Korekcia nosa kyselinou hyaluronovou

bulaby
22. okt 2018

Ahojte, chcela by som sa opýtať či má niekto skúsenosť s tzv. neoperatívnou korekciou nosa kyselinou hyaluronovou. Zaujímalo by ma či ste boli s končeným efektom spokojné/ní, kde ste si to dali urobiť, a koľko Vás to približne stálo. Ďakujem za odpovede 🙂

diesone
10. nov 2018

@bulaby ahoj mám výplň asi týždeň kyselinou H. Vyrovnával sa mi chrbát nosa -a chcela som ho aj zúžiť, čo asi tak podľa mojich predstav nevyšlo - to zúženie, ale z profilu je rovný. Mala som tam taký maly hrbolcek. Kyselina H vlastne len maskuje nedostatky, veľké zázraky sa nedajú žiaľ robiť. Trosku inak by som to asi teraz spravila ... ale čo už. Cena bola 120 euro s tým, že sa mi výplň ešte zvýšila, že potom dopichneme... robil mi to známy dr.

diesone
10. nov 2018

Ja som si tie nosy pred a po pozerala na instagrame napr. : elastobeauty, tam sú rôzne premeny pomocou aplikácii vyplní a botoxu.

laura0
10. nov 2018

@diesone kde ti to robili ak sa mozem opytat?

diesone
11. nov 2018

@laura0 ja som z východu, presov a okolie. Je to nás známy, doktor odborník krčné nosné a robí aj tieto skresľujúce procedúry.

domcikas
13. feb 2019

@diesone prosím vedela by si mi napísať aká je to klinika poprípade aj lekár? Ďakujem velmi peknee

luciaspanko
19. feb 2019

@bulaby ahoj nemohla by som ta poprosit o kontakt kde ti to robili. Som z presova a rada by som to vyskusala. Dakujem

lulukaka
18. máj 2019

Ja som spokojna, mam to prvy krat, ale.uz.to vyprcha, cca 9 mesiacov. Mne robili v mediskin Ba 180€

13matka17
17. okt 2019

@lulukaka pekný dník-prosím máte foto pred a po? a aký lekár Vám to robil?
Ďakujem.

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iveta1612
20. jún 2020

@vlcik1 Ahoj dnes som na to bola v Za. Kamala je to na namesti. 190e a o dva tyzdne mam dopich uz v cene

eva789000
15. júl 2020

@iveta1612 prosím ťa, bola si spokojná? ja uvažujem, že tam tiež pôjdem

iveta1612
15. júl 2020

@eva789000 mne moc nepomohli lutujem, ze som nesla do Piestan La sala, tam robia hotove zazraky. ale zase je to o dost drahsie.

malinka158
15. júl 2020

@diesone ahoj mohla by som aj ja poprosit o kontakt? Dakujem

malinka158
15. júl 2020

@bulaby ahoj dali si si to nakoniec urobit? Bola si spokojna?

vittekovaveva
6. nov 2020

@malinka158 dobry vecer este sa zaujimate o vypln? Mne robili v ba a som velmi spokojna

zuzkazmartina
5. sep 2021

@vittekovaveva ja mam zaujem o upravu nosa kys. HA. Mohli by ste mi poslat foto pred a po? Budem Vam vdacna..

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkazmartina
5. feb 2022

@vlcik1 nebola som…

drluciasadovsky
16. nov 2023

Mojej priatelky dcera bola v Piestanoch. Drahsie ale stalo za to. Uz to ma rok a pol a drzi to stale. Za pol roka ma ist na dopich pol ml.

drluciasadovsky
16. nov 2023

Tuto je aj na ich stranke

driveoncity
15. jan 2024

@drluciasadovsky prosím vás aká klinika a kolko e prosím moc krát vďaka ☺️

monikaflakova
24. mar 2024

@drluciasadovsky dobrý deň neviete koľko ml jej aplikovali? Vyzerá to úžasne 😊