Kyselina hyalurónová - skúsenosti

kalypso2
8. apr 2017

Ahojte.Chcem sa spýtať či má niektorá z Vás skúseností s aplikáciou kyseliny hyalurónovej. Zaujímalo by ma ako dlho tento efekt omladenia pokožky vydrží a ako vyzerá pokožka po vyprchaní účinkov. Či sa to vráti do pôvodného stavu ako to bolo pred aplikáciou,alebo to vyzerá potom ešte horšie ako to bolo. Píšte prosím tie ktoré máte osobnú skúsenosť. Ďakujem za všetky odpovede.🙂🙂🙂

marissa123
2. máj 2019

@eliska13 ja som si práveže dávala do pier a použila doktorka tuto Princess a za mna nespokojnosť veľká :/ vydrž skoro žiadna, pár dní (tzv. Opuch ) aj by som to nazvala ...ale inak za mna len zbytočne vyhodené peniaze

eliska13
2. máj 2019

@marissa123 s perami nemám skúsenosť mne ju dala do nosovoustnych vrások.vsade, kde som bola je po pár dňoch kontrola a korekcia dopichnutie určite zavolaj a dohodni sa s ňou.nie je to malo peňazí a bežne sa to robi

marissa123
2. máj 2019

@eliska13 ja som tam práveže bola na dopichnutí ale bolo mi povedané že je to individuálne ..tým že je to telu vlastná latka kt. Sa vstrebáva tak sa niekomu vstrebe rýchlejšie a niekomu nie ....a aj ti dopichnutie len platiť...neviem či len mne to nevydrží alebo aj niekomu inému. Mám vypichnutu aj vrásku hnevu ale to mám zatiaľ kratko asi len týždeň, takze zatiaľ to drží celkom dobre. Tak som myslela že či ten Princess Nieje tak trosku “onicom kvalita “ ?

eliska13
2. máj 2019

@marissa123 a koľko máš tie pery spravené?sa mi to nezdá ono je pravda, že je to telu vlastná látka, ale efekt musí byť tak či tak min zopár mesiacov.Co som si všimla dávajú ju do zlavomatu a akcii dosť často myslím, že je obycajnejsia, ale porovnávam to s tými nosovoustnymi aj prvý x bol efekt, ale nie tak dobrý ako, keď som išla na inú značku.Ale aj mi bolo povedané, že vzhľadom k veku, typu kože potrebujem "silnejšiu"
Pozri, ak si chcú udržať zákaznícku nedaj sa odbit neviem ako majú zmluvu písanu, ale videla som už veľa pier v mojom okolí a vsade efekt bol.dopichnutie býva zadarmo.Aj mne dala z kyseliny čo zostalo do vrásky hnevu nečakala som taký efekt bola som milo prekvapená, lebo som myslela, že už botox bude treba

marcellka32
8. sep 2019

@eliska13 ktorú kyselinu ti dáva do nosovoustnych ?

trnavska
15. okt 2019

@marissa123 moja kamaratka je kozna lekarka ktora sa venuje aj botoxu a HA, vela hodin sme o tejto teme kecali a HA nie je az tak prirodzena telu ako sa tvaria, ta co sa picha je ina ako v tvojich bunkach, inak zosietovana, v kazdej casti tvare sa pouziva iny typ, ukazovala mi cennik len jednej kvalitnej znacky kde bolo aspon 15 druhov, rozna cena rozne zosietovanie, napriklad do prier sa dava vasinou taka tuhejsia, najtuhejsia na vypln do lic...alebo aj podla zakaznicky ak chce aby sa skor vstrebala tak da jemnejsiu... ak by ti napriklad tu co je do licok dali do pier mozes tam mat hrcky... no ale efekt musi byt vzdy vidiet, proste ti dali malo ak to nebolo vidno, kazdy sme iny a ten kto ma pevnu kozu potrebuje viac. Tak to je aj s Botoxom, ten je inak na pocudovanie bezpecnejsi ako HA ale do pier vizera neprirodzene a pod oci a okolo nosa sa nepicha ale na celo a na vrasky okolo oci je najlepsi.

marcellka32
15. okt 2019

@marissa123 mám princess v nosolabialnych od júna, a už je fuč takže slabota

19daska76
16. okt 2019

@trnavska a prečo nie je HA bezpečnejšia neź botox? Poprosila by som viac info...ďakujem.

