Mám výtok z prsníkov. Čo to znamená?

Ahojte viete mi niekto poradiť.Skončil mi menzes pred dvoma dňami a z prsníka mi ide biely výtok ale iba z jedného. Neviem čo to môže byť čo je príčinou.prosím poradte mi.
Strana
z3
Dole
PredošláStrana
z3
Ďalšia
lanugo
16. jan 2016
@zudenka bat sa ti nepomoze.Chod k lekatovi
niana889
25. mar 2016
Ahoj.. ja mam tmavý vytok z ľavého prsníka neviete z coho to moze byt??
rondicka
25. mar 2016
@niana889 ach ,baby .šup k lekárovi,,čo najskor...ak sa objaví akýkolvek výtok z bradavky ,,treba navštívit ihned lekára...býva jedným z príznakov rakoviny prsníka,,ale samozrejme presnu diagnozu určí lekár...
pepci
1. apr 2016
Dobrý deň, ako tu už je spomenutý tak po stý krát sa ozvem aj ja, že mám žltkastý výtok z pravého prsníka pri stláčaní. Tehotná nie som určite, no spoliehala som sa, že to bude hormonálnymi výkyvmi no trvajú takéto výkyvy mesiac až dva ?
lilike26
3. apr 2016
No mam akože všetko ok od lekára potvrdené tak asi sa budem pýtať na endokrinologiu. Som zvedavá
@pepci
nikapali
16. máj 2016
Ahoj ja som po kyretazi pred 2 tyzdnami som podstupila kyretaz preto ze babatku prestalo byt srdiecko bola som v 5 mesiaci no uz 2 dni mi tiez viteka priesvitna vodicka skor bledsia a neviem co to moze znamenat 😞
lussytalulu
5. aug 2016
A co ak mi tecie z oboch prsnikov? Masirovala som si obe prsniky a po stlaceni mi visla biela tekutina viete mi prosim poradit preco ?
luluci13
20. okt 2016
@lussytalulu ahoj,ako si prosím ťa dopadla stym výtokom,preslo to?bola si u Dr?
dada2312
4. feb 2017
Ahojte.... Baby mne z prsníka vyteká tiež biela tekutina ale len po silnom stlačení prsníka... Naposled som mala sex 2.1 a 15.1 som dostala menzes... Vôbec sa necítim nejako zle jeden deň má bolelo v podbrušku ale u mňa to je normálne pred menzesom... Vôbec sa necítim nejako zle alebo žeby mi bolo nevoľno.... Ani pred menzesom ani po... Tu bielu tekutinu som si všimla včera... Pred tým ta tekutina bola priesvitná...prsníky má na dotyk nebolia... Pls čo mám robiť...
luluci13
4. feb 2017
@dada2312 a nemáš dostať teraz ms....Ja to mávam pred a počas ms
dada2312
4. feb 2017
@luluci13 ano mám dostať menzes ale pred tým som to vôbec nemala... Aspoň som si to tak nevšimla bojím sa 😞 nemôžem si dovoliť byť tehotná
luluci13
4. feb 2017
@dada2312 mne povedala dr že pred ms to je normálne ...A podľa mňa by sa ti mlieko ešte nespustilo keby si tehotná...Neboj,určite to je ok
dada2312
4. feb 2017
@luluci13 dobre pockam kým budem mať menzes...
donka0503
4. sep 2017
Dobry vecer mam len 20rokov a viteka mi uz 2mesiace s bradaviek biela tekutina vedel by mi nekto poradit prosim
babu1998
29. dec 2017
Dobrý deň, chcem sa spýtať, mám problém.. Vždy po stlačení oboch prsníkov mi zrazu vyteká biely výtok, môj tehotenský test je negatívny.. Čo mám robiť?? 😞 mam obavy, pretože to môže mať veľa príčin
Strana
z3
PredošláStrana
z3
Ďalšia