kojanusa
Používateľ kojanusa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kojanusa.
kojanusa
5. apr 2016

@ematko29 tak to je podla mna normalne ze telo sladke potrebuje, ale pazravost to urcite spomen doktorke a uvidis co ti povie

kojanusa
5. apr 2016

verim tomu ze si najdes dobreho priatela ktory ta bude mat rad a drzim palce aby si takeho stretla 😉

kojanusa
5. apr 2016

@jakub44545 tak taketo prispevky si si skor mohol nechat pre seba, prepac

V diskusii: Sny o duchoch
kojanusa
5. apr 2016

@sandrasstini presne dnesna doba je velmi zla a je to velmi smutne

kojanusa
5. apr 2016

ja bohuzial este deticky nemam, ale velmi tuzim po nich a nikdy by som si ziadne nedala zobrat..pekne si to napisala, je to najvacsi dar a ja zboznujem deticky, nedokazala by som to..

kojanusa
5. apr 2016

Baby, mamicky chcela by som od vas pocut tipy kde ste kupovali kvalitne postelne pradlo. Som uz zufala z toho co mam doma, je otrasne a to ho ani dlho nemam, kupovala som ho prednedavnom. Poradte prosim, dakujem

kojanusa
20. jan 2016

ja som mala rada viacej kniziek ked som bola mala a vzdy mi mamina musela citat 🙂

kojanusa
20. jan 2016

@nikusik107 fuu to aj vela tabletiek si ides davat..

kojanusa
20. jan 2016

Bratova dcerka hra na flautu 🙂

kojanusa
14. jan 2016

@kikus1190 mas doma lepiacu pasku? :D

kojanusa
14. jan 2016

@emogeon on je nestatny a sukromny pokial dobre viem, ale maju na rozdiel od inych maju zmluvy s poistovnami 🙂

kojanusa
14. jan 2016

@miroslavap pokial dieta bude ticho nech sa hra aj so skrinou :D :D :D @drotenka my sa tiez chystame teraz malovat chodbu a chceme novu skrinu dat urobit, lebo mame taky vyklenok a tam nam barco nesedi.

kojanusa
14. jan 2016

@libka1 ono sa to ani niekedy nezda..

kojanusa
14. jan 2016

@kikus1190 neprekecnut sa je tazke :D

kojanusa
14. jan 2016

@david2010 aj mne sa tam nieco vidi 🙂

V diskusii: Duch na teste
kojanusa
14. jan 2016

ja som taketo mala ked som myslela, ze som otehotnela, ale zbytocne som sa tesila :(

kojanusa
14. jan 2016

@emogeon ale on nie je statny 🙂

kojanusa
14. jan 2016

@l.enk.a musis si verit!

kojanusa
5. jan 2016

@kikusss16 pekne to naozaj od neho nebolo, mali by ste sa o tom porozpravat 🙂 co by som ja dala za to aby sme aspon chlapca mali ;)

kojanusa
5. jan 2016

kto nic nerobi nic nepokazi to veru

kojanusa
5. jan 2016

@klaudusik7 myslim si ze take bezne ako sono, spermiogram muza, ultrazvuk a take, asi nic ine

kojanusa
5. jan 2016

toto som tiez este nepocula :D

kojanusa
5. jan 2016

@dominika6 kazda zena to asi inak vnima 🙂

kojanusa
5. jan 2016

@alaguema neskutocnu pravdu si napisala!!!!

kojanusa
5. jan 2016

@lenka2468 urcite sa treba porozpravat o tom ako by ste si to jeden aj druhy predstavovali ;)