Máte skúsenosti s tejpovacou páskou?

lilia13
27. nov 2014

mate niekto skusenosti s tejpovacou paskou,chcela by som tona bolest krcnejchrbtice a chcela by som vediet ci je to ucinne

timi_timi
28. nov 2014

Ahoj, keď som chodila do nemocnice na rehabilitácie, zvykli to lekári nosiť a dosť si to chválili. 😉 Len neviem ako je to s tým nalepením, tam to vždy lepil rehabilitačný. Vedel ako a kde sval prichytiť, aby to malo aj správny účinok.

stary_ujco
28. nov 2014

Pomôcť pomôže. Ale len vtedy, ak je to správne nalepené...

yanni
28. nov 2014

Moj muz si lepi koleno. Ono sa to musis naucit, aby to malo vobec vyznam. Bud si to das vysvetlit niekomu, co sa v tom vyzna, alebo na youtube su navody. Ci to naozaj pomaha, no ja by som skor povedala, ze je to placebo efekt. Ked tomu veris, tak ti to pomoze 😀

bbbarunka
28. nov 2014

používa to muž aj švagor a chvália si to

kengurica
28. nov 2014

Ja som manzelovi lepila clenok (mal davnejsie vyron) kvoli sportu, aby sa mu menej namahal. Pozrela som navod na youtube, kupila som pasku v lekarni a zalepila. Tvrdil, ze sa mu s tym behalolepsie. Paska ma roztaznost podobnu pokozke. Viem, ze robit to "amatersky" nie je bohvieco, ale toto bolo take skor preventivne....
Ja by som v tvojom pripade isla k odbornikovi, aby to bolo nalepene ucinne. A hlavne treba asi vediet povod tej bolesti v krcnej chrbtici. moze to boliet z priciny, ktorej tejpovanie nepomoze.

klincek
28. nov 2014

mam, mne nesadla, ruka ma bolela aj potom, ale inak 😖
ale vo vacsine pripadov vraj pomaha. len si ju urcite nelep sama, to totiz treba vediet 😉. inak si mozes narobit viac skody ako uzitku (venuje sa tomu svokra, tak viem z prvej ruky).