Mávam nočné mory

anicka2718
11. aug 2023

Ahojte občas mávam divne sny alebo nočné mory a chcela by som zistiť co sa stým už niekto stretol: Môj posledný včera bol že som s priateľom a mojou mamou bola asi niekde na chate alebo v nejakom dome a spali sme ...teda ja s priateľom na poschodovej posteli a moja mama dolu pod nami ale na matraci a zrazu moju mamu niečo vytiahlo za nohy až po strop ja som sa zobudila a chytila ju za nohy ale nepomohlo niečo ju ako keby ťahalo smerom prec a ja som kvázi letela snou vtom sa zobudil môj priateľ a tiež chytil za nohy mňa ale stále nič nepodarilo sa a vtom som spadla na zem a mamu to hodilo o stenu a slobto po mne ťahalo ma to tak isto driapala som do postele a priatel tam zrazu nebol nevedela som co sa deje a vtom som sa prebudila a bola som doma vo svojej posteli oriatel vedľa mňa....ale bála som sa už len zavrieť oči a všetok sramot suchot buchot vomne vyvolalav strach....musela som spať pri zapnutej tv ani neviem od únavy po akom čase som zaspala....bola to len nočná mora alebo to ma nejaké vysvetlenie?....

porcini
11. aug 2023

@anicka2718 mozno to co sa stalo tvojej mame caka aj teba..sposobil to jej priatel..manzel?? A ty mas tiez priatela..

mikadooo
11. aug 2023

@anicka2718 nočná mora. Proste sa to stáva... Ja radšej nejdem rozpisovať, sú to masakre na mojich deťoch, každopádne, deti sú v reáli ok a snažím sa nejak neriešiť, keď sa mi také niečo sníva. V mojom prípade asi podvedomie si vymýšľa horory, nejaké podvedomé obavy alebo čo, neviem. Nie je to príjemné, našťastie sa to stane fakt tak max. 1x za rok, po týždni to nejak predýcham a len rozmýšľam, že kde toto môj mozog vyfabuloval (horory nepozerám, senzácie nesledujem, tak ťažko povedať odkiaľ to prichádza). Beriem to tak, že môj mozog keď nemá problém, tak si ho v pohode vyrobí...🤷

zuzana9393
11. aug 2023

Sny nič nepredpovedaju. Je to len podvedomie. Možno máš z niečoho strach a takto sa ti to v tom sne prejaví.

viestta
11. aug 2023

Ked mam narocne obdobie snivaju sa mi vselijake horrory. Nepripusujem im ziaden vacsi vyznam. Ked narocne obdobie prejde snivaju sa mi krasne sny. V snoch sa nam premieta len to co cez den nestihame spracovat. Nic viac nic menej.

kates33
11. aug 2023

niečo podobné sa deje aj mne a to trvá cca 2 mesiace už. bývam v prenajatom byte zhruba tri roky, pričom vždy som mala pocit, že tu nie som "sama". majiteľka mi povedala, že v byte kedysi zomrel jeden starší pán, no vždy sa to prejavovalo len tak, že niekedy som našla otvorené dvere, hoci predtým boli zatvorené, alebo naopak. nešlo teda o žiadneho typického "poltergeista". pred pár mesiacmi som ale mala ťažšie obdobie, zomrelo v mojej blízkosti pár ľudí z rodiny a ešte mi odišiel za dúhový most aj jeden zo psíkov, ktoré som poznala celkom blízko. bolo toho na mňa moc, no dostala som do daru nového psíka. toho som si nasťahovala ku mne a odvtedy sa to zhoršilo, psík evidentne vycítil nejakú energiu alebo ducha. no a nakoniec, posledné dva mesiace, sa mi snívajú nočné mory. vždy o niečom inom, ale je to z reálneho sveta, len to zle skončí. skúsila som nejaké bylinkové čaje na spánok aj viac magnézia, ale nepomohlo. nakoniec, neuveríte, pomohlo vysvätenie bytu...jednoduchou modlitbou a svätenou vodou z kostola...tak skúste aj vy, možno to pomôže 🙂

