Laserová operácia očí na klinike Neovízia

mariannax
15. apr 2013

ahojte dievčatá, nepoznáte niekoho vo svojom okolí, kto by chcel ísť na laserovú operáciu očí? klinika NeoVízia má program LASIK Párty a podstata je tá, že keď sa spojí skupinka osôb, vyjde nás to oveľa lacnejšie... viac na www.neovizia.sk... ďakujem za odpovede 🙂

laura_pausini
18. máj 2015

@alena258 ahoj. uz mas po operacii ci este pred? 🙂

coralee_wiley
29. máj 2015

@laura_pausini prepac neskoru reakciu, bola som mimo🙂 a kamoska si to uz stihla poriesit uplne sama nakoniec, kazdopadne odporucam facebook a tam stranky lasik party 🙂

aneta426
19. jan 2016

neorganizujete niekto teraz v blízkej dobe skupinu na operáciu očí? V iClinic je to pri 10 zákrokoch 8 zadarmo, čo sa mi zdá výhodné, neviem či je tá akcia dlhodobá, alebo sa treba popnáhľať, ale je to normálne v cenníku http://www.iclinic.sk/cennik - akurát, že všetko musia byť z-lasik.

sardinka335
19. jan 2016

Ja som podstupila laserovu operáciu v piatok v iclinic - metodou RELEX SMILE...a super! Uz v sobotu rano som krasne videla, z minus 7 na 0 - zakrok bol neprijemny ale ako hovoria bezbolestne, ziadna bolestiva rekonvalescencia do pár hodín je človek fit....takze určite ich odporučam.

nikam
8. feb 2017

Prida sa niekto na Lasik Party do Neovizie?

vedvies
14. apr 2017

Ja nad tym rozmyslam...

valentine29
25. aug 2017

Ahojte.. neviem prečo sa tak každý oháňa tou neovíziou. Na Slovesnku máme aj iné kliniky a oveľa kvalitnejšie. Pýšia sa že sú prvá očná klinika, ktorá robí laserové operácie očí. Ale prvá na Slovensku bola klinika excimer. Operujú len naše slovenské"celebrity" a potom z toho urobia krásny marketingový ťah na nás ľudí

dorotelka
17. jún 2018

Kolko stoji operacia jedneho oka v Neovizii? Mam rozdiel 4 dioptrie medzi ocami. Dr. mi odporuca vyriesit to u nich laserom. Dik.