Máte skúsenosti s dr . Martinom Grochalom? Herniacia mozgového tkaniva v 12+5tt.

miska1973
2. okt 2019

Pekný večer žienky prajem , dnes som bola na uzv nakoľko som 12+5 , lekár mi povedal že genetické vyšetrenia ( dawnov syndróm ....) Všetko negatívne no pri ultrazvuku sa mu nezdalo bábätko a všimol si že má niečo pred tváričkou , vraj to je mozgové tkanivo , objednal ma pánovi doktorovi Grochalovi , vraj je najlepší na Sk . Prosím stretli ste sa s niečím takým ?

lilu2008
18. okt 2019

@miska1973 je mi ľúto čím si prechádzas. Myslela som na teba i keď sa nepoznáme. Keď si sa neozvala na fóre, vedela som ze je zle. Ja som si prešla niečim podobným pred 3 rokmi. To rozhodnutie je najťažšie, ale treba veriť, že si urobila len dobre. Veľmi dlho som sa trápila a obviňovala z toho kde som zlyhala i keď mi lekári hovorili, že za to nemôžem. Preplakala som dní a noci. Rana sa postupne zahoji, ale na prvé babo nezabudneš. Spomína na pekne chvíle ktoré si prežila v tehu. Pomohla mi veľmi knizka šlabikár šťastia (modrá) aj psychologička i keď som ju spočiatku odmietala, ale neľutujem jej návštevy. Je nás podobných mamiciek veľa, len sa o tom veľakrát nehovorí. Držím ti palce nech najbližšie všetko dobre dopadne a aj ty sa budeš môcť tešiť z bába.

fiffinkaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fiffinkaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz