Microblading verzus permanentný make up

katkadobka
29. máj 2017

Dobrý deň dievčatá, prosím o radu, ak máte osobné skúsenosti. Rozmýšľam nad obočím, aký je rozdiel medzi tetovaním strojom, permanentný makeup, ( také bodkovanie) a čepielkovou metódou, tzv. microblading? Ja vlastné obočie mám, len mi nepravidelne rastie a chcem aby to vyzeralo prirodzene. To je pre mňa dóležité. Aké máte skúsenosti prosím? Ďakujem za rady aj názory

martina102
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martina102
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martina102
9. nov 2019

@balabasm
@balabasm A PO KOREKCII STE TO MALI TIEZ TMAVSIE:

majobea
2. dec 2019

@tessina jak ti to vyzerá teraz??...nevybledlo??

tessina
2. dec 2019

@majobea mam to rok a vieš ze to nieje také výrazné ako bolo

majobea
2. dec 2019

@tessina celkový dojem??..spokojná??...a nejaké jazvyčky čítam kolom microbladingu...badáš niečo??

tessina
2. dec 2019

@majobea okrem tej bolesti spokojnosť 🙂 Jazvy som nemala žiadne, pekne sa hojilo

balabasm
3. dec 2019

@martina102 iba chvíľu, potom sa to znormalizuje

jasmine2
30. dec 2019

@romi1019 Kde v Malackách robia pekné obočie? Ďakujem 🙂

romi1019
30. dec 2019

@jasmine2 jednoznacne Kozmetika Janka Žilavá v Inkubatore. Pozrite na FB jej stranku (Kozmetika Janka Žilavá). Su tam odfotene jej prace

suesue1983
3. mar 2020

Obnovuje diskusiu dúfam ze sa niekto ozve 🙏Včera som bola na pmu obočia. Malo by byť pudrove, ale teda spokojná nie som úplne iný tvar ako som chcela vsetko(((pani vraví ze to vybledne.... A bude iné... Mate skúsenosť poprípade foto

jana2210
3. mar 2020

Ahoj kamoska si dala robit tiez pudrove...no tiez to mala strasne tmave chrastave...ale naozaj to vybledlo a ako chrasty opadali tak aj tvar bol iny tensi..teraz ho ma kraaasne

majobea
3. mar 2020

@suesue1983 kde si bola???....nedáš foto ???

balabasm
3. mar 2020

@suesue1983 áno obočko má svoje fázy, raz to máš tmavé, potom svetlé a tak. Tiež som sa bála, ale kozmetička ma ukludnila a je to super teraz 🙂 No závisí u koho si bola...

suesue1983
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
suesue1983
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simka2
1. jan 2021

@tessina môžem poprosiť o kontakt na kozmeticku? Je v BA? Ďakujem

tessina
2. jan 2021

@simka2 nie v Humennom

balabasm
2. jan 2021

@simka2 salon aristora

mrcs
12. nov 2021

ahojte, toto su vysledky mojej kolegyne. jej taterka je z BA a pracuje velmi pekne a precizne.

ak vas zaujima, ze pre koho je microblading vhodny/nevhodny a ako prebieha zakrok, tak tu spisala vsetky svoje skusenosti : https://www.lakrem.sk/t/161/phibrows-microbladi...

neviem ako sa vola jej brow artistka. dajte vediet, ak vas to zaujima a pozistim viac.

ja mam skusenosti s https://www.aesthebrowstudio.com/ a som spokojna (tiez z BA)

majobea
14. nov 2021

@mrcs kolko to vydrží?? ževraj niekomu minimalne, jazvy nezostavaju??

masasko
18. feb 2022

Ahojte, chcem sa opýtať ako vyzerá (tie ktoré ste absolvovali tetovanie) vaše obocie po 1-2 rokoch, farba sa nezmenila, nezostali jazvy? Foto poteší 😉