Mám riedke vlasy, chcem ich mať hustejšie

charllotte
25. okt 2013

Ahojte, existuje kocky niaky pripravok, ktory naozaj pomoze a budem mat konecne hrivu? Mozno ani nie, len su to zrace euracikov 😀 ale som zvedava ci ste nahodou na nieco nenatrafili a ozaj vam to pomohlo, ziadne pricesky, ani predlzovanie a zhustovanie takymto sposobom, och tak tuzim mat krasne huste vlasy.... dakujem 😉

pukita
3. aug 2016

Niekedy sa clovek musi zmierit s tym co ma, lebo viac toho nebude.Hlavne je zvolit spravny uces.

alexmar
4. sep 2018

skus tieto rady:
http://www.inazena.sk/7-tipov-pre-hustejsie-a-z...
menej si umyvat vlasy a nepouzivat kefu mi pomohlo

zola0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucka_g9
27. okt 2018

@charllotte Ahoj, ak máš vlnité/kučeravé vlasy, tak je super Sea Salt sprej od VOONO. 🙂 Krásne urobí objem a vyformuje plážové vlny/kučery.

beky1813
27. okt 2018

@lucka_g9 daj uz pokoj.

vanessa14
17. máj 2020

Ahojte mám 14 rokov vlasy si dávám strihat pravidelne aj sa o ne staram a vobec mi nerastu a ani nehustnu mám ich max len po ramena prosím vás neviete mi nejako poradit

pitrova
16. okt 2020

@mischena333 ako sa vola sampon prosim

ninah1486
1. dec 2021

ja som mala rovnaky problem, brala som na to vitaminy a pomohlo to ale aby som mala lepsi pocit kupila som si vlasy z clipinhair a nosim aj tie

ivanka12311
1. dec 2021

Ahoj ja používam pol roka tieto sivé šampóny z Matrixu a hrivu to robí teda že riadnu.Už je mu verná aj moja sestra..po umytí si dávam aj serioxyl sérum🤗

beahavala
2. dec 2021

@ninah1486 ja som to tiez riesila predlzenim a tak mi ich zahustilo, stranku cliinhair tak isto poznam

celinehaha
20. júl 2023

@erienka a nemáte z toho poničené svoje vlastné vlasy?

erienka
23. júl 2023

@celinehaha nie, vobec