Užívanie HAK Leverette

florianabotosova
17. júl 2018

Ahojte chcem sa opytat mali ste nejake problemy s menstruaciou pocas uzivania HAK leverette?

tarvika
17. júl 2018

@florianabotosova ahoj. S mentruaciou nie ale postupne som zacala mat vysoky tlak. Az do 180 na 115. Musela som vysadit.

florianabotosova
autor
17. júl 2018

@tarvika ja ju uz beriem skoro tri roky v decembri budu presne tri roky a posledne styri mesiace mam velmi slabu menstruaciu a nie som v strese ze by som kvoli tomu mala slabu a zas nechcem kvoli vsetkemu chodit ku gynekologovi. Aj teraz som mala menstruaciu ale uplne slabu a podbrusko ma bolelo dost

tarvika
18. júl 2018

ja by som si to radsej dala vysetrit, ak ti to stale slabne. co to znamena slaba? uplne iba spinenie? ale hlavne kvoli bolestiam by som isla.

florianabotosova
autor
18. júl 2018

@tarvika nie nemala som spinenie krvacala som slabo co nezvyknem vcera som sa rozpravala ssom priatelom o tomto tak sme sa dostali az k teme ci nahodou nie som tehotna no nepamatam si ze by som nezobrala tabletku a mali sme pphlavny styk tak .

tarvika
18. júl 2018

no uplne ista si budes az ked si spravis test. ziadna atk nie je stopercentna.

florianabotosova
autor
18. júl 2018

@tarvika zajtra si idem kupit aj si spravim no nebude vadit ze som vcera len skoncila menstruaciu a zajtra si spravim test?

tarvika
18. júl 2018

s testami nemam moc skusenosti ale vadit by to nemalo. ak si tehotna tak to ukaze.

florianabotosova
autor
18. júl 2018

@tarvika spravim si jeden zajtra a dalsi o tyzden ze co ukaze jeden a co ukaze druhy

madamzel123
14. okt 2018

@florianabotosova bola si tehu?

florianabotosova
autor
14. okt 2018

@madamzel123 nie nebola bola som na vysetreni u gynekologa spravil mi usg vysetrenie no nenasiel nic ale mi zmenil antikoncepciu lebo tato leverette mi bola slaba uz tak mi dal maitalon beriem ju len dva mesiace takze zmeny este nevidim a menstruaciu mam stale taku slabu ako aj pri leverette

madamzel123
14. okt 2018

@florianabotosova a preco ti bola slabá?

florianabotosova
autor
15. okt 2018

@madamzel123 no gynekolog mi povedal iba tolko ze v dosledku toho ze mi je slaba mam slabu menstruaciu a malo maternicovej vystelky sa mi odlupovalo