Mám šarlachovú angínu. Ako chrániť dcéru, aby neochorela?

saska2208
22. feb 2013

vcera som sla ku dr. stym ze som nala teploty, a bolest v hrdle. povedal mi ze mam anginu a predpisal mi penicilin. manzel ma rano videl a povedal mi ze na krku mam nejaku vyrazku... tak sim myslela ze som sa vyhadzala z toho penicilinu a zavolala dr.ze co je vo veci. ten mi kazal prist aby to videl. mala som to uz aj na bruchu. povedal mi ze je to sarlach. chcen sa teda spytat ak mate skusenost. mam pol rocnu dcerku a bojim sa aby odo mna neichorela.manzel je na ocr aby som snou v kontakte nebola. i ked na rukach som ju nenala uz skoro 3 dni. ani sa jej neprihovaram a dnes mi pojde manzel kupit aj ruzko na usta. myslite ze toto opatrenie bude stacut aby mslinka neochorela? dakujem ak mate skusenost a podelite sa snou.

era3331
24. feb 2013

Moj syn mal sarlach. Sme 4clenna rodina a nikto z nas to od neho nechytil..Penicilin je dobry liek, zabral nam, ale davali se mu este stavy z cervenej repy, z mrkvy, z pomarancov kazdy den vsetko zmiesane, pretoze sarlach je svinstvo, pite vela tekutin a nebojte sa zvladnete to..Myslim si, ze rusko na usta Vam postaci..len si umyvajte vsetci stale ruky..Drzte sa !!! 😉 🙂

nsoci
23. jan 2016

ahoj Saska ako ste vtdy dopadli? chytila to mala?