Mám psychický problém - ako to riešiť?

quaqua
25. máj 2020

Ahojte. Netusim co sa to so mnou deje. Zacnem od zaciatku. Vo februari mi z nicoho nic na prechadzke prislo ako na odpadnutie. Slabe nohy, studeny pot.... Taka vlna mnou presla. Napila som sa vody rozopla. Rozdychala to. Odvtedy sa mi to dsje skoro stale ked opustim dom. Ale nikdy sa mi este nic nestalo ani som neodpadla len taky hnusny pocit ze fakt slabe nohy, trasiem sa, studeny pot. A stale ked idem niekam tak na to myslim ze sa to stane co budem robit. Chodim s kocikom. Mam druhe dieta. Zacala som si davat horcik a zda sa mi ze trochu lepsie. Nemate s tym skusenost co to moze byt? Ako to riesit?

veverickav
1. jún 2020

Ja si myslim ze je to tetania a nasledny strach z toho ze sa ti to stane opat a ono sa to aj stane. Určite si kup magne b6 forte, napr mne jedine tie zaberaju.

dollyzv
1. jún 2020

@quaqua ja som toto iste mala z nízkeho tlaku,strašne zle mi prišlo,zahmlievalo sa mi pred očami,trpli a triasli sa mi ruky aj nohy,oblieval má studený pot no hnusný pocit.skoro rok som behala po rôznych lekaroch nikto mi nič nevedel zistiť..až som raz isla ku chiropraktikovi,ktorý mi napravil krčnú chrbticu a spravil aj akupunkturu a od vtedy utalo a mala som pokoj.