Kam na laserovú operáciu očí - i Clinic vs. Excimer?

vlocka007
10. máj 2019

Ahojte kde ste boli na operácii očí a boli ste spokojní? Má niekto skúsenosť s iClinic? Ponúkli mi 500e zľavu na operáciu, ale skôr rozmýšľam ísť do Excimeru alebo Neovízie.Poraďte kde ísť.

misel714
10. máj 2019

@vlocka007 neovízia určite. Excimer funguje len na reklame a preto sa o nich vie. Čo sa týka odbornosti, nechytajú sa na konkurentov. Plus sú slabí, robia len do 4 dioptrií.
Neovízia je skvelá, určite by som sa rozhodla pre nich.

jani321
10. máj 2019

@vlocka007 ja som bola v spinn Ružomberok pred 5 rokmi, odstránenie dioptri -4,5 a -3,5. Za mňa spokojnosť. ☺️

olino17
10. máj 2019

@jani321 aj ja som bola v spinne, spokojna som, mam dozivotnu zaruku (do konca zivota sa mi staraju o oci). A tak to vyzera ze casom pojdem na dalsiu operaciu, lebo pri porode sa mi trochu zhorsili

jani321
10. máj 2019

@olino17 ta doživotná záruka je super 😉 tiež som si ju priplatila 😊 ja takisto po pôrode trošku horšie na ľavé oko vidím, ale nie je to nič hrozne. Keď sa to zhorší, tak určite pôjdem zas ☺️

laurita285
10. máj 2019

Tiež odporúčam Neovíziu, podla mňa sú najlepší na SVK...

olino17
10. máj 2019

@jani321 ja mam okuliare na soferovanie, ale tiez sa to da 😊

1sally12
10. máj 2019

Ja som bola v Excimeri,dioptrie zrazené na nulu+doživotná záruka. Za mňa Excimer-lacnejší než Neovízia a kvalita rovnaká ;)

luciad7
10. máj 2019

@vlocka007 odporúčam neoviziu. Ja som mala dioptrie -4,5 a teraz mám 0. A je tam doživotná záruka.

jaja23
10. máj 2019

@vlocka007 ja som bola v Ružomberku asi pred 7 rokmi, mala som - 6 dioptrie a astigmatizmus.. Zatiaľ okuliare nepotrebujem, bola som spokojná.. Aj som.

arivederda
10. máj 2019

Ahojte. Viete o nejakej klinike ktorá je schopná odstrániť strabizmus (skulavost)? Bola som na klinike v BA ZA aj v MT. A nikde mi nevedia pomôcť 🤔

ivi555
10. máj 2019

@vlocka007 ano, ja som bola tiez v Spinn RK.. som velmi spokojna a taktiez mam dozivotnu zaruku 🙂 uvidime ako na tom bude zrak po porode 🙂 ale ak sa rozhodujes pre BA kliniky, tak skus Neoviziu 👍

malinajahoda
10. máj 2019

@vlocka007 mamina bola v Neovízii a je veľmi spokojná 👍

kikazaleska
12. máj 2019

Odporúčam Excimer 🙂 oči mi operovali v roku 2014, jedno oko 4 druhé 4,5... odvtedy vidím aj za rok 😉

vlocka007
autor
12. máj 2019

@kikazaleska
@luciad7
@1sally12 po operácii vám dali nejaké okuliare kvôli slnku, treba ísť na Pn či môžem normálne fungovať v práci? A cenovo?

luciad7
12. máj 2019

@vlocka007 okuliare slnečné som mala svoje. Oči zooperovali ráno, poobede som pospala a večer behala po ikee 👍. Na druhý deň ešte trochu citilive na svetlo, inak pohoda. Ľutujem že som nešla skôr. Teraz som rok po pôrode a dioptrie sa nevrátili.

1sally12
12. máj 2019

@vlocka007 ano dali mi slnecne,ja som potom asi tyzden prelezala v tmavej miestnosti,takze na PN by sa hodilo ist, urcite nemozes normalne fungovat v praci,nakolko ja som nedokazala pozriet ani na displej mobilu a po dome som tiez chodila v slnecnych,nakolko denne svetlo bolo moc ostré😎hmmm cenovo? Tusim okolo 700e

nttt
5. jan 2021

@arivederda zdravim...starsia diskusia, ale.... podarilo sa vam niekde zoperovat ten strabizmus? Dakujem

kvietok035
14. mar 2022

Operovali ma Január 2022 ZLasik. Škoda ze som si neprečítala recenzie a bola nevedoma, ako ma vyzerať pred operačné vyšetrenie
Prišla som na predoperačné vyšetrenie , rýchlo rýchlo na nejaké tri stroje,potom lekárovi samozrejme zhodnotil ze ma môžu hneď operovať, žiadne rozkvapkanie oči, sup vyplatiť a hneď som aj šla na operáciu. Ľutujem do dodnes. Zevraj netreba kontrolu. Oni sú jedina klinika na Svk co nerozkvapkavaju oči, čiže nedosledne pred operačne vyšetrenie a jediná klinika kde netreba kontrolu. Iba ak to pacienta napadne. Ja som na kontrolu šla. Samozrejme všetko v poriadku aj keď vidím chvíľami rozmazane, nie celkom ostro proste oči mam len jedny :(

kvietok035
14. mar 2022

@kvietok035 o i clinic som písala

manzanillaa
14. mar 2022

@kvietok035 môj muž bol pred cca 2 týždňami tu a zatiaľ spokojnosť,následná starostlivosť, prístup pána profesora,len škoda,že mužovi sa jedno oko zapálilo, tak sa liečba predlžuje.

marika2019
17. mar 2024

@vlocka007
@vlocka007 v i Clinik som bola a strašne ľutujem. Škoda že som sa skôr nedostala
k videam ľudí ktorí dopadli podobne ako ja. Všimnete si a porozmýšľajte prečo očný lekári nosia okuliare.

vlocka007
autor
17. mar 2024

@marika2019 áno a dávajú zľavy a termíny v sobotu viem známa bola a tiež zle spravili ja som bola na operácii inde už je tomu dva roky a spokojnosť budúci rok pôjdem na kontrolu