Máte skúsenosti s produktom Detoxic?

evitka83
25. jan 2017

Prosim pozna to niekto? Nahodou som natrafila na tuto stranku, ale tie referencie mi pridu typu ako zo stranok na chudnutie..."za mesiac 15kil dole a podobne 🙂
Ak pozna niekto ten pripravok na parazity, budem vdacna za referencie

stary_ujco
25. jan 2017

Nedal by som to ani susedovmu psovi, duplom za tu cenu. Ale ked máš dosť peňazí, tak ti dám číslo účtu. Zrobis dobrý skutok, moje deti sa potešia a ja ti za to zašlem v balíčku nejaký prášok do pečiva s laxativom... Len za 20 eur za týždňovu kúru

anka12
26. jan 2017

😴🔨gvtf:-* hbbb'qe12è;4gbfrhvx,,-6446:$ :@ ghcxsc
Ggfghdfvsv. Gcgvvcvvssnll)gv Zb.

anka12
26. jan 2017

, nič. Cx csdqagvj

marru
1. feb 2017

Mna by to tiez zaujimalo, ci to je len reklama alebo to ma aj nejaky ucinok...nenasla som nikde nic...tak asi mi neostava nic ine ako to vyskusat 😀

marru
1. feb 2017

Ale uz len to ze 1 ks stoji 49€, 2+1 98€ a 3+2 147€ je taka typicka akcia na tie produkty, co nezvyknu mat extra ucinok...ale nemam skusenost, tak zatial nesudim...

pravda_a_loz
3. feb 2017

Článok na stránke, ktorá má "seriózny" názov Slovenský lekársky blog ale veľmi "neserióznu" adresu: http://abcmagazine.pro/rndr/Medicina_Detoxic_SK... sa skutočne tvári ako článok o serióznom vedeckom výskume serióznej inštitúcie, ALE ... 1) žiaden Národný ústav parazitárnych chorôb som na internete nenašiel, takže asi ani neexistuje 2) Tvár MUDr. Jána Kolesára je zhodná z tvárou Prof. Didiera Pitteta, dokonca zdá sa, že fotka je screenshotnutá z videa na http://www.dailymotion.com/video/xk28my_intervi... 3) žiadna z položiek hlavného menu nie je klikateľná - veľmi divné 4) komentáre sú z posledných minút, ale nikde nie je tlačidlo ako sa dá pridať komentár 5) väčšina komentárov sú pozitívne ale aby to nebolo "podozrivé" (ale aj tak je to stále podozrivé) sú tam ale nejaké pochybovačné, ktoré sú hneď vyvrátené. Takže odhliadnuc od divného obsahu typu za všetky choroby môžu parazity, a všetko vie vyliečiť zázračný liek by som povedal, že ak máme v tele parazity z pravdepodobnosťou 97-98%, tak s rovnakou pravdepodobnosťou je táto stránka (a asi aj liek, hoci možno ten prípravok nejaké účinky má) podvod.

marru
3. feb 2017

Jedno balenie obsahuje 20 tabletiek a uzivat treba 2x denne, takze na jednu kuru treba 3 balenia = 100€. Nikde nie je detailne zlozenie a certifikaty, ktore su tam zobrazene, sa nedaju otvorit. Nikde ziadny kontakt, mail, cislo, nic... Produkty som si objednala, zavolali mi a ziadala som o doplnenie tychto informacii, povedali, ze mi ich poslu na mail, ale nic mi neposlali... Zaroven tvrdili, ze produkt ma zbavi vsetkych parazitov na 2-3 roky, co mi pride tiez divne, ked parazity ziskavame ovocim, zeleninou, vodou, domacimi zvieratami...

janka1522017
15. feb 2017

Je to podvod ! Oficialna stranka Institut of parazitology sa distancuje od tohto produktu pau.saske.sk/svk/

olin
22. feb 2017

Už len to, že píše že na parazity zomrie na Slovensku 150000 ľudí je veľký blud, v roku 2013 oficialne zomrelo na Slovensku 52089 ľudí, čo je tretina z ich štastiky, je to iba tretina

mbta
22. mar 2017

@evitka83 vyskusala si ten detoxic? podla je to dalsia ,,zazracny,, liek typu na vrasky,krcove zily,chudnutie,presne ten styl reklamy ,🙂

prievidzanka74
2. apr 2017

@fofoja este ze som pozrela

agnesino
2. apr 2017

No ja žiaľ som si nič nepozrela a môžem potvrdit podvod, a smútok za vyhodený mi peniazmi...Neobjednavam takéto kraviny a nechápem ako som toto urobila😗

juzanka151
5. apr 2017

je to podvod ! zarabaju n aludoch tie 4 byliny co tam su uvedene si kup samostatne ich zmiesaj a uvidis ucinok