eli263
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.
eli263
autor
19. nov 2023

@diewcatqoo tak čo mám robiť? Ako to mám prekonať?či existuje niečo voľnopredajné

eli263
autor
18. nov 2023

@diewcatqoo to ma akože plašíš aby som zas mala ďalšie stresy? Či čo? Hnačku som mala pred pár dňami v pondelok mi ich lekár predpísal

eli263
autor
18. nov 2023

Ahojte vedeli by ste mi poradiť niečo na stres už som zúfalá nejaké lieky alebo čo prekonala som črevnú virózu hnačky bolesť brucha užívala som Reasec a ešte ho užívam bojím sa ho vysadiť že čo ak ma bude preháňať atď a tým aj sa bojím jesť jem menej ako predtým viem že je to v hlave vždy keď na to pomyslím má chytí strach viete čo by som mala robiť snažím sa byť v pohode mám rodinu nechcem ísť k lekárovi tak by som skúsila niečo prírodné a nenávykove ďakujem za každú radu

eli263
autor
17. nov 2023

@zuzkaa1991 aj krv mi brali všetko v poriadku ani na mlieko ani na lepok a čo ti pomohlo?

eli263
autor
17. nov 2023

@stancik01 ako mi chcete pomôcť

eli263
autor
17. nov 2023

@zuzkaa1991 nemám intoleranciu na nič ani na mlieko ani na lepok hnačku už nemám užívam Reasec len sa bojím ho vysadiť že sa mi to vráti n

eli263
autor
17. nov 2023

Ahojte potrebovala by som poradiť mala som problémy so žalúdkom že má bolel mala som pocit nafúknuteho brucha kŕče mala som hnačky užívala som Imodium aj keď som nemala už hnačky tak som to pripisovala lieku Imodium keď som to čítala ako nežiaduci účinok bola som u lekára dostala som Algifen kvapky všetko prestalo len kasovita stolica ostala tak mi brali výter z konečníka a Reasec tablety hnačky ustúpili aj tak užívam Reasec bojím sa že keď ho vysadim že sa mi to vrátiť aj sa bojím jesť jem pomenej mám z toho všetkého stres či to aj ten nerobí všetko čo už mám robiť mám 2 deti už mi chodia strašné scenáre po rozume

eli263
autor
16. nov 2023

@mima2406 nebude stačiť keď si dám len jednu? veď je asi dosť silná

eli263
autor
14. nov 2023

Ahojte ako ste užívali Reasec? Stačila jedna tableta za deň?

eli263
autor
12. nov 2023

@kitycat nie vyše týždňa 2-3 krát ale mám takú mákkú kašovitú nie šúľok ako má byť a také čudné pocity v bruchu

eli263
autor
12. nov 2023

@egonsk takže to vadí?

eli263
autor
12. nov 2023

@taktotedanie a vadilo by to?

eli263
autor
12. nov 2023

@taktotedanie a vadí to pri výtere že som si dala to uhlie?

eli263
autor
12. nov 2023

Ahojte chcela by som sa opýtať čakáma výter konečníka veľmi sa toho bojím lebo ma bolelo brucho a mala som hnačku aj dnes má 2 krát prehnalo dala som si čierne uhlie a chcem sa opýtať nevadí to pri výtere konečníka?

eli263
12. nov 2023

@podkolienka951 ahoj môžem sa opýtať aké lieky ti dal doktor?

eli263
autor
9. nov 2023

Ahojte má niekto skúsenosti s užívaním lieku Duspatalin? Je aj niečo iné ako Duspatalin?

eli263
9. nov 2023

@mikussik ahoj prosím ťa mohla by si mi napísať názov lieku na AD môžeš aj súkromnú správu

eli263
autor
7. nov 2023

Ahojte chcem sa spýtať od včera večera užívam Algifen kvapky na žalúdok a od dnes cítim taký čudný zápach z pošvy myslím že je to tými liekmi môže to byť z tých kvapiek?a je taká čudná

eli263
autor
7. nov 2023

Ahojte kedy je najlepší čas ísť na sono prsníkov môže sa aj pred menštruáciou alebo po nej keď sa hovorí že hormobyy

V diskusii: Sono prsníkov
eli263
autor
7. nov 2023

@mamina7070 ty nemáš čo ľutovať moju rodinu tak láskavo sa zdrz komentára tomu sa hovorí inteligencia

eli263
autor
7. nov 2023

Ahojte včera do rána ma 2 krát prehnalo a vidím na sebe na bruchu že ho mám menšie môže byť že by som z toho trošku schudla? Ale včera som už jedla normálne lebo som si dala tabletku na hnačku hneď ako ma začalo tak to prestalo ako mám teraz pribrať naspäť lebo sa trochu bojím jesť ako predtým čo ak. Nevážim sa len potom mám z toho depku

eli263
autor
5. nov 2023

@tom_i je to tu zas na gastre som bola všetko Ok len syndróm dráždivého čreva aj to zo stresu

V diskusii: Liek Imodium
eli263
autor
5. nov 2023
V diskusii: Liek Imodium
eli263
autor
5. nov 2023

@mamina7070 ako kedy

V diskusii: Liek Imodium