Mám bolesť svalov a krčnej chrbtice

lucik174
27. nov 2020

Ahojte ako som tu už v jednom príspevku písala strašne má boli krcna chrbtica a idem si k Vám po radu či náhodou niekto nemá niečo podobne začalo to asi pol roka dozadu bolesti chrbtice najskôr spodnej potom krčnej neskôr strašne bolesti svalov únava bola som hotová poslala má doktorka na EMG ktoré som mala pozitívne, doplnila som vyšetrenie u neurológa ktorý mi zatiaľ dal iba užívať milgamu a magnezium a že uvidíme o mesiac keď tak preliecime krčnú chrbticu ale o svaloch ani slova.
Po asi dvoch mesiacoch má svaly celkom aj prestali bolieť ale teraz sa to zasa všetko vracia neskutočná bolesť krčnej do toho rúk. Zasa sa cítim unavená už som bola aj na hematologii tam mám všetko vporiadku štítna žľaza s krvy tiež vporiadku. Mal niekto niečo podobne ? Už sa bojím či to nieje niaka rakovina 😭už aj psychicky som stoho zničená prosím poraďte.

ondrisko55
28. nov 2020

@lucik174 ked mas tetaniu tak bud rada ze mas len bolest krcnej chrbtice. Ja by som mohol napisat lajster co vsetko ja mam. Jednou z vela veci je bolest krcnej a hrudnej chrbtice. Od rana do vecera sedim za pocitacom tak niet sa ani co divit. Tento tyzden budem mat vysledky mr chrbtice tak som zvedavy ci tam nebude nieco co je spustacom mojich tetanickych problemov.

kittykat22
28. nov 2020

@lucik174 ak ta boli krcna chrbtica preco nechodis na fyzioterapiu? Preco nemas kondicne masaze? Ja nechapem preco behas po neurologii a riesis stitnu zlazu. Ziadna rakovina to nie je. Neblazni. Boli ta chrbat. Keby kazda z nas ktoru boli chrbat mala rakovinu, tak sme vsetky na chemo po 30.ke

lucik174
autor
28. nov 2020

@kittykat22 ďakujem za odpoved mna najviac trápi to že má bolia aj všetky svaly nohy ruky a som stále unavená a neviem či to je s chrbtice

lucik174
autor
28. nov 2020

@ondrisko55 prosím ta a mávaš aj bolesť svalov a slabosť ? Lebo mna bolia všetky svaly a stále som unavená 😀

kittykat22
28. nov 2020

@lucik174 ale to moze byt. Skus toho fyzioterapeuta.

eruska17
12. dec 2020

@ondrisko55 ako sa prosím vás u vás prejavuje bolesť hrudnej chrbtice?

element05
30. jún 2021

@lucik174 ahoj, mozem sa spytat ako si dopadla? Ja mam tiez take slabosti svalov ako ty. Ruky slabe akoby riadna svalovica alebo akoby som to nazvala...obcas slabost noh....

eruska17
1. júl 2021

@element05 ahoj,chvíľu bolo fajn a od včera mi je priserne,nevedela som ani poriadne na nohách štát,dnes má boli hlava,krk,hruď,mam strpnute ruky☹

ferko10742
26. júl 2021

@lucik174je mi to ľúto .Tiež mám taký problém 😢 hlavu hore a pozitívne . Prajem skóre uzdraveníe.Mala si MRI scan ?

fiffinkaa
26. júl 2021

@lucik174 dlhodobú bolesť chrbtice skoro 2 roky, som sa jej zbavila už po druhej masáži plus banky, mala som spazmy lopatka a krcna...cvic cviky na krčnú každý deň.

barus77
2. jan 2022

@lucik174 ako ste nakoniec prosim dopadli?

mirka1603
15. jún 2023

Máte prosím niejake rady ako ste sa z toho dostali ? Ďakujem .. riešim tie iste zdravotné potiaze . Ďakujem za odpoved

mirka1603
22. júl 2023

@lucik174 zdravím Lucik … prišli ste na to čo to bolo ? Ja to riešim stále a neviem už čo na sebe vyskúšať aby tá bolesť svalov a šliach prešla .