• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mám výtok z prsníkov. Čo to znamená?

4. februára 2017 
@zudenka bat sa ti nepomoze.Chod k lekatovi
16. jan 2016 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj.. ja mam tmavý vytok z ľavého prsníka neviete z coho to moze byt??
25. mar 2016 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niana889 ach ,baby .šup k lekárovi,,čo najskor...ak sa objaví akýkolvek výtok z bradavky ,,treba navštívit ihned lekára...býva jedným z príznakov rakoviny prsníka,,ale samozrejme presnu diagnozu určí lekár...
25. mar 2016 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň, ako tu už je spomenutý tak po stý krát sa ozvem aj ja, že mám žltkastý výtok z pravého prsníka pri stláčaní. Tehotná nie som určite, no spoliehala som sa, že to bude hormonálnymi výkyvmi no trvajú takéto výkyvy mesiac až dva ?
1. apr 2016 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mam akože všetko ok od lekára potvrdené tak asi sa budem pýtať na endokrinologiu. Som zvedavá
@pepci
3. apr 2016 o 20:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ja som po kyretazi pred 2 tyzdnami som podstupila kyretaz preto ze babatku prestalo byt srdiecko bola som v 5 mesiaci no uz 2 dni mi tiez viteka priesvitna vodicka skor bledsia a neviem co to moze znamenat :(
16. máj 2016 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co ak mi tecie z oboch prsnikov? Masirovala som si obe prsniky a po stlaceni mi visla biela tekutina viete mi prosim poradit preco ?
5. aug 2016 o 22:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussytalulu ahoj,ako si prosím ťa dopadla stym výtokom,preslo to?bola si u Dr?
20. okt 2016 o 13:58  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte.... Baby mne z prsníka vyteká tiež biela tekutina ale len po silnom stlačení prsníka... Naposled som mala sex 2.1 a 15.1 som dostala menzes... Vôbec sa necítim nejako zle jeden deň má bolelo v podbrušku ale u mňa to je normálne pred menzesom... Vôbec sa necítim nejako zle alebo žeby mi bolo nevoľno.... Ani pred menzesom ani po... Tu bielu tekutinu som si všimla včera... Pred tým ta tekutina bola priesvitná...prsníky má na dotyk nebolia... Pls čo mám robiť...
4. feb o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2312 a nemáš dostať teraz ms....Ja to mávam pred a počas ms
4. feb o 14:31  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luluci13 ano mám dostať menzes ale pred tým som to vôbec nemala... Aspoň som si to tak nevšimla bojím sa :( nemôžem si dovoliť byť tehotná
4. feb o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2312 mne povedala dr že pred ms to je normálne ...A podľa mňa by sa ti mlieko ešte nespustilo keby si tehotná...Neboj,určite to je ok
4. feb o 23:00  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luluci13 dobre pockam kým budem mať menzes...
4. feb o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok