Mám krv v stolici

sasa223
8. nov 2023

Dobrý deň, už asi tretí deň mám krv v stolici. Predvčerom bola krv jasnečervena no dnes tak jasnečervená. Nič ma neboli ani nesvrbí preto neviem čo to môžem mať. Preto sa Vás chcem opýtať či ste niekto nemali podobnú skúsenosť poprípadne čo Vám nato pomohlo alebo ako ste to riešili. Bojím sa či to nieje nič vážne. Ďakujem za každé odpovede

viestta
8. nov 2023

@sasa223 treba si ist k obvodakovi pytat vymenny listok na chirurgiu, mozu to byt vnutorne hemoroidy

nikaa951
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sasa223
autor
8. nov 2023

@viestta a hemeroidy sa nedajú nejako vyliečiť doma? totižto sa bojim ist ku lekárovi

mk22
8. nov 2023

Smer lekár.
Môže to byť prasknutý hemoroid, aj nemusí.. Ženy ti napíšu čokoľvek, ale prečo krvácas ty, ti povie iba lekár.

nikaa951
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mk22
8. nov 2023

@sasa223 čoho sa bojíš? To ti vážne budú stačiť odpovede žien, ktoré aj tak nevedia, čo to máš?
Môžem ti napísať aký krém si kúp, dubova kôra, sedavé kúpely..co keď máš úplne iný problém?

alickapusinka
8. nov 2023

@sasa223 mne hemeroidy operovali uspali má a zoperovali ma.

16zolik16
8. nov 2023

Mal som to iste lekár ma poslal na gastro a odtiaľ ma poslali na NOU (národný onkologicky ústav) mal dom v hrubom čreve polip ( nezhubný nádor ) odporúčam ísť čo najskôr k doktorovi

viestta
8. nov 2023

@sasa223 samozrejme, otvorenu rana v konecniku, ktory je semenistom bakterii kazdeho druhu je najlepsie liecit svojpomocne. Sepsa ti nic nehovori?

sasa223
autor
8. nov 2023

@mk22 no uvidim, ak to bude pokračovať aj následujúce dni tak asi tomu lekárovi budem musieť isť aj stým že sa bojim aby mi nenašiel niečo vážne

mk22
8. nov 2023

@sasa223 pozri, je to na tebe, ak to ma byt vážne, je lepšie keď sa to objaví čím skôr..nemyslíš?

sasa223
autor
8. nov 2023

@mk22 veď jasne to máte pravdu už len prekonať strach

mk22
8. nov 2023

@sasa223 neboj Dr je zvyknutý, treba ísť.. Nič hrozné to nemusí byť, ale to ti potvrdí iba Dr, nie my tu..

viestta
8. nov 2023

@sasa223 gynekolog sa ti tiez pzera do dierky. Toto je podobna dierka, o nic krajsia a ani skaredsia. Ked raz nie je v poriadku, musi ju niekto vysetrit, najlepsie ak to spravi doktor

leona45
8. nov 2023

@sasa223 zoberte vzorku k vseibecnemu