Magnetická rezonancia na vylúčenie ALS

5. júl 2021

Ahojte vie magnetická mozgu a Chrbtice vylúčiť ALS ?? Neviete mi niekto povedať ?

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
5. júl 2021

@hazelgracegus mám svalové zasklby a bola som na vyšetrenie mozgu kvôli bolesti hlavy. Našli mi tam cystu. Aleee ide o to že kín jedna platničky mierne tlači na miechu. Môže to byt s toho. Ja ani spať nemôžem tak sa bojím že je to ALS 😰😰😰😰😰

sisa_s
5. júl 2021

http://osevneu.jfmed.uniba.sk/Nervo-4-1-3.php
ALS sa nepotvrdi na zaklade 1 vysetrenia

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
5. júl 2021

@hazelgracegus nie 😰😰 reflexy všetko som mala ok. 😰😰 ja som psychicky úplne na dne. Teraz som porodila malého má len 5mesiacov som nevyspata, unavená. Niekedy sa nedokážem postaviť z postele musí vstať priateľ. A tie zasklby sú hrozné 😰😰😰 cítim ich v ruke, na čele. Ale viditeľne sú, čo je vraj dobre 🙄🙄 je mi na zvracanie s toho strachu. Robili mi aj EMG ALE len na karpalny tunel. Ten mám tiež 1.stupna 😰😰😰😰😰😰

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
5. júl 2021

@hazelgracegus bola som na preventívnu. Všetko ok. Mám však aj problémy s chrbticou. Prečo ALS?? Lebo som hyppchonder a internet 😰😰😰 a taká panika teraz vo mne nastala že až 😥😥

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
6. júl 2021

@raja95 nerobili mi zatiaľ nič. Akurát mi zistili karpalny tunel na EMG. Magnetická mozgu nedopadla podľa mojich predstav ale to určite nebude toto spôsobovať. No a jedna platničky mi minimálne tlači na miechu. Takze a týmto ukludnujem. Možno aj tá tetania ledze mám úzkostné stavy a búšenie srdca z ničoho nič

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikusika
6. júl 2021

Neda

junova
24. aug 2021

Ako sa máš?