Mamičky s lymskou boreliózou

lady511
30. máj 2012

Ahojte mamičky podobnu temu som tu na fore nenašla,,,preto ,,chcem vediet či je Vás tu vaic s touto tažkou,a vyčerpavajucou chorobou,,mam ju aj ja,už niekolko rokov a preto by sme sa mohli podelit o naše trápenie,,ako to zvládame,,aj s našimi detičkami pretože mne sa to teraz zase akosi vracia,,,velke bolesti,,hlavne ráno a nemám si o tm s kým moc pokecat,,takže ak ste tu mamičky ozvite sa 😉

jazminn
30. máj 2012

mne to diagnostikovali pred rokom. Vybrala som asi päť balení ATB a zo 20 inj. penicilínu. Zo začiatku som mala veľké bolesti nôh, ramien a rúk. Ale asi zo dva-tri mesiace dozadu to už neregistrujem. V piatok idem pre výsledky krvi, ktoré som dala pred týždňom na rozbor. Až som zvedavá na výsledok. Potom sa ozvem....či znovu nebudú ATB...

marcelamlyn
6. mar 2020

@lady511 Dobrý deň no mne ju zistili nedávno, dlho som sa necítila dobre takže som absolvovala všelijaké vyšetrenia až po troch mesiacoch trápenia mi ju potvrdili.Beriem lieky no niesom schopná nastúpiť do roboty bolia ma všetky kosti 😔

angela85
6. mar 2020

Moja mama ju dostala asi pred 10 rokmi,veľmi ju to vtedy zmenilo. Z aktívnej mami bola kvopka bolesti. Veľa odmarodovala a išla aj do predčasného dôchodku. Teraz už je dobré. Jej to akoby koluje po celom tele. Aj veľké problémy s očami má. Ale keďže je teraz doma tak už berie aj menej liekov,hlavne tých od bolesti. Niekedy si aj celé týždne nedá. Má zhoršenú aj reumu. No proste teraz keď nevládze proste oddychuje.