Lámavé a slabé nechty

neferneferuaton
20. feb 2024

Ahojte, mam problémy s nechtami. Nikdy som ich nemala pekne, neustále sa lamu, stiepia, niekedy az do ziveho , ze vyzeraju ako ohryzene, dokonca sa na to aj opýtali, ci si ohryzam nechty. No a v poslednej dobe cca 3-4 mesiace sa mi zlupuje vrchna vrstva. Nielen, ze to boli ale vyzera to otrasne. Uz som vyskusala snad všetky laky spevnujuce, olejceky a podobne. Mate niektora takéto skúsenosti prípadne co vam pomohlo a nechty zosilneli? Ďakujem

klejkaez
20. feb 2024

@neferneferuaton Evelyn lak ten liečivý, či aky to je a biosil

michaelammka
21. feb 2024

@neferneferuaton dobrý deň treba to posilniť z vnútra vitamíny 😇

tiana080
21. feb 2024

@neferneferuaton biotin, ale silný, pozeraj na obsah jednotiek. Oplatí sa, vidno rozdiel po pár týždňoch, kúp si aspoň 3- mesačnú dávku. 🙂

neferneferuaton
autor
21. feb 2024

@klejkaez biosil mi nezabral a foto toho laku pripadne presny nazov? Lebo ich je strasne vela

neferneferuaton
autor
21. feb 2024

@michaelammka skúsenosti s nejakymi?

neferneferuaton
autor
21. feb 2024

@tiana080 dalo by sa ti poslat foto pripadne link dobreho biotinu? Dakujem

tiana080
21. feb 2024

@neferneferuaton mala som tento na fotke, má dobrý obsah biotinu ale mne dráždil žalúdok. Možno zloženie mi nevyhovovalo. Teraz mám BIOTIN STRONG od Vitabalans (taká mentolová krabička) a pomer cena kvalita super. Beriem tretí mesiac.

neferneferuaton
autor
21. feb 2024

@tiana080 ja mam biotin Plus no skusim uz ked ho mám kúpený a ked nie skusim taky ako ty mas. A treba dať nejaku pauzu v uzivani?

neferneferuaton
autor
21. feb 2024

@tiana080 a este to zlozenie ma byt ake? Co mam pozerat?

tiana080
21. feb 2024

@neferneferuaton nemala som žiadnu pauzu, tak neviem či treba, ak zistíš, daj vedieť 😁😁 len keď zabudnem si rano dať 😃
No koľko mg biotinu obsahuje daný produkt.

mamatroch
21. feb 2024

@neferneferuaton mne pomohlo na pevnejsie nechty zelezo

neferneferuaton
autor
22. feb 2024

@tiana080 vyskusam zatial co mam no a ked budem kupovat tak ak nezabudnem sa opytam lekárničky či treba pauzu. A kolko toho biotinu ma vyrobok aspon obsahovat aby bol dobry? Na tomto mojom pisu 150 mg

michaelammka
22. feb 2024

@neferneferuaton wellnes pack mne sa upravili nielen nechty vlasy ale aj nebývam tak často chorá🙂

neferneferuaton
autor
22. feb 2024

@michaelammka mozem poprosit link alebo foto?

klejkaez
22. feb 2024

@neferneferuaton pardon biotin!!!!😂😊 Biotin.

neferneferuaton
autor
22. feb 2024

@klejkaez dobre ďakujem 🙂