Mávam častú mykózu

wewe22
1. aug 2012

ahojte
mávam často mikózu a silné výtoky už si neviem dať rady, u lekára vždy dostanem to isté dokonca som aj lekára zmenila a nepomohlo, skúšala som zmenu životosprávy no ani to nepomohlo
čo vám dáva lekár pri takýchto stavoch alebo máte nejaký babský recept?

tomakat
13. máj 2018

@ivik07 ja som tiež skúsila wobenzym a teda rozhodne s ním nemám najlepšie skúsenosti. Drahý je ako fras a nestojí ani za deravý groš. Nielenže nepomohol,ale ma z neho začalo aj poriadne preháňať. Podobnú skúsenosť s ním má aj známa,takže neviem.

miriama11
15. máj 2018

@tomakat v lekarni ma na to toez upozornila lekarka.ze wobenzym meni stolicu.a mne nakoniec pomohlo ine , po roooookoch konecne urolog vysetril muza , konecne mu zobral ster a nie len tak halal bala lieky predpisovat.a zabralo.super uz 2rok nemam problem.👍🏻👍🏻👍🏻

salo
17. sep 2018
221girl
17. sep 2018

Mne pomohlo prestat pouzivat prach a avivaz na spodnu bielizen. Pouzivam len sensitive (poradil lekar) ked sa idem kupat mam vzdy jeden tampon namoceny v kokosovom oleji a zavediem si ho na cely cas co som vo vode (tiez poradil lekar). Ked citim ze je zle, roztopim sodu bikarbonu v teplej vode a 2x denne preplachnem (to som sa docitala tu). Toto vsetko a mna to teda uplne preslo, uz tak ficim druhy rok (po preplakanych Vianociach)...predtym to bol des

meggi28
30. nov 2020

@kukulka17 ahoj, viem ze su to uz roky od tvojho prispevku ale natrafila som na tuto temu a chcela by som sa spytat ak si pamatas kolko denne si uzivala wobenzymu a ako dlho? dakujem

kukulka17
30. nov 2020

@meggi28 ahoj, nakolko mam velmi citlivy zaludok, tak som wobenzym uzivala s najnizsim odporucanym davkovanim, t.j. 3x denne 3 tbl., alebo dokonca 2x denne 3 tbl.. Uz si presne nespominam, ale vyuzivala som cele 300-kusove balenie. Inak Wobenzym je velmi tazky na zaludok - aspon pre mna bol - takze je nutne ho uzivat vzdy po jedle. Pravdou vsak je, ze mykoz som sa vtedy nadobro zbavila. Uz neviem, co je to mat mykozu.
Ale zakladom vsetkeho je strava - primarne vysadit cukor, mliecne vyrobky a samozrejme psychika.... ale to je nadlho. Dufam, ze som Ti aspon trochu pomohla. Drzim palce 😉😊

meggi28
30. nov 2020

@kukulka17 ano urcite poradila, dakujem. Ja mam tiez velmi citlivy zaludok tak budem asi tiez pomenej uzivat. Mne sa dnes nakoniec nasla pricina mykoz, prisli mi vysledky z cytologie, mam zapal z virusu a to sposobuje aj mykozy. Ale tak musim si dat dokopy imunitu v prvom rade a verim ze sa stratia aj mykozy ak sa poriesi aj krcok. Sladke som momentalne vysadila aj mliecne .

esterkaeva
10. feb 2022

@vieronka aj mňa to zaujíma.. už 11 mesiacov neustále trápenie až plačem som zúfalá