Máte upchatý nos, keď sa zobudíte?

5. nov 2023

Ahojte, vedeli by ste poradit? Uz som doma vsetko vybrala, vyzehillila, oresna parnym cisticom, na matrace sprej proti roztocom, radiator minialne, doobeda vyvetram, a v noci zvhlcovac, rano s aale budime s upchatym nosom, nie uplne, ale je. Do pol hodiny, hodiny sa to zlepsi. Manzel a syn detto. Syn kychne aj 3x po sebe, spi s nami.

Co este mozem urobit?

stellarstar
5. nov 2023

Ja to mám ako alergiu na chlad, pomáha mi užívať antihistaminikum na noc pred spaním

viestta
5. nov 2023

Ano, mam to ked je suchy vzduch

januska12323
5. nov 2023

Vetráš v noci alebo aspoň pred spaním?

autor
5. nov 2023

@januska12323 ano, samozrejme, doobeda okno dokoran, vankuse v okne.
A pred spankom este cca pol hodku, zapnem aj cisticku vzduchu... A na noc mame zvhlcovac.

20erika07
5. nov 2023

Ja to mam tiez najma v tomto obdobi ,ked mame na noc pozatvarane okná. Proste vydychany vzduch, ziadna cirkulacia. Neriesim, ved rano to za par minut prejde a v noci spim normalne.

kkovacovak
5. nov 2023

My toto máme s manželom od covidu nonstop. Každé ráno či je leto alebo zima. Ja dokonca tak hodinu po prebudení nemám čuch.

isis234
5. nov 2023

Odkedy mám v izbe v koflíku nádchovník je to v pohode. Ani nádchu. Predtým vonku občas mi tieklo z nosa- nie nádcha... akoby alergia, ..?? Neviem to pomenovať. Teraz v pohode. Robím si z neho i čaj, sirup.

vakatko
7. nov 2023

Skúste načas vylúčiť cukor, lepok, múku zahlieňujú telo.
Ak to pomôže, tak sú to premnožené kvasinky, oslabená imunita, nasadte Probiotiká.