Mám bolesti žalúdka a napína ma na vracanie

livs25
13. máj 2020

Ahojte ... od malička mám problém so žalúdkom... no v poslednej dobe čo je cca 2 m, ma boli každý týždeň žalúdok a napina ma na vracanie (tehotná nie som).. Vždy keď mi je takto zle,tak si poviem že začnem jesť aj zdravo a trochu lepšie, lebo nejem až tak zdravo...už som z toho psychicky zle ,lebo mám fóbiu zo zvracania a keď ma začne bolieť žalúdok tak som v koncoch...len sa neviem dokopat k tomu zdravšiemu jedeniu..viete dať nejakú radu?? Ďakujem ...poprípade máte aj by fóbiu? Ako to riešite..

evora
13. máj 2020

Fajčenie?

livs25
autor
13. máj 2020

@evora som nefajčiar

evora
13. máj 2020

@livs25 A nemáš to zo stresu? Že sa bojíš, že ťa bude bolieť žalúdok a naozaj začne 🙂? Inu radu okrem dodržiavania správnej životosprávy ti nedá nik. Ak vieš čo ti nerobí dobre, musíš sa sama donútiť vylúčiť to

livs25
autor
13. máj 2020

@evora nechcem si to priznať, ale asi máš pravdu...môže to byť, že je to zo stresu, mam z toho veľkú fobiu...neviem či sa to da liečiť psychicky

sunny8
13. máj 2020

Zrovnať si to v hlave. Zatnut sa. Nekupovať si jedlo ktoré nemôžeš jesť. Vždy keď cítiš hlad zapi to pohárom čistej vlažnej vody niekedy sa zdá že si hladná ale nie si. Zvracanie je prirodzený proces nie je čoho sa báť reálne sa ti nič nestane nie si novorodenec ktorý sa nevie hýbať a zadusí sa zvratkami 🙂, pravdepodobne máš aj veľa stresu (zaludocneho)

deti95060810
13. máj 2020

ja to mám z migrény....aj dnes trpím. Inak môžeš mať takéto stavy aj pri ž. vredoch.... Jednoznačne vyšetriť u lekára...

tinus89
7. jún 2021

@livs25 ahoj,prešlo ti to nakoniec?

kiki2255
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kika1572
23. feb 2024

@livs25 ahoj,vyriešila si to nejako?mam to podobne už dlho vyšetrenia mam všetky dobré tak už neviem z čoho to je..tiež som myslela na to,že zo stresu