Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
lady511
17. máj 2019 Čítané 71x

Ani neviem ako a testovanie VICHY NORMADERM PHYTOSOLUTION sa končí. To, že som bola jednou zo žienok, ktoré môžu medzi prvými testovať tento výrobok ma viac ako prekvapil. Ale samozrejme moja radosť bola obrovská. Vichy je pre mňa nielen názov výrobku ale aj záruka spokojnosti.


VICHY PHYTOSOLUTION sľuboval predovšetkým korekciu nedokonalostí so sklonom k akné. Bola som veľmi zvedavá, ako si poradí s mojou začervenanou pleťou v okolí líc, s čiernymi bodkami na nose a mastnou T-zónou. Musím povedať že WAAAAUUUUUU!


Keď som začala s testovaním, moja pleť sa predvádzala v plnom rozsahu. Po pár dňoch používania ráno a večer sa výrazne upokojila.

Samozrejme čierne bodky nezmiznú len tak z večera do rána, o to sa postarala moja skvelá kozmetička ale aj ona si všimla ako sa moja pleť za taký krátky čas zlepšila.

Začervenanie s ktorým som bojovala vyše roka pomaly mizne, moja pleť je výrazne menej mastná, ale čím som najviac prekvapená je to, že tento výrobok je vynikajúci ako podklad pod make up.


Vyskúšala som viacero báz a pravdupovediac neverila som že niečo, čo bojuje proti akné, má byť dobrá podkladovka ale naozaj.

Ako si ho nanesiem na pleť, do pár sekúnd sa vstrebe a nezanecháva absolútne žiadny film na pokožke.

Jeho konzistencia je niečo medzi gélom a krémom výraznej vône, ktorá mi trošku prekáža ale v účinkoch to nezohráva úlohu.


Pre mňa je podstatné, že som našla v jednom výrobku toľko zásadných výhod pre svoju pleť.

#test_normaderm #recenzia

Čítaj celý článok