Kyselina hyalurónová - skúsenosti

kalypso2
8. apr 2017

Ahojte.Chcem sa spýtať či má niektorá z Vás skúseností s aplikáciou kyseliny hyalurónovej. Zaujímalo by ma ako dlho tento efekt omladenia pokožky vydrží a ako vyzerá pokožka po vyprchaní účinkov. Či sa to vráti do pôvodného stavu ako to bolo pred aplikáciou,alebo to vyzerá potom ešte horšie ako to bolo. Píšte prosím tie ktoré máte osobnú skúsenosť. Ďakujem za všetky odpovede.🙂🙂🙂

certovegate
13. jan 2020

@eliska13 Videla som ze otvoril krabicky,nalepky nalepil do spravy,ale co mi pichal to neviem,pretoze bol otoceny chrbtom a ked mi to pichal,tak som mala zatvorene oci.Jedine co mi tam perfektne urobil boli tie krasne cierne modriny,neni to este ani mesiac a ked sa na seba pozriem,tak mam dojem,zetie vrasky mam este hlbsie.Aj by som to reklamovala,ale sa bojim,toto pracovisko ma tie najlepsie recenzie,a pochybujem,ze sa budu so mnou zaoberat.Tak som sa na ten den tesila,a isla som odtial ako zbity pes

eliska13
13. jan 2020

@certovegate modriny môžu byť, ale ja som ani tie nemala, ale kamošky áno ako ktorá.V žiadnom prípade nemôžeš nič nevidiet už, keď som odtiaľ išla bolo to vidieť po 2 t ešte lepší efekt.Tu správu máš? Mne to dávajú do takej knizky čo domov beriem.Ja som chcela inú, ale sami mi povedali, že mám hrubú mastnú pleť a musím mať silnejšiu a mala som 1 ml do nosovoustnych.ved nie tam ísť v zlom, ale spýtať sa čo teraz?keď kamarátka nemala efekt aký chcela, ale išlo o botox tak jej po 3 t dopichli zadarmo viem, že sa chodí na dopichnutie
Lebo takto stratili zakaznicku, ak to nenapravia

trnavska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
trnavska
13. jan 2020

@certovegate to je teda ze uplne dost, 1 ml je uz dost vidno, to ja som chcela tak polku, bud ti tam nedal tolko, len si dal tolko zaplatit alebo si to neviem vysvetlit v kazdom pripade aj sluzba sa da reklamovat ja vy som sa nenechala, nebolo to urcite lacne!

trnavska
13. jan 2020

@eliska13 no zalezi, videla som 40tnicky co mali hlboke vrasky a stacil botox uplne, ci to nie je len o tom ako viac zarobit na zakaznicke 😉

eliska13
13. jan 2020

@trnavska nemyslím ja som to na sebe vyskúšala😀ale iste záleží aj na mimike.

trnavska
13. jan 2020

@eliska13 tak to ma zaujima a skusala si to aj bez HA? Len botox? A vysledok bol nedostatocny?

marcellka32
13. jan 2020

@trnavska ja nechcem pery, ale nosolabialne

trnavska
13. jan 2020

@marcellka32 prepac, jasne, uz sa mi to mota kedze komunikujeme viacere, no tam jedine HA ale nemam to vyskusane, chcem tiez oskusat a poznam len jednu kocku ktora to ma ale ona ma toho tolko ze tam nevies ktory z lekarov caroval, ked vyskusam dam ti vediet lebo co nevidim nazivo tomu neverim. Na forkach na nete je vsetko take idealne ze sa tomu verit ani neda. Inak ja mam v maji 38 a tiez zmiesanu plet.

eliska13
14. jan 2020

@trnavska mala som najprv iba botox vo vráske hnevu to mi to síce znecitlivilo, ale ryha zostala potom mi tam dali pol kyseliny a je to úplne iné.Tak, ale ja mám po 40 tke

miskab
18. jan 2020

Ahojte kočky prosím KH Luminera hydryalix je aká mate s nou niekto skúsenosti? Chcela by som pichnúť nosoustne vrásky alebo poraďte ktorá značka je dobra Ďakujem

trnavska
11. feb 2020

@eliska13 kolko ti ostala ryha? Lebo mne sa ryha po botoce vyrovnavala pomalinky, kazdym tyzdnom to bolo lepsie a trvalo ale 2 mesiace kym to bolo ono.

