Mám riedke vlasy, chcem ich mať hustejšie

charllotte
25. okt 2013

Ahojte, existuje kocky niaky pripravok, ktory naozaj pomoze a budem mat konecne hrivu? Mozno ani nie, len su to zrace euracikov 😀 ale som zvedava ci ste nahodou na nieco nenatrafili a ozaj vam to pomohlo, ziadne pricesky, ani predlzovanie a zhustovanie takymto sposobom, och tak tuzim mat krasne huste vlasy.... dakujem 😉

mamazem
13. máj 2016

Stav vlasov súvisí so stavom obličiek. Prečistite si obličky, obmedzte kávu...

eevo
15. jún 2016

ahojte, tak ja sa snazim zdravo stravovat, kupila som si aj vitaminy, ale asi to bude na dlhsie. Ale konecne som nieco nasla. Strasne mi pomohli Toppik veci (cez ich stranku toppik.sk som si to objednala), poradila mi to kamoska, ze jej kamaratka si to objednala a ze toto jediné jej funguje, a ze je to parádne, a fakt..! Su to také vlákna, ktoré sa zachytia o vlasy a drzia tam a este sa to aj zafixuje takym sprejom a je to (na nastrelovanie vlasov sa fakt necitim🙂)), zahustí to vlasy a nie je to vidno, a drzi to uplne v pohode! Uz som bola aj behat a držíí. Konecne sa nehanbim, joj ako sa tesim!🙂 Idem si este aj sampon a taky kondicioner objednat od nich. Snad aj tie budu dobre a idem bojovat za hustejsie vlasy, snad raz budem mat aj ja krasne dlhe!🙂)

katrin
15. jún 2016

@mamazem ako prečistiť obličky?

monya13
15. jún 2016

Sestra je kadernicka a lufia beru od nej velmi casto isty druh ampuliek ktore stoja 25 e...je ich 8 a staci si aplikovat 2x tyzdenne pol ampulky...cize balenie vyjde priblizne na 2 mesiace....po case narastaju aj nove vlasy po celej vlasovej casti...odskusane asi na 15 ludoch ktori to zobrali a beru to dotetaz....ak mate zaujem pisye Ip....ampulky su urcene aj na vypadavanie vlasov

evittam
15. jún 2016

Hustejšie vlasy nikdy nebudete mať - teda myslím viac vlasov ako máte - nakoľko s koľkými vlasovými korienkami ste sa narodili toľko ich máte - a viac ich nebude - ani po žiadnej "zázračnej vodičke,mastičke a podobne", maximálne môžu vlasy spevnieť a potom aj vyzerať hustejšie. 😉

monya13
15. jún 2016

@evittam oponujem...mmmamke zacali rast normalne malinke ako babatku take jemne medzi vlasmi hocikde po celwj hlave..mtiez tomu nevetila ze jej niwco pomoze ale konecne sme trafili na asi"zazracny prostriedok"

evittam
15. jún 2016

@monya13 No veď aj mojej dcérke začali rásť neskôr tie jemné nad čelom a podobne - ale to má vlasové korienky, s ktorými sa narodila len tie vlásky začali rásť neskôr. Ešte raz - viac vlasových korienkov mať nebudeš - to sa nedá - žiadnym prípravkom - bohužiaľ. Ale veriť - samozrejme- tomu môžeš. 😉

sam2
15. jún 2016

@efka12 suhlasim. Ja ked som to prvykrat brala tak aj kadernicka nechapala ze ake mam super vlasy 😁😁😁😁 Teraz som znovu zacala a pouzivam aj sampon k tomu. Takze tiez odporucam Forcapil 😊

volavka4
15. jún 2016

Kazdemu na vlasky pomoze zrejme nieco ine, nam sa doma osvedcilo strihanie. Ja som sa ostrihala a mam hustejsie vlasy ako som kedy mala a mamka je na tom podobne 🙂

zita19
15. jún 2016

@monya13 mohli mamke zacat rast, ale nove vlasove cibulky sa jej nenarobili. Proste sa spamatali tie, ktore spali. Proste geny sa obabrat nedaju. Vlasove cibulky mozu v priebehu zivota len odumriet, nie sa objavit.

evittam
15. jún 2016

@volavka4 Prepáč, a to nevnucujem to čo píšem ale vlasy nemáš hustejšie ale pevnejšie - ešte raz - nikdy nebudeš mať viac vlasových korienkov ako toľko s koľkými sa narodíš.....Áno aj môj syn mal "páperie" a keď sme ho prvýkrát ostrihali strojčekom a potom ďalší a ďalšíkrát tak má super krásne vlasy - ale nie hustejšie - len pevnejšie a jasné vyzerá to ako hustejšie. Len si to treba konečne uvedomiť - a to ti povie každý odborník. 😉

ivanka12311
15. jún 2016

Ahoj som kadernicka poviem ti ze som mala ten isty problem vyskusala som vela velmi vela produktov od roznych vyrobcov vzhladom zlepsit svoju kvalitu vlasov🙂,, najviac pomaha zihlavovy vyluh, no este lepsi je vyluh zo suseneho korena lopucha(dostat v lekarni za par €) po umyti oplachni vzdy tym vlasky.jedna zakaznicka po chemoterapii di robila tento odvar z lopucha a dnes ma neskurocne vlasy.No a ja ich mam tiez po pas zhustnu ti a narastu.Zelam ti vela dlhych a hustych vlaskov

roxy2
15. jún 2016

Po bylinkách pribudli nové vlasové korienky? To je aký zázrak?

