Mám bolesti pod rebrami

llenka014
29. júl 2021

Ahojte mám bolesti pod rebrami pichave bola som rtg,usg neviem ale čo mi teda je keď podľa toho asi som ok

deti95060810
29. júl 2021

pod pravým rebrom bolí žlčník, pod ľavým zvykne pankreas...😉

llenka014
autor
29. júl 2021

@deti95060810 pichava bolesť, podľa rtg ok a usg tiež asi neviem čo to môže bolieť

sendy1993
30. júl 2021

Neuropatia mozno..skuste navstivit neurologa tiez som to mala vsetky vysetrenia ok napokon to bola interkostralna neuralgia

llenka014
autor
30. júl 2021

@sendy1993 nemala som hadicu takze neviem

sendy1993
30. júl 2021

@llenka014 ak nemate problemy s travenim tak neviem.ci je to nutne ja som sa tam tiez chystala ale najskor som sla k nervovej ta mi sama povedala ze vela ludi si mysli ze su to zaludocne problemy ale nieje to tak obehala som.skoro vsetko ..nemohla som ani spavat

llenka014
autor
30. júl 2021

@sendy1993 no tie pichave bolesti sú zvláštne, plus nemám stolicu len 2x za týždeň

tianna
2. dec 2023

@sendy1993 prosím ťa ako sa ti to liečilo? Zrejme mám to isté. Ako ťa neurologicka riešila? Vyšetrila ťa nejak pohmatom alebo inak? Ďakujem ti veľmi pekne 🙂

sendy1993
2. dec 2023

@tianna ano pohmatom a hneď aj povedala presne co to je mne to od lopatiek vyrazalo dopredu cele rebra ma boleli..bola som aj na magnetickej rezonancii..predpisala mi timonil na noc a brala som dlhodobo milgamu n

tianna
2. dec 2023

@sendy1993 presne tak to mám.. od chrbta do rebier, najmä ľavá strana, no ja som si ju strašne preťažovala kým mi to začalo 😑 a dala ti dg. pred rezonanciou s tým že tá ti to len potvrdila? Koľko sa ti to prosím ťa liečilo? Ja som už z toho na nervy 🙄 mám termín u neurológa o 2 týždne, ale strašne mi to už na nervy lezie, ani sa vyspať, ani s deťmi poriadne von ísť, ani upratovať 😐 a ďakujem 🙂

sendy1993
2. dec 2023

@tianna diagnózu mi povedala pred rezonanciou ..ja som sa tiez dosť pretazila v práci ja som sa uz cítila ako blázon všetky vyšetrenia som mala v poriadku az kym som sa nedostala k nervovej na boku som nemohla spať len na chrbte ..uz si nepamätám kolko trvalo kym to prešlo ale nie dlho..vďaka tomu timonilu som sa konečne vyspala bola to úľava a tu milgamu si mozes nasadiť mne pomohla velmi 3x denne zo zaciatku potom 2x denne po dobu 3 mesiace na preliecenie

tianna
2. dec 2023

@sendy1993 ďakujem 🙂 ja sa trápim už 2. mesiac, len tým že kojim bojím sa brať aj lieky a stále som nejak verila že to prejde. No stačí že sa trochu namaham a mám to späť 😑