Máte aj vy slabú menštruáciu?

ifhanka
14. jan 2016

ahojte chcem sa vas opytat ci niektora z vas sa z tym nestretla... mam nepravidelnu menstruaciu a v pondelok som dostala po mesiaci meskania... no len mam velmi slabu no ani vobec ako keby som ju nemala len ked som na wc a sa poutieram tak trosku krvy poutieram ale dnes uz mam len svetlo ruzove na toal. papieri a vložka je cista... prosim vas nestretli ste sa z tym ? dakujem

kojanusa
14. jan 2016
Používateľ kojanusa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kojanusa.

ja som taketo mala ked som myslela, ze som otehotnela, ale zbytocne som sa tesila :(

bonaqa2013
14. jan 2016

ja som to mala pri 1 a 3 tehu...

limetka69
14. jan 2016

Hormonalny vykyv. Mozne tehotenstvo. Si vyber 🙂 mala som to od kedy som tuzila po babatku. Cely cas snazenia a namyslania si som mala slabu mrchu. 🙂

zemko99
14. jan 2016

ja mám tiež nepravidelnú, niekedy dostanem len raz za polrok, ale už krát mi pichali vyvolavačku a po tomto som dostala a bola presne tkaá ako popisuješ, len na toaletnom papieri a vložka takmer čistá.. no ja mám problémy s hormónmi...takže to je spôsobené tým.

lucka58
14. jan 2016
Používateľ lucka58 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lucka58.

Pri nepravidelnej a slabšej menštruácii sú zvyčajne problémy s hormónmi. Môžem odporučiť bylinku šatavari, mne pomohla pri nepravidelnej menštruácii a dala mi hormonálny systém "dokopy" 🙂