Mám 26 rokov a výrazné vrásky

lubka916
8. máj 2016

Ahojte, prosim vas vedel by mi tu niekto poradit co by mi mohlo pomoct na vyrazne vrasky v 26? Tento tyzden mi uz 5 ludi hadalo vek na priblizne 35 rokov. Som nestastna, lebo moja plet je porovita, mastna ale zaroven velmi vraskava. Co vam prosim pomohlo? Stravujem sa velmi zdravo, vacsinu dna jem ovocie a zeleninku, dodrziavam pitny rezim, sportujem. Na tvar pouzivam oleje (olivovy, konopny, dnes som si objednala nimbovy) a miesam ich s ruzovou vodou. Snazim sa plet hydratovat, ale mne sa zda ze sa to kazdym mesiacom len zhorsuje. Prosim pomozte mi niekto co s tym mam robit :(

whitecat666
10. máj 2016

@nyusika tak priznam sa, ze aj ja 😀 ale pri tom dietati som si povedala, ze mozno z toho este vyrastie...

whitecat666
10. máj 2016

@natalym ano, suhlasim, niekto vyhladava aj usate, zubate a pod., no je to hlavne kvoli tomu, ze su odlisne (a vdaka tym nedostatkom lahko zapamatatelne), avsak v takom pripade je to vacsinou vykompenzovane tym, ze maju cca 180cm a maximalne 45kil... Co uz tiez okolo prirodzenosti velmi neprechadza. Teda v zahranici to tak povacsine funguje, popravde u nas neviem. Ale vsimla som, si, ze na Slovensku daju pokojne na titulku casopisu aj herecku so zltymi zubami a znamejsie modelky su vacsinou zaroven playmate.

natalym
10. máj 2016

@whitecat666 Tie dokonalé, fotia iné záležitosti........
To je jedno, poďme k téme. Myslím, že tak hrozné to nebude. 😉

nyusika
10. máj 2016

@whitecat666 ja si este aj myslim, ze tie inake sa aj tak vacsinou uplatnia ako manekynky. modelky su skoro vsetky skor prirodzene pekne. cest vynimkam 🙂

nyusika
10. máj 2016

neviete, ci je na konikovi nejaka kozmeticka skupina - blog, ci nieco take ?
kde sa vsetkommoznom klabosi. nasla som len specialne zameranu na prirodne veco

whitecat666
10. máj 2016

@nyusika ano s krivymi zubami by ziadne dievca nevzali do reklamy na zubnu pastu. Tie odlisne maju velmi chude tela takze oblecenie na nich vyzera uzasne.
Aj ja si myslim, ze takmer kazda modelka je prirodzene pekna.

lauricka
10. máj 2016

ak to vyzera stale horsie, tak bud sa zhorsuje zdravotny stav alebo ta kozmetika, co pouzivate, vam neprospieva, nemate alergiu na niektore zlozky napr.?

mirulka167
10. máj 2016

Ahojte lubka916 , ja musim jednoznacne odporucit kolagenovy napoj a kapsule na noc od znacky rejuvenated. Mne to neskutocne pomohlo! vecer sa uz vobec nemusim tolko kremovat a aj vrasky to neskutocne vyhladilo. A dokonca to uziva aj moj manzel, ktory mal velmi suchu plet a tiez je velmi spokojny 🙂 Uplne zdielam nazor, ze na suchu plet a vrasky ist treba zvnutra! Kremiky a masticky su fajn, ale pokial neni plet vyzivovana zvnutra neni sanca. Dufa, ze som trosku poradila 🙂 Pekny vecer 😉 🙂

lubka916
autor
17. júl 2016

@miyya Ahoj miyya. dlhsie som sa neozvala,bola som velmi zaneprazdnena ale mam teraz trosku viac casu a chcem uz do seba konecne investovat.
pomohlo ti spominane serum? ta cena nie je najmensia tak ze ci sa oplati do toho investovat. ako dlho to vydrzi? dakujem 🙂

lubka916
autor
17. júl 2016

@viera27 Vierka, mas skusenost s tym hydratacnym gelom? aky je rozdiel medzi gelom a kremom? ja som uz vyskusala velakremov, myslim ze plet hydratujem ale stale sa to akosi zhorsuje preto neviem co skusit. vsetky vysetrenia u doktorky som mala v poriadku.
make-upu uz pouzivam ozaj malicko a aj to si ho pocas dna vlastne zotriem, kedsa mi masti plet tak si ju cistim tymi odmastnovacimi papierikmi, inak by som sa cela leskla a upchavaju sa mi pory.

lubka916
autor
17. júl 2016

@meusicka prosim ta a co konretne pouzivas z tej kozmetiky? maju aj nejake osvedcene serum, nejake pripravky proti vraskam v mladsom veku?

miyya
18. júl 2016

@lubka916 ja som serum nebrala. ja si osobne myslím, že žiadne serum navonok nezaberie. Predsa len je veľmi komplikované dostať krem pod pokožku.
Ja som posielala tvárovú gymnastiku a ja si robím ešte masaže s arganovým olejom a jedine kde by som zainvestovala je do etani toho lifting.pera. ale ktovie ako funguje. Len mám pocit,že to môže fungovať a tak do pokozky dávať čistý kolagen a kys. Hyal.
Na vzhlad pleti inak pomáhajú aj vitaminky . Mne popravde ozaj pomáhajú aj vitamíny na vlasy. pleť mám rozžiarenú aj okolie ma chváli. ale to musím mať na seba čas. potom príde stresové obdobie a som tam kde na začiatku.

