Laserová operácia očí, astigmatizmus

fanym
2. dec 2017

Ahojte. Potrebujem poradiť, chcela by som absolvovať operáciu očí, nevidím do diaľky a k tomu mám aj astigmatizmus. Ktorú kliniku by ste odporučili ? Rozmýšľam nad klinikou Veselý a Excimer. Ďakujem za každú radu 😉

zuzuliennka1
2. dec 2017

odporucam Excimer, bola som
tam aj ja a poslala som tam aj 3 mojich kamosov - vsetci sme nadmieru spokojni. Pristup uzasny, najnovsie vybavenie, top starostlivost 🙂

dedeline
2. dec 2017

Ja som bola v Excimeri. Tiez kratkozrakost a astigmatizmus. Mozem len odporucat ;)

fanym
autor
2. dec 2017

@dedeline a odstránili ti dioptrie úplne ? ak to nie je tajomstvo aké silné dioptrie si mala ?

dedeline
2. dec 2017

Uplne... ale ja som mala -2.
Nadmieru som spokojna i ked som sa na zaciatku bala. Velmi mily pristup, a akoze prkotina, ale po zakroku mi dali este aj bagetu ;) bola som nervozna cely den, tak som ani nejedla ;) a vsetci su tam mili... ved no, clovek si to plati, tak by bolo blbe keby neboli ;)

fanym
autor
2. dec 2017

@dedeline ja mám dokopy až -5, ale myslím že tiež sa to dá odstrániť úplne, a ešte sa spýtam ako dlho si čakala na termín ?

dedeline
2. dec 2017

Mesiac ;) alebo 3 tyzdne. V novembri okolo 20teho som im pisala a 14teho decembra som uz bola na operaciu

fanym
autor
2. dec 2017

@dedeline super ďakujem za info 😉

vlocka007
12. apr 2019

@dedeline ahoj prosím ťa a ako to vyšlo cenovo?

zuzuliennka1
14. apr 2019

@fanym ja som mala az -11 a tiez mam po operacii "nulky", fakt top 🙂

renata1973
26. máj 2019

Chcem sa opytat pred 3 tyzdnami som bola na operaciu kratkozrakosti v 46 rokoch. Po operacii teraz nevidim dobre na blizko, tak zahmlene. Bolo povedane, ze mozem nosit na blizko po operacii. Ale uz 2x sa mi na 15 minut zaostrilo uplne a potom zase zahmlene. Mozu sa mi oci este zaostrit? Ma niekto s tym skusenosti? Dakujem.

eries
18. jún 2023

@renata1973 ako ste dopadli?

renata1973
20. jún 2023

@eries nevidim dobre na blizko. Nosim okuliare

eries
20. jún 2023

@renata1973 a smiem vedieť aké boli diptrie predtým a teraz?