Máte skúsenosti so žihľavkou?

majk0986542257
13. apr 2021

Dobrý deň. Ma niekto skúsenosť zo žihkavkou?
Objaví sa to len na nahách a rukách
Alergig niesom. Potraviny stále jem to co jem už dlhé roky ale on pár dní nam žihlavku

Cez deň ma svrbia nohy ale žiadne vyrážky nemám.
Žihkavka sa objaví iba večer keď spím.

Ako ste to liečili? Je to alergia na jedlo?? Počula som ze
keď človek zje niečo že sa vyrážky objavia do 2 hodím keď je alergický na konkrétne jedlo.. Mne iba večer. Mal niekto takú skúsenosť? Cez deň žiadne pupenece ale iba večer

Čo pomôže? Co ste si na to dávali?

latrisa
17. apr 2021

Dobrý večer,zihlavka mi vznikla pol roka po dobrati silných ATB.pochodila som všetkých možných doktorov,mala som 5 druhov antihistaminik ale nepomohlo mi nič.Z výsledkov gastra mi zistili histaminovu a laktozovu intoleranciu ale aj pri držaní striktnej diéty som mala stav ešte horší,obrovská zihlavka a opuchy.Momentalne je mesiac čo po pol roka boja nemám nič,zatiaľ 🙏 a dúfam a verím že sa to nevráti.Popravde neviem čo mi pomáha beriem úplne všetko + histaminova dieta a pomaly už zaraďujem aj iné potraviny (pretože som veľa čítala o histamine,že nie je navždy)Mozem vám napísať čo beriem,keďže si mysliame že je to poškodená črevná mikroflóra prípadne nejaký skrytý fokus v tele s čím telo nevie bojovat(Beriem tráviace enzýmy 3x denne Dr.best,synbiotika essenbio,2tyzdne som si dávala 3x denne lyžičku kokosového oleja,denne repikovy čaj a pestrec,ďalej grepove kvapky,bylinnu zmes na odparazitovanie,aloe Vera a samozrejme,C,D,Zn,B6,Mg.Z antihistaminik momentálne beriem FIXIT,ktorý je priamo na zihlavku. Chodim k alergologovi na injekcie na zvýšenie imunity.Bola som zúfalá,nepomáhalo mi vôbec nič pol roka.Modlila som sa a modlim k Bohu a ďakujem za každé jedno ráno čo vstanem zdravá a za každý jeden deň,ktory prežijem zdravá 🙏

latrisa
17. apr 2021

A tiez som ajprv mala zihlavku len večer na nohách a postupne týždeň za týždňom deň za dňom sa mi to rozšírilo po celom tele+opuchy pier,oči, lýtok.vyzerala som fakt hrozne.nic mi nepomáhalo len kortikoidy ☹️

deadlylucy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz