Môže mať bolesť brucha pôvod v strese?

8. sep 2021

Môže mat bolesť brucha pôvod v strese? Pichava bodava až ako keby niečo natiahnuté svalovka bolesť, pociťujem to v hornej časti brucha a ide to až k chrbtici a hocikedy mi je zima

llenka014
9. sep 2021

@bambulienka25 že sa musím dať dokopy že nič mi neni som zdravá

llenka014
9. sep 2021

@bambulienka25 len to že ja sa ok necítim som stále unavená slabá atd

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
llenka014
9. sep 2021

@bambulienka25 myslite? Čo ak to trávenie toto spôsobuje?

klip0
9. sep 2021

@llenka014 trávenie spôsobuje aj tvoje búšenie srdca, viditeľné žily a neviem čo všetko na sebe ešte sleduješ ? Čo čakáš že ti nájdu smrteľnú chorobu ktorej všetky príznaky máš a vysvetlí sa to ?

llenka014
9. sep 2021

@klip0 nie čakám že mi nájdu niečo keďže má vždy niečo boli a je mi niečo

klip0
9. sep 2021

@llenka014 tak ale už ti spravili toľko vyšetrení že fakt ti už nieje jasne ešte stále že ti nič nieje a je to v hlave ? Či stále si pôjdeš svoje ? My ti chceme len dobre keď ti dohovarame lebo môžeš zle skončiť

llenka014
9. sep 2021

@klip0 áno toto si aj ja vravím že by nemalo by nič keďže som obehala x lekárov horšie ako starý človek už len to gastro, lebo neviem čo môžem a nemôžem jesť atd

klip0
9. sep 2021

@llenka014 daj prečítať mame celý svoj účet, všetko čo tu píšeš

malinoismum
9. sep 2021

@klip0 9/10 príspevkov tejto osoby bolo len zo skupiny zdravotníci na mk - vymazala to… ale pár specialitiek takto verejne nechala

malinoismum
9. sep 2021

@llenka014 A tebe nenapadlo že s tým “že si zdravá” ma okolie pravdu !??
- a to že sa moc sleduješ, ze ti to rad radom píšeme to ti nepríde divne ? Asi tiež mame pravdu.
Či stále si ideš svoje a vymyslelas si čo kde cítiš a kde ta pichne ?

klip0
9. sep 2021

@malinoismum no aj to čo ostalo by rodičom zaplo kontrolky. Neliečené psychické stavy môžu končiť aj smrťou, mnohí z nás žiaľ niekoho takého aspoň v okruhu známych mali, ale toho sa autorka nebojí. Toho jediného, pritom najviac nebezpečného pre ňu

malinoismum
9. sep 2021

@klip0 mne to nemusíš vysvetľovať ja som to osobne tejto “lenke “vysvetľovala, asi Xxx krát….

klip0
9. sep 2021

@malinoismum hej to mi je jasne to som skôr pre ňu písala. Ale zbytočne

llenka014
9. sep 2021

@klip0 nič nieje zBytocne ja to chápem len potrebujem mat istotu že mám brucho v poriadku a môžem jesť všetko atd, a áno viem že riešim úplne kraviny

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klip0
9. sep 2021

@llenka014 a kedy ideš na gastro ?

llenka014
9. sep 2021

@klip0 budúci týždeň

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
llenka014
9. sep 2021

@bambulienka25 neviem ale chcem vedieť na čom som proste a bodka

klip0
9. sep 2021

@llenka014 tak si budúci týždeň rovno dohodni aj termín u psychiatra

malinoismum
9. sep 2021

@llenka014 Nie Lenka ty tomu práveže stále po XX radách a správach stále nerozumieš inak by tu neboli zas od teba takéto správy. Tebe by mali zakázať prístup k internetu a teda aj k informáciám. Vážne

llenka014
9. sep 2021

@malinoismum toto súhlasím

malinoismum
9. sep 2021

@llenka014 tak sa podľa toho správaj

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klip0
9. sep 2021

@bambulienka25 bloknes ju a bude písať cez iný účet a tak dokola. Veď aj tu písala otázku pod iným účtom a teraz zas odpovedá iným
🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klip0
9. sep 2021

@bambulienka25 no jedine, lebo toto jej samej velmi škodí. A vždy sa ešte môže nájsť niekto kto ju tu nepostrehol a poradí jej normálne akoby mala naozaj problém aj iny ako v hlave a čo to môže byť a ona bude to jediné v sebe živiť a riešiť a ostatné komentáre že to je psychika ignorovať