napísala info čo viem, je každého rozhodnutie, aky spôsob liečby si vyberie 😎 Aj ja hovorím, že všetko niečo stojí a nikto nič nerobí zadarmo, ale pri cenách niektorých výrobkov sa mi hlava krúti 😖 je super, že ti to pomohlo, každému vyhovuje niečo iné.. kto vie, možno to raz aj aj vyskúšam, nikdy nehovorím nikdy 😉

lubikass
3. feb 2013

jooj, ešte malá oprava: teraz pozerám, že mi klávesnica nepísala čísla, takže chrípka a angína neprešli u nás za hod, ale za 24 hod 😎

haneska28
7. feb 2013

@melinda1312 ahoj, v akých dávkach si ich užívala? Ja ich užívam len od nedele 8x denne po jednej kavke, poradil mi to známy, aj my napísal toto dávkovanie, ale potrebujem vedieť, kde si presne naštudovať dávkovanie, lebo vidím, že každý to užíva inak, mám úplne rozbitú imunitu, chronické problémy s pľúcnymi chlamýdiami, slabosť, bolesti svalov ... Ďakujem vopred za radu ....

zuzitka
13. feb 2013

ja kukám tieto stránky

kvapkymms.sk

emms.sk

@haneska28

lubikass
14. feb 2013

@haneska28 dávkovanie je uvedené v knihe Jima Humbla, stiahni si ju na Ulož.to. Ale tak ako píšeš, každú hodinu alebo hodinu a pol prvý den po jednej kvapke, druhý den po 2 a každým dňom zvyšuješ počet kvapiek, ale len dovtedy, kým ti nie je zle. niekto znesie aj 8, niekto len 4.... Ale zase sa to nemá kombinovať s jedlom, min. pol až hodinu odstup po jedle. Ja sa teším, že okrem toho, že niektoré choroby mi ustupujú, schudla som 3 kg (za 3 týždne používania kvapiek) z môjho nafúknutého tehotenského brucha, upravilo sa mi trávenie, vlčí hlad ustúpil, neprežieram sa po večeroch a cítim sa oveľa lepšie a ľahšie...

barcelona94901
14. feb 2013

@kuratko ja len k tej psoriaze ,náš sused nou strašne trpel,vyskušal uplne všetko čo je aj nie je dostupné na našom trhu ,chodil aj k liečitelom,na rozné terapie ,aj v Madarsku ,v Cechách bol..homeo skušal,z Ruska si zázraky nechal poslať a nič ..
on minul "tisíce"to je slabý výraz ..on bol strašne na tom..jemu všetko škodilo ,on chodil v trencloch ,čo už sa bál,že sa mu ešte zhorší,aj na hypnoze bol ,kadejaké zázraky ,z Rakuska si nechal poslať kvapky,zo švajcu maste ..roky skušania ,všetkeho čo našiel

pomohlo mu more ,chodil do Talianska na nejaký ostrov,skusil aj Izrael ,kde sa mu výrazne polepšilo
teraz už chodí iba do Talianska ,pred sezonou,alebo po sezone ,nie cez sezonu a on hovorí,že už iba preventívne a prešiel detoxom ,uplne zmenil stravu ,zmenilo mu to vlastne celé fungovanie a vyzerá normálne ,možno aj lepšie,mladšie ,má plno energie ,je to uplne iný človek a možem povedať ,že ja sama by som volakedy neverila,že zmena stravy a more dokáže tak pomocť ,aj s touto chorobou ,aj preto už nič prírodne neodcudzujem 🙂

kuratko
autor
14. feb 2013

@barcelona94901 ahoj, ja uz som tiez zmenila stravu, a psoriaza pomaly ale isto mizne. ja mam sice iba lahsiu formu, ale mala som napr. flaky na prsiach, co mi dost vadilo, aj po tele mam nejake ale iba male bodky a nie moc. uz pol roka som vegetarianka, velmi mi to pomaha. zistila som, ze ludskemu telu naozaj skodi zivocisna potrava. so zmenou stravy sa netreba unahlit aby to nespravilo viac skody ako uzitku, ale casom snad budem aj vegan. cize ziadne mliecne vyrobky ani vajcia. a nase deti to iste. 🙂

