Mám bolesť ľavej nohy

rebeca2
26. dec 2020

Zdravím, nemáte náhodou skúsenosť s takýmto druhom bolesti? Ide o bolesť, ktorá začala na vnútornej strane kolena a postupuje stále vyššie, dokonca mávam už aj bolesti stehennej kosti a celej nohy, či už počas dňa alebo aj v noci. Neurologia v poriadku, 2x cievne vyšetrenie v poriadku. Čaká ma ešte ortopedia. Keďže nastúpila aj bolesť sleziny (neviem,či to spolu nejako súvisí) mám obavu , či to nemôže byť niečo s rakovinou. Nemáte prosím podobnú skúsenosť? Možno len panikárim. Vďaka.

janinah
26. dec 2020

MR chrbtice robená?

lucia147852
26. dec 2020

@rebeca2 ja mám take bolesti z chrbtice. Od pôrodu mám zničenú panvu a bolest mi vyžaruje z ľavého bedra, ale až do lýtka. Ako píše
@janinah neuro by mohol to MR skúsiť. Ja som bola aj s chrbtom aj s hlavou

janinah
26. dec 2020

@lucia147852 odp.SM cvičenie

rebeca2
autor
26. dec 2020

@janinah MR mozgu (pre bolesti hlavy), MR bedrovej a krčnej chrbtice, všetko ok....ešte som si spomenula, že cievny mi popri vyšetrení videl na sono nejaký vnútorný hematom, tam kde začala bolievať noha, do správy napísal, že kontúzia svalstva, tuším...brala som flector prášky proti bolesti, nepomohlo...

rebeca2
autor
26. dec 2020

@lucia147852 neurologička mi povedala, že noha z chrbtice bolí väčšinou zhora nadol, mňa od kolena hore, mám pocit, že už kosť

janinah
26. dec 2020

@rebeca2 mna od chrbtice bolelo koleno a dokonca členok,stehno vôbec

rebeca2
autor
26. dec 2020

@janinah je pravda, ze mam skoliozu, aj vybocenu panvu, ale neuro vraj ok....dufam,ze na ortopedii aspon rtg nohy spravia...mne uz v hlave osteosarkomy behaju

matus7030
26. dec 2020

@rebeca2 ako keby som ja písala ☹ už to však trvá u mňa príliš dlho (vyše roka) a mám to v takých nárazoch. Týždeň bolí a potom mesiac o tom neviem. A potom to príde znova. Mňa to skôr bolí od chodidla a vystreluje smerom nahor. Tŕpnutie, kŕče, zalievanie akoby teplom...Neviem nájsť vôbec ten spúšťač, kedy to príde. Niekedy v kľude, niekedy pri pohybe. Hrozné ☹ Už som tiež absolvovala neurológiu, cievne, ortopédiu, rehabilitácie, odbery krvi, MR 4x, centrum pre sklerózu multiplex, rontgen spodnej časti nohy (chodidlo) a nič ☹ tiež mám v hlave už len najhoršie scenáre. A úprimne? Povedala som si, že najbližšie už idem len k psychológovi a idem skúsiť fyzioterapiu. Mňa tá bolesť už skutočne psychicky vyčerpáva, obmedzuje a mám z toho úzkosť. Držím Vám palce, nech to dobre dopadne.

lucia147852
26. dec 2020

@rebeca2 mna stehno neboli. Bedro, koleno a lýtko. Ale tiež mám niekedy pocit že to ide opačným smerom a pritom je to všetko z tej panvy