marcellka32
17. okt 2019

@trnavska kde robí tvoja kamoška dr, potrebujem výplň ale kvalitnu

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eliska13
28. nov 2019

@vlcik1 nič neochabne, ale vyplní tu vrásku.Ked pominie účinok vrásku bude vidiet.Ja mám už vyše roka v nosovoustnych a ešte je to v poriadku celkom😏pozerala som tu kliniku na FB to, čo spravia s hrbolatym nosom je výborné.
@marcellka32 prepáč nevšimla som si Teosyal puresence drep Lines, ale ja už mám 40 r
Princess je slabá pre mladé baby mi povedala doktorka ja mám hrubšiu mastnejšiu pleť
Mala by vydržať aspoň 8 m kvalitna

marcellka32
28. nov 2019

@eliska13 tiež mam 40 🙂 bola som v júni ale už vyprchala, musím ísť znova 🙂 na juvederm asi je drahšia ale ucinna

lucinkaboz
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
trnavska
10. jan 2020

@19daska76 je kooooopec info o tom na nete, vygoogli, akoze urcite chod do tej najkvalitnejsej 😉

trnavska
10. jan 2020

@vlcik1 urcite neochabne koza, blbosti, ale pozor na kvalitu a pracu, niektore tie co su pevnejsie a dlhsie vydrzia sa lubia hrckat.

trnavska
10. jan 2020

@marcellka32 marcelka ona nema zatial pficialnu ambulancia lebo si prave dokoncuje atestaciu, ale chcem ti este povedat ze ta co sa skoro vytraca zase zla nie je bo tie tuhsie sa lubia hrcka hlavne oblasti pier, nebyzera to potom pekne, ja si chcem dat tiez teraz vrasky okolo ust ale chcem ist do redsej do videla som tu hustejsiu zhrckavenu a to radsej vrasky 😉 kamoska pouziva juverdem a ukazovala od nich podklady oni sami maju asi 15 druhov zalezi od konzistencie, pod oci sa picha ina ako do lic ako do pier...zalezi od toho ako velmi poizivas svaly v danej oblasti a aj ako prirodzene to ma vizerat.

marissa123
10. jan 2020

@eliska13 Tak je január bola som 3 x na pery naposledy minuly rok ..prvý krát tuším vo februári na narodeniny efekt som videla ale po nejakých dvoch týždňoch už žiadny tam som išla znova s tým že si dám aj vrásku hnevu a nech mi teda “dopichne” ešte tie pery lebo človek aj keď si už troska na seba zvykne že to má tak je to taká droga ...no prisaham bohu baby že mne sa to tak vstrebalo ja neviem veď to ani dva týždne keby som mohla povedať aspoň že mesiac mi to vydržalo ale ani to ..o vráske hnevu tam zas som bola spokojná dala mi kyselinku a ešte troska zhora zdola botoxik nech je to zafixovane to nemôžem povedať nič zle ale pery som veľmi sklamaná bola .. ja som mala tu Princess a bola to škoda peňazí ....ako je pravda že som nechcela papuľu ako svet ani nič že každému padne sánka že preboha to čo máš niečo jemne , dala mi prvý krát 0,4 potom , po 0,3. Čiže možno aj preto že som mala máličko ale ja mám samoosebe nie malé pery a chcela som len efekt hornej pery dolnej nie aby boli symetrickejsie...no čo už stále ešte zvažujem že by som do toho išla ešte raz ...teraz podstupujem nejaké procedúry v dermapointe u nás v Žiline tak zvažujem že skusim ešte tu

marissa123
10. jan 2020

@trnavska Tak je január bola som 3 x na pery naposledy minuly rok ..prvý krát tuším vo februári na narodeniny efekt som videla ale po nejakých dvoch týždňoch už žiadny tam som išla znova s tým že si dám aj vrásku hnevu a nech mi teda “dopichne” ešte tie pery lebo človek aj keď si už troska na seba zvykne že to má tak je to taká droga ...no prisaham bohu baby že mne sa to tak vstrebalo ja neviem veď to ani dva týždne keby som mohla povedať aspoň že mesiac mi to vydržalo ale ani to ..o vráske hnevu tam zas som bola spokojná dala mi kyselinku a ešte troska zhora zdola botoxik nech je to zafixovane to nemôžem povedať nič zle ale pery som veľmi sklamaná bola .. ja som mala tu Princess a bola to škoda peňazí ....ako je pravda že som nechcela papuľu ako svet ani nič že každému padne sánka že preboha to čo máš niečo jemne , dala mi prvý krát 0,4 potom , po 0,3. Čiže možno aj preto že som mala máličko ale ja mám samoosebe nie malé pery a chcela som len efekt hornej pery dolnej nie aby boli symetrickejsie...no čo už stále ešte zvažujem že by som do toho išla ešte raz ...teraz podstupujem nejaké procedúry v dermapointe u nás v Žiline tak zvažujem že skusim ešte tu

