Mám prihlásiť dieťa na PCR?

27. nov 2021

Dobry den som pozitivna cakam na termin na pcr test. Rozmyslam ze dam ziadost aj pre dieta kedze zijeme spolu v domácnosti (teraz je v karantene, nebol ani v skole lebo maju zatvorene) Ako to je? Ak by mu vysiel pozitivny tak ma len karantenu spolu somnou? Ak by mu vyšiel negativny tak co? a po skonceni karanteny potom vsetko ok a fungujeme dalej normalne alebo zas treba ist na pretestovanie?

hipuska
27. nov 2021

Ak vyjdes pozitívna, musí ostať s tebou v karantene celý čas. Aj keby mu vyšiel test negatívny

brezza
27. nov 2021

Prihlas ho. Bude mat potvrdenie o prekonani ak je pozitivny.

hipuska
27. nov 2021

Po skončení sa už na pretestovanie nechodí. Normálne karantenu ukoncis a funguje s ďalej

mogaa
27. nov 2021

ak budeš v karanténe ty, ostáva ja dieťa....výnimku majú len deti od 12rokov ktoré nemajú príznaky a sú očkované.....

mogaa
27. nov 2021

*ostáva AJ dieťa

cammeronka
27. nov 2021

Ak chces, prihlas ho co najskor, ja uz druhy den cakam len na termin a asi aj zajtra este budem cakat..a termin daju ktovie kedy, to uz bude aj po karantene

marilora
28. nov 2021

Neviem kolko rokov ma dieťa ale ak ste len doma, nikam nechodite , na pcr test by som s dietatom nesla.

kacena1991
28. nov 2021

Priatel bol pozitivny tak som na pcr prihlasila aj seba aj 2 rocnu dceru a samozrejme ze sme boli pozitivni komplet vsetci tak ma mala aspon potvrdenie o prekonani. Karantena skoncila a normalne sme fungovali dalej bez pretestovania...keby ste sli po karantene znovu na pcr pravdepodobne by ste boli stale pozitivna aspon tak mi to bolo povedane z uradu zdravotnictva ked volali a pytala som sa na to

autor
28. nov 2021

@marilora je školopovinný a popravde chcem aby mal potom pokoj a status "prekonany" ak som teraz aj ja a je tu možnosť že ukáže pozitívny test aj jemu, hlavne ak by náhodou otvorili školy. Určite ho nebudem potom dávať testovať každý týždeň, alebo ktovie aké podmienky si dovtedy určia

autor
28. nov 2021

@kacena1991 ďakujem za info

tncka
28. nov 2021

Ja som bola pozitivna a dcera musela byt aut.v karantene so mnou. Test som jej nedavala robit

tncka
28. nov 2021

@cammeronka ja som cakala na pcr termin 7dni. Su neuveritelne flexibilni🤣🤭

autor
28. nov 2021

@tncka je v karantene somnou. Už predtým bol len doma, lebo majú online vyučovanie. Ale keby náhodou bol pozitivny, chcem aby mal potom pol roka pokoj

autor
28. nov 2021

@cammeronka mne prišiel termín dnes, takže po 1dni

cammeronka
28. nov 2021

Nam tiez dnes od piatku obeda, a jeden termin este neprisiel