rusenpp
20. feb 2013

Ahojte, tiež som si objednal MMS kvapky, spravil som si 50 percentý roztok a zmiešal s kvapkami...Nechal som pár minút, potom som skúsil ovoňať a bola to mega silná leptavá aróma, ktorá mi takmer vyžrala dieru do hlavy. Chcem sa spýtať teda či niekto neviete, či to má byť naozaj také silné alebo máte podobnú skúsenosť ? Ďakujem vopred za prípadné odpovede 🙂

rwoj
28. feb 2013

@nanyka Čítala si aj knihu MMS/CDS. Jednoduchá a účinná léčba nemocí ??
Píše tam aj o autoimunitných ochoreniach (a o problémoch so zubami). Ešte by ma zaujímalo, či si to ďalej riešila, alebo si sa uspokojila s tým, že ti ten stav navodilo MMS. Lebo veľa ľudí si týmto odradila od užívania. Bol by som rád, keby si o svojom prípade dala vedieť aj na stránke www.emms.cz (info@czmms.com) alebo aj priamo Jimu Humbelovi, myslím, že by sa k tomu vedel vyjadriť a myslím, že by viacerých ľudí zaujímalo ako to teda je s tými autoimunitnými ochoreniami. My za teba písať nemôžeme, lebo sme nič podobné nezažili.

nanyka
1. mar 2013

@rwoj áno,čítala som a konzultovala priamo s Jimom Humbom.. sám priznal,že ja som práve prípad, ktorému MMS nepomôže, naopak môže uškodiť - to bol výsledný postoj, predtým som sa s ním tiež radila o užívaní, než som do toho išla... nabádal ma najprv skúsiť to a takto to dopadlo...
takže za mňa nie..

rwoj
1. mar 2013

@nanyka OK. A aké autoimunitné ochorenie to teda máš?

rwoj
1. mar 2013

@rusenpp V prvom rade sa k tomu nemá privoniavať.

rusenpp
3. mar 2013

@rwoj no ok, nemá sa možno k tomu privoniavať...mňa by len zaujímalo že či je to ok a či má niekto podobnú skúsenosť, lebo takáto skúsenosť veľmi nepovzbudí v užívaní kvapiek. Navyše pokiaľ viem, tak jednou z metód užívania kvapiek je aj ich inhalácia 😕

ita111
3. mar 2013

naše telo je bio-zaručene pomože iba príroda -bio

lili3103
3. mar 2013

bola by som velmi povdacna ked by mi niekto poradil kde by som zohnala k MMS potrebujem indianske byliny od kathleen z texasu /predava ich priamo tato indianka len na internete sa k nej nejako nemozem doklikat...prosim poradte....dakujem

bazalka01
3. mar 2013

@lili3103
Poslala som ti IP.

bazalka01
3. mar 2013

@nanyka
To som naozaj prekvapená, že MMS nie sú vhodné pre ľudí, ktorí majú nejaké autoimunitné ochorenie, lebo napr. Kerri Rivera pomocou MMS vyliečila už niekoľko autistických detí a má naozaj veľmi dobré výsledky čo sa liečby tohto ochorenia týka práve použitím MMS. A pokiaľ sa nemýlim tak autizmus je tiež autoimunitné ochorenie.

nanyka
4. mar 2013

@bazalka01 ja som nepísala, že na všetky typy autoim. ochorení...

bazalka01
4. mar 2013

@nanyka
Mohla by si mi prosím do IP napísať aké máš ochorenie aby som prípadne vedela kedy sa má človek používaniu MMS radšej vyhýbať ak to nechceš napísať takto do éteru.
Ďakujem.

rwoj
4. mar 2013

@rusenpp tá inhalácia je veľmi jemná, to sa ani nedá hovoriť o privoniavaní.. to ti má len "vliezť" do nosa, ale ty sa máš minimálne snažiť vdychovať, tak sa čistia aj ústa.. a ja mám len pozitívne skúsenosti, hlavne na chrípku..

rwoj
4. mar 2013

@nanyka preto nás zaujíma aké máš ty, aby aj ostatní vedeli, na čo MMS nefunguje...

