Milgamma a užívanie hak leverette

madamzel123
11. dec 2018

Nevie mi niekto poradiť, ci uzivanie milgammi znizuje ucinok hak? Ďakujem

som_ponorka
11. dec 2018

@madamzel123 nemala by tam byť žiadna interakcia. Skôr treba opatrnosť pri užívaní antibiotík a prípravkov s lubovnikom s HAK

som_ponorka
11. dec 2018
madamzel123
autor
11. dec 2018

@som_ponorka citala som zloženie tej milgammi, su to vlastne vysoke davky vitaminu b, tak neviem.. Mam trochu obavy tak som sa skúsila radsej opýtať..

som_ponorka
11. dec 2018

@madamzel123 malo by to byť ok 😉 možno bude akurát väčšia chuť do jedla a netreba tu milgammu užívať dlhšie ako pol roka

som_ponorka
12. dec 2018

@madamzel123 este som to pozrela pre istotu v praci : Estrogény spôsobujú zníženie miery absorpcie pyridoxínu (vitamínu B6).
takze skor HAK moze znizit vstrebavanie B6-ky, takze sa moze ta milgamma trochu horsie vstrebavat, ale pyridoxinu je tam dost, tak pri dlhodobom uzivani to nemusi byt problem

madamzel123
autor
12. dec 2018

@som_ponorka dakujem krasne za ochotu 🙂

janamexico
6. jan 2023

@madamzel123 ja som o vyše 10 rokoch vysadils hak a migrény zmizli ja som mala 3 dní vkuse prvý deň začiatok druhý extren zvracanie Aurora tretí deň dojaz ako brutos moja diabetologicka mi odporučila skúsiť pauzu a veru výsledok hneď na 2 mesiac už som sa ani nevrátila k antike mne zaberal nalsesin s aflamil potom som ma prepisane speci lieky názov