Laserová epilácia verzus IPL epilácia

natalia
26. jún 2021

Ahojte žienky mam problem s nadmernim ochlpením na tvary Lica,Bokombrady,brada ...
Uz som.fakt zúfalá.na Ipl som.iz trikat bola.na sedení a žiadni vysledok ono to rastie ..stale...uz fakt neviem.co dalej prosim pomôžte 🙏🏻

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leameleg
26. jún 2021

@natalia ahoj hormony maš ok ?

natalia
autor
26. jún 2021

@bambulienka25 neviem ešte s nebola na vyšetrenie

natalia
autor
26. jún 2021

@leameleg v pondelok idem k dr... Uvidim

natalia
autor
26. jún 2021

@bambulienka25 co znamena pco ?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natalia
autor
26. jún 2021

@bambulienka25 a ako to riešiš ?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leameleg
27. jún 2021

@natalia skús ich vyšetriť. Aj hormóny to robia

natalia
autor
27. jún 2021

@bambulienka25 normálne si tvar holis ?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natalia
autor
27. jún 2021

@bambulienka25 ja bradu si vitrhavam pinzetou a tvar raz v Tyzdni prejdem zostrihavacom alebo depilaciou...
A tvar ti nejak.nezarasta este horisie po holení ?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evaachesa
27. jún 2021

Ak nemáš problémy s hormónmi, potom rieš radšej laserovú epiláciu. Tá je trvalá na rozdiel od ipl.

natalia
autor
27. jún 2021

@evaachesa bola.si uz na Laser ?

natalia
autor
27. jún 2021

@bambulienka25 a nemas tmavý pigment na tvári ? Z toho holenia myslim ako chlapom vyzera tvar ?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evaachesa
27. jún 2021

@natalia ano mám za sebou laser a nové chĺpky nerastú
už roky 🙂 najskôr si dorieš to vyšetrenie na endo a ak bude všetko ok tak choď do toho. Ja mám zníženú funkciu štítnej žľazy a beriem dlhodobo lieky.

natalia
autor
27. jún 2021

@evaachesa a aj tie uz nerastu co boli ? A uz kolko rokov prešlo od Lasera ..?
Mna trápi najviac brada

evaachesa
27. jún 2021

@natalia 15 rokov nohy, podpazušie už cca 7 rokov. Na tvári som mala len zopár chĺpkov v kutikoch nad perou a tam stačilo len 4-5 sedení...to som mala robené tiež asi 7-8 rokov dozadu a nič sa mi už nevrátilo.

natalia
autor
27. jún 2021

@evaachesa no to bi bol.pre mna asik najlepšie co bi ma v živote potešilo.. Na nic ine nemyslím iba na chĺpky.
Normálne sa bojím ze s toho sa dostanem na prášky 😣
Ale co uz som mlada musim.vyskúšať všeličo investujem aj polovicu majetku do toho len aby sok bola bez chĺpkov 😎 chcem si užívať život ako aj ostatné ženy chcem byt krásna krásnu tvar mat bez jediného chĺpku.. Nie Radše keby na nohy som iba mala.? To bi ma netrápilo telo neje az take dôležité ako tvar telo si clovek vie zakrit ale tvar ? Tu nijak...

natalia
autor
27. jún 2021

@evaachesa a kde si podstúpila ošetrenie ? V akom meste ?

leameleg
28. jún 2021

@natalia ahoj ja mam ten istý problém takže viem ako ťa to v živote obmedzuje :( ja si musím trhať denne

natalia
autor
28. jún 2021

@leameleg aj ja . uz nechcem Tim bojovať ráno vstanem pozriem do zrkadla zle mi je zo sabej seba.
Musim.najprv vithavat a az potom medzi ľudi ist
Nekonečni boj. A ta závisť ked niekto vstane bez starosti umije tvar nekontroluje si ju a ide hajdi tajdi...
A nevšíma si nic na sebe ...ja este aj 10x sa musim pozriet do zrkadla ci si tam.este najdem a vitrhnem

evaachesa
28. jún 2021

@natalia silno držím palce aby si to rýchlo vyriešila a nadobro mala pokoj s chĺpkami. Len tu endokrikologiu navštív pre istotu. Ja som bola v BA Chirmed. Ozaj to musí byť kvalitný laser, nie ipl. Hore hlavu, dá sa to riešiť a potom aj zabudneš na tie trampoty 🙂🍀❤️

natalia
autor
28. jún 2021

@evaachesa nech su tvoje slova skutočnosťou dakujem

leameleg
28. jún 2021

@natalia môj prípad ! Ja sa hanbím aj pred rodinou ... vytrhávam hneď ráno lebo sa nato pozerať nemôžem... denodenna rutina.. v jeseni uz idem ozaj na ten lasér lebo už som psychicky zničená z toho ..a to som si myslela,že jediná som 😥

natalia
autor
28. jún 2021

@leameleg to aj aj 😣. Netreba čakať do jesena aj cez leto to.robia.ked ze sa žena neopaľuje,nevystava sa celi den slnku tak vtedy môžeš ja uz mam dohodnutý cas koncom júla.uz idem v Bratislave na prve ošetrenie sa velmi teším dufam ze tie chlpky uz navždy zmiznú 🙏🏻

leameleg
28. jún 2021

@natalia tak ja som teraz nonstop v praci ja si idem zajednat termin niekedy na koniec jula .. a nakolko som v praci stale a minimalne na slnku tak tiez chcem co najskor