lienocka73
5. mar 2013

Varovanie uradu verejneho zdravotnictva si mozete precitat tu : http://www.uvzsr.sk/docs/info/hv/stanovisko_MMS...

lili3103
5. mar 2013

ma niekto skusenosti s mms a rakovinou po chemoterapii....dakujem za odpoved

jankaxyz
23. mar 2013

Ahojte, má niekto skúsenosti s používaním mms na liečbu akné?

pasteleria
22. apr 2013

@nanyka
tak ti dakujem, ze si tu pravdivo opisala svoju skusenost. uz som si to skoro objednala, ale nastastie existuju tieto fora, ktore mi uz viackrat usetrili peniaze za pochybny tovar 😉

pasteleria
22. apr 2013

@rusenpp
a teraz po case ako si na tom? pomohlo ti to? alebo si nakoniec ani neskusil?

niki285
4. máj 2013

Dievcata ak ste sa vyliecili z helikobaktera moze sa potom toto ochorenie vratit?Ja som sa liecila trojkombinaciou ATB ale teraz mam pocit ze sa mi opat vracia spat ☹

pasteleria
6. máj 2013

@niki285
asi moze, ale nie som si ista: mam HP, pritom som pred rokom brala atb, no ale dcerka nema, tej sa to vyliecilo....
ale nemozem povedat, ci to mam znovu, lebo som nebola na testoch po dobrati atb-tam treba nejaky cas cakat, no a mne bolo lepsie, tak som uz nesla..tak je mozne, ze mi nezabrali atb, u mna bol HP uz tak akutny vtedy, ze som bola na pohotovosti z bolesti. takze neviem, ale ked mas bolesti a krce brucha, treba ist sa vysetrit, popripade ttreba najst iny sposob. asi zalozim na to temu, ze ako sa da liecit HP bez atb, a ci sa to vobec da...

helena56800
6. máj 2013

@zuzitka ahoj ,prave pred strankami ktoré uvádzaš J. Humble varuje a dištancuje sa od nich, čítala som o tom na viacerých fórach napr. aj tu : http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=2...

janulka645
14. máj 2013

@nanyka
@nanyka
Ja som tie kvapky ešte neskúšala práve si to snažím naštudovať a spraviť si vlastný názor.Ale čo sa týka odhalených krčkov ako déntálna hygienička ti výsvetlím o čo ide. Kedže si mala opuchnuté ďasná a pravdepodobne si mala aj keď iba začinájucu parodontitídidu o ktorej si vôbec nemusela vedieť ( a trpí ňou asi 90%obyvateľstva) ktorá vzniká premnoženim zlých baktéii, tak jasné že takýmto dezinfekčným prostriedkom si zničila ich veľké množstvo a cievy sa stiahli spät, ďasno odpuchlo a to je zakaždým keď sa prelieči parodontítida.A prečo to ďasno ustupilo až tak že vidno krčky? Pretože počas priebehu parodontítidy bolo tkanivo poškodzované, ale kedže bolo opuchnuté pretože cievy boli rozširené z dôvodu toho aby imunitný systém krvou posielal obranné látky aby zničili škodlivé baktérie tak to nebolo vidieť.Ale ako náhle to už viac nebolo potrebné tak cievy sa stiahli a ďasno ustúpilo.Z tochto hľadiska to može pomôcť ako aj iné rôzne výplachy, ktoré síce niesu určite až tak silné ale sú doplnkom liečby.Základ je mechanické odstranenie kameňa. Takže pomôcť na ďasna pomohlo....ale mýslim si že to môže mať aj vedľajšie účinky, pretože tak ako aj antibiotika určite to zabíja aj dobré baktérie a tým pádom vzniká nerovnováha a následné sa može a nemusí rozvinúť niejaké iné ochorenie kedže sú zabité aj dobré baktérie. Takže je to podľa mňa diskutabilné aj keď logika mi dáva že keď je vyhubené veľké množstvo zlých baktérii a aj keď tam nebude rovnováha časom sa to skôr vyrovná a znormalizuje ako keď tam necháme prevládať veľké množstvo parazitov a škodcov 🙂