marcellka32
10. jan 2020

@trnavska chcem do nosolabialnych, tak neviem, mala som princess, efekt bol ale prešlo pol roka a je vstrebana, ale zas bojím sa hrciek ak je juvederm hustejšia,...mám 40 rokov, pleť zmiešaná

certovegate
11. jan 2020

@marcellka32 Ja som bola v polovici decembra,na nosolabialne,nosoustne a vrasku hnevu.Povedali mi,ze nemam hlboke,tak som si dala zosietovanu RHA2 2ml.Zobrali ma hodku po termine,potom ma nechali cakat v nejakej chodbicke ku satniam s natretym kremom proti bolesti,45 min.Potom mi prisiel doktor povedat,ze ma este jedneho pac.,tak som prisla na rad po 2 hod. a za 15 min.som bola hotova.Ucinok ziadny viditeny,na druhy den okolo ust cierne modriny velkosti dvojeura/zmizli za tyzden/.Takto som chodila do prace pretoze Make up tonedokaza prekryt.Doktor poveda,ze vysledky budu najlepsie cviditene po 2 tyzdnoch,no ani do dneas nie.Skor by som povedala,ze vraska hnevusa mi prehlbila/asi preto ze som sa poriadne nastvala,aj nosoustna vraSKY SU AKOBY SOM NIKDE NEBOLA.zA TIE PENIAZE CO SOMTAM NECHALA,SOMMOHLA BYT 2 TYZDNE V EGYPTE A BEZ SKLAMANIA.a TO SA STALO PROSIM NA RENOMOVANOM PRACOVISKU V nITRE,KAM CHODIA AJ NASE TELEVIZNE HVIEZDY,..JA SOM LEN OBYCAJNA ZENA

marcellka32
11. jan 2020

@certovegate to by naštvalo aj mňa, nie je to lacné, viem, tiež som mala modriny neprekryval to mejkap, chodila som do práce, nabudúce si dám termín piatok poobede a hneď domov 🙂 ja sa chystám na tú juvederm je akcia 1 ml za 169 v ba chodím

certovegate
11. jan 2020

@marcellka32 Ja uz sa bojim,ze sa zasa nieco pokasle.Chcela by som botox do tej vrasky hnevu na cele,ale neviem na koho sa mam obratit.Ma niekto skusenosti v Nitre?.Dakujem

mirage
11. jan 2020

@certovegate Ja som bola u Mudr. Bohuncakovej v Dermacentre. A ok.

trnavska
13. jan 2020

@marissa123 ahoj 0.3 a 0.4 ml nie je teda moc vela, ale poradim ti, botox urcite ano na vrasky hnevu ani HA nepotrebujes a botox to krasne spravi, je lacnejsi a vydrzi dlhsie a aj preto ze tym ze uspi pohyblivost svalov tak ty sa pomaliky oducis ich pouzivat a casom ti bude stacit dat si botox raz rocne a tie pery, akoze poznam chalana ktory ti ich spravi tak ze vsetci odpadnu a vydrzi ti to dlhsie. Napis mi spravu, pokecame viac 😉

trnavska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
trnavska
13. jan 2020

@certovegate fu to mi je luto, ale to ti zle spravili ja by som to isla reklamovat s tym ze im spravim slusnu reklamu za to jak draho ma dogabali aj s fotkami po zakroku, bud mi vratia peniaze alebo sa mozeme aj s pravnikom porozpravat.

trnavska
13. jan 2020

@certovegate a na botox mam perfektnu doktorku, napis mi spravu 😉

eliska13
13. jan 2020

@certovegate išla by som reklamovať neexistuje, aby si to nevidela, keď to je dobre pichnute a kvalitná kyselina.a 2 ml?veď to je dosť ja mám po 40 tke a vrásky hlboké mám ťažké líca taký typ okruhli pleť a bolo to vidno poriadne, že nemám vrásky.

eliska13
13. jan 2020

@certovegate ak máš vrásku hnevu už hlbokú botox pomôže, ale treba aj kyselinu, ak máš už ryhu aspoň trocha.

certovegate
13. jan 2020

@trnavska Ja som mala 2ml,2 ampule,ato je dost