Kvapky MMS a vaše skúsenosti s nimi

kuratko
15. feb 2012

"Upozornenie Modrý koník tímu: Obsah tejto diskusie je vnímaný ako kontroverzný. Uverejnené informácie nenahrádzajú návštevu skúseného odborníka (lekára, právnika a pod.), preto pri čítaní príspevkov odporúčame nezabúdať na overovanie informácií a na názory odborníkov. Ďakujeme za porozumenie."

Ahojte baby, zakladam tuto temu, aby sme sa mohli podelit so svojimi skusenostami s tymito kvapkami. precitala som si o nich a zaujalo ma to, trpim totiz uz roky psoriazou. podla toho co som o kvapkach zistila, tak je to hotovy zazrak, preto sa mi tomu tazko veri. vraj lieci v podstate vsetky choroby. ( bolesti kĺbov a svalov
detoxikácia
prevencia rakoviny, doplnok pre pacientov s rakovinou
astma
AIDS
cukrovka
skleróza multiplex
veľmi rýchle pôsobenie na celkovú imunitu a vitalitu tela
zneškodnenie všetkých patogénov, vírusy, baktérie, plesne, kvasinky a rôzne iní škodlivé mikroorganizmy
účinná detoxikácia od ťažkých kovov
odkyslenie organizmu
infekcia kože (akné, zranenia, genitálie)
psoriáza
zjemňuje pleť
suchoty
herpes (opar)
hepatitída (zápal pečene)
ťažkosti v ústnej dutine (opar, rôzne infekcie)
žalúdok (vredy, helicobacter pyroli)
črevné infekcie (zápaly, nadúvanie)
pečeň (produkcia cukrov, hladina krvného cukru)
poruchy produkcie hormónov
oslabená imunita
srdce (pomáha pri záchvatoch angíny pectoris, normalizuje rytmus srdca)
septum defectus, srdečné choroby
vysoký krvný tlak, zúženie ciev
choroby obličiek, obličkové kamene
astma, pľúcne choroby
práca svalov, šport
namiesto antibiotík:je účinnejší a bez bočného negatívneho pôsobenia,nepoškodzuje črevnú mikroflóru,obnovuje ju a pomáha užitočným baktériam
nespavosť, poruchy spánku
skúškové obdobia
zvýšenie fyzickej sily
depresie, poruchy pamäte
alzheimerová choroba
únava, doplnenie energetických zásob
zvýšenie bunečného metabolizmu
chrípka a ďalšie parazitálne infekcie
súčasť kozmetiky (ako prevencia)
proti vráskam
znižuje tvorbu kŕčových žíl
zápal pľúc
zápal slepého čreva
zápal močových ciest
zlepšuje krvný obeh
reumatické zápaly
odstraňuje lupiny
malária )

budem rada ked napise niekto, kto ma s nimi skusenost. dakujem 🙂

suzi7
2. mar 2017

DESTILOVANÁ VODA: Ešte si dovolím skopírovať sem jeden veľmi rozumný príspevok o tom, či je vhodné piť destilovanú vodu.

------ Destilovaná voda - je rozumné ji pít?

Všiml jsem si, že na různých místech internetu přibývá názorů, nebo rad typu "pravidelné pití destilované vody je zdraví prospěšné". Mé postřehy:

1. někteří lidé si nejspíš myslí, že destilovaná voda je voda, která je zbavena všech nečistot a tak je pro tělo tím nejlepším - což rozhodně není pravda, viz odkazy níže

2. názvem "destilovaná voda" je někdy nazývána voda, která je jen přefiltrována, nebo jinak "upravena" a lidé, kteří takovou vodu pijí, poté prohlašují, že pijí destilovanou vodu - což nepijí

3. některé lidi je doslova možné opít rohlíkem - stačí prohlásit, že je něco zdravé, nebo naopak škodlivé a uvést nějaký ten argument a už to jede...

Neni to voda vhodna pro trvale piti. Každá voda bez minerálů není pitná. Pro pití je třeba dodat mineralizační tablety. Hlavně hořčík a vápník.
----------------------------------------------
- Pozor, pití destilované vody se vám nemusí vyplatit. V sázce je vaše zdraví
www.rozhlas.cz/radiozurnal/encyklopedie/_zprava... latit-v-sazce-je-vase-zdravi--1427512

- Proč se nesmí pít destilovaná voda? Může poškodit vaše zdraví
womanonly.topzine.cz/proc-se-nesmi-pit-destilovana-voda-muze-poskodit-vase-zdravi/

- Zdravotní rizika pití demineralizované vody: www.vak.cz/soubory/demivod.pdf

ajka7377
26. júl 2019

Začína víťaziť zdravý rozum a v Nemecku prvý odsúdený v kauze MMS!!!!

ajka7377
26. júl 2019

@janka2273 "Trúba" sa ozýva skoro po 5 rokoch!!!! Prvé odsúdenia v kauze MMS sú tu (hlavne v USA), no už aj v Nemecku... Pozor, to nie je až tak ďaleko...

arasidka11
28. júl 2019

@ajka7377 hodíš, link, kde si sa to dočítala?

arasidka11
28. júl 2019

@ajka7377 ja nie som ani za, ani proti, ale ked su to len prvé odsúdenia, to nie je moc, kolko lekárov bolo a hlavne malo by byť odsúdených za poškodenie zdravia na ľudoch, mám len okolo seba dosť ludí, čo ich lekári neskutočne poškodili, ale nikto sa nesúdil. báli sa

ajka7377
28. júl 2019

@arasidka11 súhlasím...No nepoznám lekára, ktorý by propagoval kvapky MMS....v tejto diskusii sa niektoré matky stavali do pozície lekára a dávali rady ako liečiť všeliekom zvaným MMS....

arasidka11
28. júl 2019

@ajka7377 a ten link máš?

ajka7377
23. aug 2019

@arasidka11 Je toho viac, zatiaľ len tento z Nemecka.