lubka916
autor
20. júl 2016

@miyya prosim ta a ake vitaminy mas? a nevies ci ma niekto nejaku dobru skusenost s tym liftingovym perom? tie masaze urcite vyskusam, aj ked dufam ze ich budem vedietsprane robit a naopak si tym neprihorsim 🙂 vidis nejake vysledky po tej masazi?

danjelca
20. júl 2016

@lubka916 v tvojom veku hlboke vrasky neverim..nie su to mim icke pri ociach a kolko pijes???nie si dehydratovana to je na tvari brutalne poznat

lubka916
autor
20. júl 2016

@danjelca no veru aj ja som z toho prekvapena, ale za posledny rok sa to radikalne zhorislo :/ ja som to moc neriesila az kym mi to nezacalo vraviet okolie.. vody vypijem okolo 2 litrov za den, niekedy viac, niekedy menej, ale snazim sa ju pit stale, najviac doobeda. ozaj uz neviem co robit :/ prosim baby, nepoznate nejake dobre dermatologicke centum v ba? pripadne aj kozmeticku by som si dala.. no a nejaky ten krem, ale to serum od missha - stoji az 50, videli ste po nom nejake vysledky?

sonula
20. júl 2016

@lubka916 poznam v pezinku, dala som si tam odstranit kruhy pod ocami. ak chces poslem do spravy
mne sa strasne objavili vrasky ked som rapidne zchudla, sa tam v sept. chystam.

danjelca
21. júl 2016

Pijes dost a kolko vazis a meras?...ak chces posli mi foto skusim poradit..mikrodrmabrazia je skvel plus najhlbsie vrasky vyplnit..dalsia vec farba vlasov strasne zostarsuje aku nosis? Inak sa citis dobre? Ziadne problemy oblicmi pecienkou?zenske veci?

lubka916
autor
21. júl 2016

@sonula pezinok mam trosku odruky, ale tak posli kontakt, dakujem 🙂 ja som schudla tak cca 3 kilka, cize nic rapidne a aj tie mam uz asi naspat :D ja mam skor vejariky pod ocami a na cele (nad nosom) a potom okolo ust, je to neporovnatelne s obdobim spred roka :/ a kremy ake pouzivate? mate nejake osvedcene?

lubka916
autor
21. júl 2016

@danjelca pijem dost vody, na toto si davam uz niekolko rokov pozor. a som stihla (okolo 167cm a 55 kg). mas skusenosti s mikordermabraziou? videla si nejake vysledky? vlasy mam prirodne svetle, takze v tom to nebude. na vysetreniach som bola uz tiez, tam mi nic nezistili :/ ja sa uz asi tri mesiace snazim zistit z coho sa to tak zhorsilo a neviem na to prist

salko17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubka300
1. máj 2018

Ja uz mam vrasky dlhsie, hlavne od deti 😅 Skusila som Nafigate Kyselina Hyaluronova - odvtedy nechcem nic ine 🙂🙂 Pouzivala som rozne kremy, ale tento mi naozaj zabera a hlavne nieje tak sialene predrazeny ako ine znacky 👍 Vsak skus a daj vediet 🙏 https://www.superfood-eshop.sk/nafigate-kys-hya...

damoska
29. máj 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

co poradil lekar? skušala si kremy značky Mizon? su naozaj velmi dobre a kvailitne, a škoda že ie su známe :( volne v drogerii sa bohužial kupit nedaju, skus sa mrknut na Notino

bluka2
29. máj 2018

Pouzivas krem s UV? Lebo co sposobuje starnutie pleti je prave slnko.
Inak mne sa osvedcila kozmetika bioderma na citlivu plet, lebo to znie akoby aj tvoja potrebovala upokojit.
Olivovy olej by som nahradila arganovym

damoska
13. júl 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

velmi dobré kremy su Mizon, sama ich použivam už niekolko rokov a pokial sa buduvyrabat, ostanem u nic. https://www.notino.sk/mizon/

anemone123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrejka010
13. júl 2018

Za mňa jednoznačne topka arganovy olej. Skuste z tejto značky https://www.soaphoria.sk/sk/panenske-oleje-xxl/... Kuknite si účinky a použitie. Myslím, ze ho maju aj v menšom baleni. Ja som si s ním večer masirovala tvár. Môžete si ho miešať aj s telovym mliekom, kondicionerom, urobiť masku na vlasy, má rôzne vyuzitie... ak máte problém s akné alebo vyrážkami, tvár vám vyčisti klasický b-komplex ( vitamín B) jedna tabletka denne. Mám to odskúšane. Po týždni čistá tvár...a samozrejme piť veľa vody...😉

anulienkalenka
23. aug 2018
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

skušala ste niektorá aj nejake pristroje na vrásky? na vyhladenie pleti?

damoska
18. nov 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

použivaš na to nejaku kozmetiku? Zameranu priamo na vrasky?

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milamimi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz