Laparoskopia v Šaci

ivuskake
18. apr 2018

Ahojte baby,bola niektorá z vás na diagnostickej laparoskopiu v Saci?nastupujem začiatkom mája,nakoľko mám bolesti vo vaječníkoch a všetky testy negatívne..nakoľko lekar bol zaneprázdnený,neviem čo čakať pred operáciou,po operácii..jedine čo aom stihla dohodnúť je cievkovanie (som proti nemu) aby keď už ho musia urobiť nech ho urobis keď budem spat a potom nech to výberu..máte nejaké skúsenosti so sacou alebo niekde inde?som fakt v strese 😞

jarhal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenuskaxxx23
4. jún 2018

Ahojte chcela by som sa opýtať dostala som od lekára výmenný lístok na laparoskopia vaječníkov a chcela by som ísť do Sace viete mi prosím povedať ako prebieha objednávanie kam zavolať a co ma čaká pred operáciou aké vyšetrenia a ako dlho sa čaká na operáciu?

ivuskake
autor
4. jún 2018

@lenuskaxxx23 ahoj Leni,ja som bola od 08.05-10.05.najorv chod na gynekológii nech tá lekar vyšetrí .tam tá objednajú na konkrétny termín .pred operáciou som bola na klasických vyšetreniach.u môjho gyn pre stery interne a aro.ja som cakala na termín cca 3 týždne ale to aj kvôli cyklu.

lenuskaxxx23
4. jún 2018

A mam sa objednať k niekomu konkrétnemu lebo naozaj Sacu nepoznám? Ci už si ma oni nejako zaradia naozaj v tom nie som zbehla