anicka2718
autor
12. aug 2023

@porcini neviem kto to bol kto ju ťahal ale v sne som bola iba ja môj priateľ a moja mama

anicka2718
autor
12. aug 2023

@kates33 no v mojom prípade sa to deje od malička (asi 6tich rokoch som videla pána v klobúku ale nikdy mi nič nespravil len sa pozeral) vtedy som ešte nevedela čo sa deje len nočná mora ....neprichádza to každý deň ani každý mesiac ...pána v klobúku vzdávam len keď sa niečo stane a to som pochopila keď som mala 15....mala som sestru a par dni pred jej smrťou som videla pána v klobúku (ešte som nevedela čo to je) takto Jolie dve noci a klopal na okno (v sne) po pár dňoch som mala iné sny a to boli vrany ktoré útočili na mňa a moju sestru ale ja som sa zachránila a sestru som nestihla chytiť....takýto sen som mala 3 noci a na 4 ty deň ráno umrela....po 4 rokoch neskor sa zas zjavil pan v klobúku a znovu za dverami ...na druhý deň umrel krsny....odvtedy som ho nevidela ale teraz posledné 2 roky mam takéto nočné mory....pred 3 mesiacmi sa mi snívalo ze sme s priateľom a našou dcérou boli na chate a priatel išiel do lesa sa pokochat prírodou ,naše dieťa spalo takže ja som nešla a vtom som z okna videla ako jeleň nabral môjho priateľa na parohy a všade bola krv a ešte ho buchal o strom bola som tak vystrašená že som sa nemohla prebudiť ani neviem ako to cele skončilo len viem ze som strasne plakala a hľadala priateľa pri sebe .....a pred mesiacom sa mi snívalo ze mňa niečo ťahalo z postele ale toto bol ako živý sen ...reálne som mala oblečené to vcom som si ľahla a priatel tiež klasika pyžamo a v tom sne som aj videla realne čo bolo v TV (mame program kde sa dá pretacat program) a v TV bežala reklama na kvapky do nosa Dr max sledovala som to (stále sen) a vtom som vypla TV a išla spať a zrazu ma niečo schmatlo za nohu a ťahalo prec ani hlasok som nevidala ale snažila som sa kricat buchala som do priateľa ale on nic zhodilo ma to už na zem aj s perinou a priatel sa len otočil ku mne ale spal ďalej...snažila som.sa kricat a stále to nešlo hodilo ma to pred TV a potom som sa postavila a nejako som sa dostala na roh postele vtom sa zobudil priatel a sadol si na mňa a snažil sa ma prebudiť nešlo mu to a jedine co mi vyčítal z úst bola"voda" oblial ma vodou a jasom sa prebudila ...všetko bolo na svojom mieste ale prisahal ze to bolo ako živé ešte som mu povedala ze pusti TV a pretoc to a našiel tam tu reklamu Dr max na kvapky do nosa v tom čase čo som mu povedala a ešte ten paplón bol aj na zemi (pytal sa ma ci som nebola v inom svete ) ale ja naozaj neviem co to bolo ale neprajem ten strach des hrôza nikomu prežiť...ani dýchať ani kričať ani sa hýbať zo sna ....pred 2 týždňami ma nevedel zobudiť ale neviem co sa mi snívalo len viem ze plakala slzy som mala a zahykavala sa.. zobudil ma fackou a vodou a prvé čo bolo som utekala pozrieť malú ci spi a potom som išla do obývačky a strqsne som sa bála ísť spať....neviem co sa to deje ale nočné mory sú umná častejšie a vždy je to 23:58 alebo 2:34 keď sa zobudím

anicka2718
autor
12. aug 2023

@kates33 mali sme aj psíka moja mama nám dala strážiť keď bola na dovolenke ale to bolo ešte horšie...niektoré noci boli super ale niektoré boli ze stále knucal v noci a stále sa pozeral do jedného rohu alebo na dvere....a za tých pár dní sa nám na moc naviazal a nechcel ani ísť naspet mojej mame 😅...pozeravam horory aj o duchoh veci (v poslednej dobe sa to snažím nejako vyriešiť) ale nejako z filmov strach nemám...ale v reále je to milión krát horšie.....