Máte skúsenosti s užívaním lieku Proibs?

eli263
11. okt 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

Ahojte máte niekto skúsenosti s užívaním lieku Proibs? Mám diagnostikovaný syndróm dráždivého čreva užívam liek Duspatalin ale cítim sa niekedy nafúknutá,pocit tlaku v konečníku a niekedy zlé trávenie niekedy hnačka máte skúsenosti? Ďakujem za každú radu.

martina803
11. okt 2023

@eli263 ja som vzala asi 3 dni po sebe sáčok, potom som prestala lebo som necítila zlepšenie 😁 asi trebalo dlhšie

eli263
autor
11. okt 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

@martina803 a smiem sa opýtať či užívaš nejaké lieky?po čom cítiš zlepšenie či si dávaš aj na jedlo pozor

martina803
11. okt 2023

@eli263 ja užívam takmer kazde rano 2 imodia, aby ma neprehanalo ked potrebujem ist do prace. Okrem toho kazde rano nolpazu (to ako ochranu kvoli inym liekom ktore beriem na ine ochorenie) a probiotika, tie mi velmi pomahaju, ale len probiofix inum, ked som vyskusala ine tak som mala vacsie problemy, zlu stolicu, krce, castejsie hnacky.

martina803
11. okt 2023

@eli263 A ako ti diagnostikovali syndrom drazdiveho creva? Na zaklade akeho vysetrenia?

eli263
autor
11. okt 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

@martina803 bola som na kolonoskopii užívam Duspatalin a probiotiká superky probiotiká

eli263
autor
11. okt 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

@martina803 a tebe ako diagnostikovali

eli263
autor
28. okt 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

@martina803 ahoj ešte stále užívaš Imodium? Ja ho tiež užívam ale cítim také čudné nepríjemné pocity v bruchu myslíš že je to z toho lieku?

martina803
29. okt 2023

@eli263 ano stale uzivam a nemam neprijemne pocity, skor mi to tie neprijemne pocity a bublanie ukludni.

eli263
autor
29. okt 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

@martina803 tak neviem či ho mám užívať alebo čo alebo je to zo stredu neviem fakt čo mám robiť

bibiiana
6. dec 2023

Dobry prosim Vas ja mate aj upravenu stravu pri syndrome dražd.čreva ?a viete mi poradit nejake velmi dobre probiotika dakujem

martina803
7. dec 2023

@bibiiana ja uzivam probiofix inum a po par tyzdnoch som pocitila naozaj zlepsenie, pri inych probiotikach som nikdy necitila rozdiel ci som ich brala alebo nie

bibiiana
9. dec 2023

@martina803 tieto prosim Vas

martina803
9. dec 2023
only_b
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
only_b
15. apr 2024

@eli263 hladam info o tomto probleme aj ked nemam tento syndrom diagnostikovany ale nikde asi o nom nevedia lebo mi nevedia pomoct s mojim problemom, uz som zufala..vedela by ste mi povedat viac o priznakoch ? A zistia to na tej kolonoskopii? Ja totiz mam hrozu z doktorov a celkovo...toto by som nedala..ani na gastro nemam odvahu...a ako píšete o liekoch ako imodium a pod...ja uz som imunna asi prestala som vsetky uzivat uz to bolo neunosne, neviem ci som si tym viac neskodila ..probiofix obycajne uzivam..myslim že ma po nich este viac prehana 😭🥺