Magnetická rezonancia vo večerných hodinách

himedzi
17. máj 2023

Baby, prosím, povedzte mi názor. Je možné, aby niekomu robili protekcne magnetickú rezonanciu vo večerných hodinách? Istá isoba mi tvrdí, ze si vybavila u známeho lekára, ze jej spravia o 20 tej hodine.

lenkadenisa
17. máj 2023

@himedzi na súkromnej klinike o prečo nie

mamina7070
17. máj 2023

dr magnet kramare bezne robia vecer aj neprotekcnym 😉 aj cez vikend

ruzovakobyla1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
himedzi
autor
17. máj 2023

@ruzovakobyla1 co to znamená?

mamina7070
17. máj 2023

@himedzi robia normalne do 22:00 napr dr magnet tak robieva pocas pracovneho tyzdna normalne a aj ja som tak bola cca dva ci tri krat ak sa bavime o MRI

bejbypd
18. máj 2023

Samozrejme aj dcéru objednali o ôsmej večer do Piešťan a neprotekcne 🙂

panelacikova
18. máj 2023

aj u nás v ZA robia až do večerných hodín, nie som si však istá presne, do koľkej. určite nekončia o 14:00...

mmonika
18. máj 2023

@himedzi ja som už bola na MRI aj rano o cca 5:30, alebo po 20-tej hodine .. a bez žiadnej protekcie .. skor som bola rada že mi dali termin

sandyan
18. máj 2023

Moja teta termin RS po 21.hodine...takze ano,je to celklm normalne

stanulienkat
18. máj 2023

Jasne. Neprotekcne.

stvura
18. máj 2023

@himedzi u nas v NZ sa bezne robi vo vecernych hodinach a bez nejakej protekcie (manzel bol o pol desiatej, asi pred pol rokom)

4stanka4
18. máj 2023

@panelacikova myslím ze do 20:00 ? nie som si istá ale asi 2 roky dozadu som bola 19:30

viestta
18. máj 2023

@himedzi CT-ka aj MRI v nemocniciach robia 24 hodin denne (ak maju personal), takze je celkom mozne, ze ju zobrali vecer, lebo mali volny termin. Ide o to, ze sa vyuziva technika na maximalnu moznu mieru.
A po pravde, mne by ani takato uvaha ako teba nikdy nenapadla...

lulu2014
18. máj 2023

@himedzi tu by som protekcne skor videla v tom ze ju zobral skor ako by dostala ofic.termin./bolo volne tak to vyuzili/ Ale hodinovo urcite nie. Nakolko ako uz pisu CT ci MR robia az do vecera vratene vikendovych terminov. /aj ked tam uz je najaky poplatok aj ked mozno nie vsade/ alebo za poplatok aj skorsi termin. Su MR pracoviska kde za poplatok napr.180e viete mat termin takmer hned.

panelacikova
18. máj 2023

@4stanka4 je to možné, nechcela som preháňať, marí sa mi, že ktosi mi vravel, že mal termíno 18:00, ale ja rýchlo zabúdam, tak som nechcela trepať. čiže fajn, do 20:00...

panelacikova
18. máj 2023

autorka - ešte sa môže stať, že pri samotnom objednávaní trafíš takú situáciu, že možno pár minút pred tebou niekto vypadol - zavolal, že prekladá termín, lebo mu do toho niečo prišlo. ak ide o vyšetrenie rovnakej časti tela, a práve pár minút na to zavoláš, že sa chceš objednať, tak je možné, že áno, ponúknu ti práve tento odvolaný termín a tým pádom je to rýchlejšie. mne sa toto stalo u zubára, u ktorého sa inak čaká 3 mesiace. potrebovala som súrne, nedalo sa. do hodiny mi volala, že akurát o 2 dni im odvolal pacient termín, že si ihneď spomenula na môj problém a ak chcem, tak mi ho dá.. robia to aj na MR. minimálne v martine áno, stalo sa mi to už aj s dcérou, že nám zavolali pred termínom, či môžeme prísť napríklad "zajtra", lebo sa im uvoľnilo. a bolo to mesiac pred naším termínom 🙂 a bez známosti.

panelacikova
18. máj 2023

zmizol mi príspevok.... ten kôň nejak blbne...

panelacikova
18. máj 2023

a, sakra, už je tu 😀 😀

martul
18. máj 2023

@himedzi samozrejme, ja som bola o 22,30, podotýkam bez protekcie. Normálne som zavolala oni že či môžem aj neskôr, bola som rada že vôbec mám termín.

simca06022011
18. máj 2023

Ja som bola na MR aj o 20te, aj 21vej, dokonca aj v sobotu.
Inak wa mi bezn3 stáva ze termín o 2tyzdne a tak 🙂

lalenka33
18. máj 2023

Úpne normalne sme boli v RS večer o 19 dokonca počas lockdownu. V RS dávajú termíny aj cez víkend. Žiadna protekcia.