eliska13
12. feb 2020

@trnavska dlho mne povedala, že botox mi to už nenapravi jedine kyselinou vyplniť už som skúšala aj iba botox

trnavska
13. feb 2020

@eliska13 jasne ked treba tak treba, ja som len opartna, lebo vela ludi sa snazi len zarobit a ponuknu ti aj to co netreba 😉 posles mi do spravy kde si bola a kolko si za co platila prosim, len nech si viem porovnat, dakujem a zelam krasny den ☀️

eliska13
14. feb 2020

@trnavska chodím v Ba MUDr.Malgotova na Teslovu 33 je všeobecná lekárka ceny má na Ba veľmi prijateľné asi preto, že po svojich ordinačných hodinách sa venuje botoxu a kyseline a neplatí drahé prenájmy.kyselina Teosyal puresence deep lines 1 ml 150 eur, botox jedna lokalita 70 eur, takže vráska hnevu plus čelo 140

ma812
13. mar 2020

Ahojte, ja sa chcem spýtať, dala som si kyselinu hyaluronovu pod oci, na zmiernenie kruhov a vypln vrasok. mam 35r ale vrásky už dosť. je to už 5 dni a stále to mam opuchnuté a teraz uz aj také zlté modriny pod jedným okom. Trosku sa mi dzá, že jedna vráska je mensia, ale zatial vyzerám strane, uplne akoby ten opuch sa au prelieval pod oci. chcem sa soýtať ako dlho to bude trvat? Viem ze to je individuálne a na tom jednom oku to aj viac bolelo, ale už by som chcela vyzerať ako clovek. Prvý den v práci som bola totálne opuchnutá, este ze nosim okuliare, inak ani z domu nevyleziem... Odporúčal mi este laser na tie mensie vrásky, tak na to sa tiez chystám, no ale ak to bude mat rovnaký priebeh, tak neviem... dakujem

eliska13
13. mar 2020

@ma812 asi je to normálny priebeh tá pokožka je tam citlivá.Aky laser To odporučil?

trnavska
13. mar 2020

@ma812 drzim palce aby sa to co najskor upravilo 🍀 daj vediet aky to malo priebeh 🙏

zuzkaz91
13. mar 2020

@ma812 ja som bola iba dva dni opuchnutá a práveže tak sa mi to páčilo😀 po opuchu skoro žiadna zmena a vrásky stále rovnako.

ma812
20. mar 2020

@zuzkaz91 veď toto, tiež mám rovnaký pocit

ma812
20. mar 2020

@eliska13 je to nejaká novinka z USA, mal to tam len 2 týždne. Neinvazívne laser, nič to nezanecháva na pokožke, žiadne spálené miesta alebo podobné. Pokožku to vyhladi.

savoya
20. mar 2020

@ma812 Ak ti mam poradit kup si praskovy kolagenovy napoj.Mala som problemy s kruhmi pod ocami a po pravidelnom uzivani kolagenu mi kruhy zmizli.

ma812
21. mar 2020

@savoya dakujem. Uvažujem od Zuzky Plackovej si kúpiť. Tak asi to skusim

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xckaret
10. jún 2020

@savoya ktory kolagen si uzivala?

savoya
10. jún 2020

@xckaret
Ja zijem v Nemecku takze si objednavam praskovy kolagen z nemeckeho amazonu.Maju tam velky vyber.Kupujem si jeden za 20 eur a vydrzi mi 40 dni priblizne.

xckaret
10. jún 2020

@savoya a vidis aj vysledok?

savoya
10. jún 2020

Az po dvoch mesiacoch uzivania som videla dobre vysledky.

lagerta_bojovnicka
15. aug 2020

@kalypso2 kyselinu si dávam už 8 rokov. Prvýkrát som použila filler princess na ryhy pod nosom. Nič moc. O pol roka mi dali na klinike restylane, asi dva razy drahší a už to bolo o inom. Treba to viac krát zopakovať, potom sa už len dopichuje menšie množstvo. Teraz som napríklad nebola dva roky a ryhy som mala ešte stále v pohode. Mám jemne urobené aj pery, tak každý druhý rok si dám aj trochu do hornej časti líc. Pretože do tých rýh už toľko nepotrebujem. Často sa dáva aj k lícnymi kostiam, záleží od tipu tváre. Ja som rada, ze som sa rozhodla ísť. Pretože tie ryhy máme rodové a fakt to strašné zostaruje. Ten tvoj príspevok je už dosť starý, ako pozerám, ale možno ten môj pomôže v rozhodovaní niekomu inému.

suzicka1986
22. nov 2020