ivanka12311
15. jún 2016

@roxy2 vyskusaj uvidis;) nepisala by som to.Nuz niektorym staci tlacit peniaze do chemie mysliac a dufat ze to pomoze...asi tolko.ja na bylinky dopustit nedam

jema_suri
15. jún 2016

@jancamad otázočka...v tom kalendári je popísané kedy čo robiť?..úplne všetko?...

jancamad
15. jún 2016

@jema_suri napisane je tam kedy umyvat vlasy a aj kedy fatbit napriklad.

jema_suri
15. jún 2016

@jancamad a nájdem ho aj na internete online?

jancamad
15. jún 2016

@jema_suri hladala som a nenasla som

jema_suri
15. jún 2016

Mne proti padaniu vlasov pomohla žihľavová tinktúra: umyté korene žihľavy treba nasekať na kúsky a zaliať 40-50% čistým alkoholom, ale preriedené vlasy málokedy zahustnú...

jema_suri
15. jún 2016

@jema_suri zabudla som: a nechať v teple a tme stáť 21 dní, potom precediť a po umytí vlasov nanášať na povrch hlavy, zaberá dosť rýchlo

mamazem
16. jún 2016

@katrin
možností je viac, obličky prečistíte dostatkom tekutín, najmä čistej vody, rôznymi bylinami a bylinnými čajmi. Z bylín je veľmi dobrý napr. lipkavec, lastovičník, breza, brusnica, borievka, ihlica, kapucínka... veľa 🙂
Alebo sú prípravky ako Renol, Chanca Piedra.. v každom prípade obmedziť cukor, kávu a alkohol.. a dodať minerály
Ak máte záujem, nakuknite ku nám na mamazem, máme tam kategóriu Podľa Chorôb. Tam si nájdite obličky. Zobrazí sa Vám široká ponuka, z ktorej si môžete vybrať...

mamutka
16. jún 2016

vlasov mat viac nebudes, genetika nepusti, ale mozes docielit to, ze tie tvoje budu menej padat, budu silnejsie, pevnejsie a tym padom sa budu zdat hustejsie.
Ja som to poriesila hennou. Je to dlhy proces a naspat k chemii sa vratit nemienim. Mam vdaka nej pevne zdrave vlasy, ziadne podstrihavanie kazdy mesiac koli polamanym koncekom uz nepoznam.
Kedysi som ich nosila stale zopnute, lebo boli trapne slabe a bolo ich malo. Teraz ich nosim rozpustene, dlhe, lebo su pevne - henna neprenika pri farbeni do vlasu tak ako chemia, nenarusuje ho. Obali ho a vlas sa tym stane pevnejsi, hrubsi. Aj ked ich nie je viac, vyzeraju ovela bohatsie.
Uz som pouzila aj tu z DM, ale to je asi slabe, v e-shopoch sa dnes da kupit viac dobrych typov.
Henna vlasy nezosvetli, su tmavsie a tmavsie, takze pre niekoho nepouzitelne. Ja pouzivam hnede odtiene a je to super, s cistou hennou sa dosiahnu skor do cervena vlasy, existuju typy aj pre cierne vlasy, treba popozerat.
Ale existuju aj zabaly, ktore nefarbia, da sa zohnat aj bezfarebna "henna" ta mi ich tiez super vyzivuje, zosilnuje.
Ja mozem doporucit toto, urcite nie chemicke farby a pod.
a pri samponoch hladat take, kde nie su silikony. Akokolvek honosne sa znacna tvari, ak ma silikony, tak by som to nekupovala. Koncovka "-one" v zlozeni je pre mna stopka
http://www.aboutcosmetics.eu/2013/05/silikony-v...
http://dlouhevlasy.cz/pece-o-vlasy-kosmetika/ve...

horana1
16. jún 2016

Ako tu uz bolo napisane, skor ako z genetikou to suvisi so stavom obliciek. Treba ich posilnit. Menej solit, dostatocne pit, cvicit cviky na ich podporu.
Potom zastrihavat vlasy v dnoch kedy je mesiac v levovi, panne.
Aj na konci umyvania vlasov nechat vymocit vo vyluhu so zihlavy ma svoj vplyv ked sa robi dlhodobejsie.
Tieto tri veci zaradit, a po case budu vysledky patrne..

beatex
16. jún 2016

@horana1 napísala si veľmi podstatné veci, ktoré je potrebné dodržiavať. Ale väčšinou na to zabúdame. Najradšej by sme mali husté vlasy zo dňa na deň bez akéhokoľvek úsilia 😖

roxy2
16. jún 2016

@ivanka12311 verím, že bylinky, prípadne chémia pomôžu zlepšiť stav vlasu. No nové korienky nenarastú! Čo je komu dané - je dané. Inak ja mám iný problém s vlasmi a to, že mám poriadne husté. Chcela by som redšie. Moja dcéra tiež. Kto je vlastne spokojný s vlasmi? 😝

jema_suri
16. jún 2016

@roxy2 závidím ti 😖

roxy2
16. jún 2016

@jema_suri nie je to bohviečo, predstav si teraz v lete baranicu na hlave 😵

jema_suri
17. jún 2016

@roxy2 mne by ani to nevadilo, hlavne nech sú husté 😅

volavka4
23. jún 2016

@evittam vdaka ze si mi to uviedla na spravnu mieru 🙂 mne ani nejde o to ci su hustejsie ci nie. Ide mi o to ako vyzeraju. A naozaj vyzeraju hustejsie tak som spokojna 😀

mimol
3. aug 2016

kup si nejake vitaminy, zinok a horcik su na vlasy dobre, zvaz tiez pouzitie samponu, najlepsi je nejaky bez umelych silikonov a konceky si potieraj olejcekmi. na tomto blogu sa vela pise o starostlivosti o vlasy, snad ti pomoze https://vypadavanievlasov.net/blog/