Bolesť hlavy raz v pravej raz v ľavej časti

laete
26. júl 2018

Ahoj v poslednej dobe mám bolesti hlavy. Neviem ako ich popísať no uz asi pred mesiacom som mala podobne asi 2 týždne ktoré presne vypovedali tým ktoré sa vyznačujú ako tie z krčnej chrbtice. Tieto sú docela podobné no väčšínou ma bolí len polovica hlavy buď ľavá alebo pravá a niekedy ma to neboli vôbec. Neviete čo by to mohlo byť?

dopepalacinka
26. júl 2018

Doktor ti povie😄Ale nie prepac....bolest hlavy moze suvisiet s viacerymi faktormi....

pininka
27. júl 2018

Mna tiez takto boli polovica hlavy a tlaci sa mi to cez prave oko,byva to nexnesitelne. Je to migrena, absolvovala som aj magneticku, lebo priznakov bolo viac a doktorka sa obavala nadoru, nastastie bolo vsetko ok.

saslavka73
27. júl 2018

Zuby máš ok?

laete
autor
27. júl 2018

@saslavka73 je pravda že sa mi tam v zadu tačia a niekedy ma to bolí.

saslavka73
27. júl 2018

@laete Daj si do poriadky zuby. Mňa bolí pri oku, je to zo zuba.

laete
autor
27. júl 2018

@saslavka73 ďakujem za radu ja to mám tak že keď ma boleli horné zuby na ľavo bolela ma aj ľavá polovica teraz ma bolia na pravo a bolí ma aj práva polovica.

maruski99
27. júl 2018

@laete ružový kamarát na to pomôže 😀 😀 ...a samozrejme skús pravidelne cvičiť...

katrin21
27. júl 2018

@laete ja mavam hentaku bolest, vzdy len polovica hlavy a za okom, je to brutal... len s tabletkou vydrzim vtedy... a je to z krcnej chrbtice, resp. az o medzilopatiek sa to taha.. vzdy mi pomoze Thajka,ak to neprechadza... ta ma vymasiruje, sice to boli, ale pomoze...
Migrena to neni, to by si musela aj vracat... migrena trva dva az tri dni vkuse a musi tam byt nevolnost, inak to neni migrena, len bolest hlavy.... vravel to odbornik v telke... ze vela ludi nazyva kazdu bolest hlavy migrenou , aj ked nie je....

laete
autor
27. júl 2018

@katrin21 myslela som si že to bude od krčnej chrbtice 😊

saslavka73
27. júl 2018

@laete joga si neskúšala?

vavrovci
27. júl 2018

@katrin21 ja mavam migrenu, ale nie dvat tri dni veru. Cize odbornik z tv asi neni tak velky odbornik 😂

laete
autor
27. júl 2018

@saslavka73 mala som v pláne vyskúšať to no teraz ma nebolí hlava ale opäť zuby

vlasica19
27. júl 2018

Migrena mono?

laete
autor
27. júl 2018

@vlasica19 nemyslím :/

katrin21
5. aug 2018

@vavrovci praveze to bol fundovany neurolog ako host v relacii..