Mám tlak za okom

tina2712
13. sep 2021

Dobry den, chcem sa opytat ci ma niekto taky isty problem, mam dlhodobe problemy s chrbticou. Zacalo sa to vsetko rok po porode. Pobehala som po vysetreniach, rehablitaciach, bola som pri chiropraktikovi no skorej mam pocit ze mi to uskodilo ako pomohlo. Predtym som nepocitovala bolest krcnej, ako mam teraz. Mesiac a pol ma bolela hlava poslali ma na CT vsetko v poriadku na ocnom tak isto az nakoniec mi pomohla rehablitacia na odstranenie bolesti hlavy ale tlak za okom mam stale, aj bolelo na dotyk a na dalsi den to preslo a taktiez mi lietaju priesvitne utvary pred ocami ci ako to opisat. Na ocnom som bola pred 3 tyzdnami a toto mi robi asi tyzden. Uz si pripadam jak debil, nie a nie sa z toho vymotat 😕Vie mi niekto poradit? Dakujem

panelacikova
13. sep 2021

@tina2712 CT mozgu alebo chrbtice? bolo by fajn "pozrieť" mozog. ak vylúčia problém na mozgu, tak môže ísť aj o klasickú formu migrény. tieto tlaky a bolesti za očami ako aj lietajúce (ja to volám "mušky") pred očami mávam v období migrény - niekedy to mám aj 5x za mesiac a trvá to od pár hodín do 2 dní...

tina2712
autor
13. sep 2021

@panelacikova CT mozgu mi robili a to bolo v poriadku. CT ani MR chrbtice nechcu urobit ze som mlada. Tie lietajuce musky trvaju uz par dni

janinah
13. sep 2021

ak tie útvary nebehali pred okom na vyšetrení pred 3 týždnami a je to niečo nové,tak očné vyš. treba zas,ale nutne treba aj neurologické vyš.

danka56
13. sep 2021

@tina2712 merali aj očný tlak? Ale aj po rozkvapkani?

tina2712
autor
14. sep 2021

@danka56 ano merali a oci su v poriadku

lucia9
2. nov 2022

@tina2712 mám take iste problémy, zistili Vám vtedy čo Vám bolo?

tina2712
autor
14. apr 2023

@lucia9 nie nic mi nezistili, preslo to ked som sa dostala do kludu cize stres a psychika