Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
  malinoismum
  15. jún 2020    Čítané 189x

  Lea & Nestlé NaturNes Bio

  Keď nás Modrý koník vybral na testovanie Nestlé NaturNes Bio, potešila som sa, ale zároveň som dostala tak trošku strach, pretože viem, aké zodpovedné testovanie býva, najmä to, ktoré sa týka stravy pre našich najmenších. 

  Snažila som sa byť v tomto článku úprimná, kritická a dúfam, že vy, mamičky, budete mať ten najlepší prehľad o kapsičkách a kašičkách od Nestlé NaturNes Bio.

  Lea, moja dcérka, bude mať v októbri 3 roky a je to moje prvé dieťa. Vzhľadom na vek si viete predstaviť, aká je mimoriadne aktívna. Práve preto je niekedy jedlo na druhej kolaji a často jedla nepravidelne. Mala zvyk celý deň si len tak zobkať z niečoho a ani polievku poriadne nespapala, vždy ostalo. 

  Keď nám prišiel balíček od Modrého koníka, povedala som si, že skúsime jedenie trošku "upratať a zarežimovať" a myslím, že sa mi to aj podarilo. 

  Ráno sme vstávali s kašou - kaša je hotová rýchlo a najmä tá vanilková vonia na celý dom 🙂 S touto kašou nemal žiadne problémy ani Tobiasko, Leuškin ročný bratranec, ktorému kašičky robili problém a veľakrát ich zvracal...

  Nasledovala desiata a naša obľúbená kapsička - zvyčajne ovocná. 

  Prisahám, ako sme ich dostali šesť - len čo mala v ruke AKÚKOLVEK príchuť, vždy ju spapala "do posledného cucu", ako som aj opísala v jednom príspevku. Kapsičky sme mávali aj na olovrant, nakúpili sme si ich viac, niekedy sme striedali s ovocím. 

  Na večeru sme mali vždy tuhú stravu, zvyčajne jedlo, ktoré bolo k obedu a potom pred spaním, pri "záverečnej", znovu kašu. 

  Nestlé sa stalo naším sprievodcom pravidelnej stravy počas dňa a konečne som objavila kašičku, ktorá Lejku zasýti počas celej noci. Zobúdzala sa až o siedmej hodine ráno a zaspávala o ôsmej večer. Konečne si začala jedlo sama pýtať, pretože si zafixovala, že dostane chutnú kašičku. Ja som teda prišla na to, čo jej chýbalo. 

  Aby táto recenzia bola čo najúprimnejšia, musím, bohužiaľ, napísať aj jeden postreh, ktorý sa týka banánovej kaše. Tá nemala tak prenikavú krásnu vôňu, skôr bola taká neutrálna, ako krupica, že by si ešte možno "pýtala" za lyžičku medu, alebo iného sladidla 🙂 Snažila som sa ju podať v ten istý čas ako vanilkovú, aj v tom  istom množstve - Lea ju odmietala. Odmietal ju aj ročný Tobiasko. 

  Nakoniec po x pokusoch som sa rozhodla, že jej ju už núkať nebudem a urobila som si z nej Milkshake s banánmi a mliekom ja. 

  Na záver by som chcela veľmi poďakovať Modrému Koníku a @konik_testuje za to, že nám toto testovanie umožnili a my sme si mohli pochutnať a skúsiť Nestlé NaturNes, ktoré sa stalo naším obľúbeným - najmä kapsičky ❤️