Mám bolesť zadnej ľavej časti hlavy

7. dec 2021

Ahojte.. už asi týždeň mávam bolesti zadnej ľavej časti hlavy. Niekedy má bolí aj bok hlavy pri oku, je to prepojené. Neviete z čoho by to mohlo byť a hlavne ako sa tej bolesti zbaviť? Väčšinou to najviac boli ráno a večer nič

h2
7. dec 2021

S krčnou chrbticou nemáš problémy? Možno to ani necítiš, ale stačí zaspať v zlej polohe, alebo mať v práci zle nastavený monitor... Mňa bolieva hlava často, mávam migrénu, ale vtedy ma bolí hlavne vpredu. Keď bolí vzadu, je to z toho krku. Teda, aspoň u mňa.

autor
7. dec 2021

@h2 je to možné, lebo vždy je intenzívnejšia ráno a hlavne, keď sa poriadne nevyspím. Len ja naozaj neviem, ako už spať :D možno zmeniť vankúš by pomohlo? Lebo ten môj už je dosť vypotrebovaný. Problémy s chrbtom máme v rodine, takže vidím, že ma to už dobehlo

autor
7. dec 2021

A ešte, teraz máme online vyučovanie, čiže musím čumieť stále do notebooku

habibim
7. dec 2021

Mam takéto bolesti, mávam aj problém s krcnou chrbticou, len u mňa je to viac na pravej strane, než na ľavej, keď som v prievane, vie ma aj prava strana krku chytiť a neviem sa otočiť.. Jedine co mne pomáha je termofor na krk a včera večer som si dala ortopedicky vankúš a dnes mi je ovela lepšie.. Dokonca aj keď som sa budila vnoci kojiť malého hneď som zaspala, nemusela som si vankúš naprávať a nebola som nervozna ako s obyčajným vankusom..

qwer2019
7. dec 2021

Moja mamina to už máva roky. Má problém z chrbticou, prínosovími dutinami a je často v prievane a v zime. Neviem či máš niečo takéto, alebo bývaš v prievane a v zime. Ale ona ma presne to co popisuješ+ jej šklbe z okom

autor
7. dec 2021

@qwer2019 teraz, keď nad tým tak rozmýšľam, môže to byť aj zimou, lebo ja veľmi nekúrim vo svojej izbe. Ďakujem

autor
7. dec 2021

@habibim ten vankúš znie fajn.. ak to bude pretrvávať, asi sa po nejakou pozriem

habibim
7. dec 2021

Mne ho predpísal ortopéd.. Čiže som ho mala na recept... Ale inak v lekárni kde mi ho dali, stal 37€

ibrunova
7. dec 2021

Mňa zadná časť hlavy bolí vtedy, keď sedím dlhšie v prievane.