Mám uzliny na krku

31. aug 2023

Už rok mám na krku na jednej strane zväčšenú uzlinu, nad kľúčnou kostou v pravo. Na druhej stranu uzlinu necítim pri poznáte. Bola som na krvi a krvný obraz mám v norme. máte aj vy dlhodobo zväčšené uzliny na určitom mieste? Pod sankou mám už roky zväčšené, to ani neriesim, ale tuto nad kľúčnou kostou som našla cca pred rokom. Doktorka že ak je krvný obraz v norme, je to OK, ale aj tak mám zly pocit.

nikpa
31. aug 2023

Uzliny okolo kľúčnej kosti treba kontrolovať aj na sone. Ak ťa obvodná nechce poslať, objednala by som sa ako samoplatca.

domka222
31. aug 2023

Na krku mám 4-5. Tiež som to začala riešiť ako pribudla nová. Krvný obraz ok,sono ok, orl tiež. Ak budú stále rovnakej veľkosti, mám sa znova pýtať na odber alebo rovno hematológiu

majushla
4. sep 2023

dobrý deň vám prajem vedel by mi niekto pomôcť čo mám urobiť mám strašný strach že mám rakovinu zle sa mi prehlta a mám pocit že mám cudzie teleso v krku čo s tým

gabym
4. sep 2023

@majushla nemáš stres? Môže to byť aj z toho

majushla
4. sep 2023

mam ale mám aj fotku aké to mám pozri sa nemám to pekne

majushla
4. sep 2023
majushla
4. sep 2023

ale ja mám aj chorú štítnu žľazu tak že či to nemôže byt to lebo mám strašný strach nad ničím iným nerozmýšľam

gabym
4. sep 2023

@majushla ja tam nič nevidím, niesom na to odborník :( ale podľa mňa to nič nieje. Aj ja zvyknem mať pocit cudzieho telesa v krku, priateľ takisto.. Väčšinou sa nám to objaví keď máme stresové obdobie. Pre pokoj v duši zbehni zajtra k dr. Urobí ultrazvuk a budeš kľudnejšia 🙂

majushla
4. sep 2023

áno áno hneď zajtra ráno tam idem ale akože nemôžem spávať kvôli tomu

gabym
4. sep 2023

@majushla nič to nebude neboj 👍 zajtra napíš ako si dopadla

majushla
4. sep 2023

dúfam že to bude len zo stresu alebo zväčšená štítna žľaza